Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: greg@@ »

N_ pisze:Społeczniki i inne gnidy dajcie spokój chłopakom i nie wycierajcie sobie pysków po nich.
Jak nie macie odwagi im tego w twarz powiedzieć to nie odzywajcie się wcale to po 1 !
A po 2 policjanty tez biją i jakoś nikt na nich nie najeżdża sprawa z pod Golesza przycichła czy co ?

No i żeby co niektórych poddenerwować Pozdrowienia do więzienia :hyhy:
kogo ty tu nazywasz gnidą??? nazwij tak swoich kolegów bo z całą pewnością na to zasługują ,wykazali się mega odwagą faktycznie :padam:
polecam słownik bo byków co nie miara aż w oczy rażą :szok:
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: 9kasica2 »

N_ pisze:Społeczniki i inne gnidy dajcie spokój chłopakom i nie wycierajcie sobie pysków po nich.
Jak nie macie odwagi im tego w twarz powiedzieć to nie odzywajcie się wcale to po 1 !
A po 2 policjanty tez biją i jakoś nikt na nich nie najeżdża sprawa z pod Golesza przycichła czy co ?

No i żeby co niektórych poddenerwować Pozdrowienia do więzienia :hyhy:
N_ ma rację, zapomnieliście o policjantach, którzy pobili chłopaków pod Goleszem ? Mogliście się wtedy wypowiadać, a nie teraz robić aferę kto za kim stoi i które osiedle jest najgorsze...

POZDRO CHŁOPAKI !!
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: obiektywnyObserwator »

N_ pisze:Społeczniki i inne gnidy dajcie spokój chłopakom i nie wycierajcie sobie pysków po nich.
Jak nie macie odwagi im tego w twarz powiedzieć to nie odzywajcie się wcale to po 1 !
A po 2 policjanty tez biją i jakoś nikt na nich nie najeżdża sprawa z pod Golesza przycichła czy co ?

No i żeby co niektórych poddenerwować Pozdrowienia do więzienia :hyhy:
"Społeczniaki i gnidy", piszcie, piszcie, po to jest forum. Niech każdy widzi jakich to mamy w Jaśle kozaków.
Ciężko będzie, któremuś coś w twarz powiedzieć bo przez 2 miechy raczej ich nikt nie zobaczy :hyhy:
Tu już raczej nie o odwagę chodzi, bo ja i pewnie niejeden w Jaśle z chęcią by im powiedział co o tym
myśli w twarz, ale jak mnie potem mają w 4 okładać do tego jeszcze jakąś pałką, to zdrowy rozsądek
nakazuje do takich osobników po prostu się nie zbliżać. Czterem na raz lub większej ilości takich dżentelmenów,
to tylko w amerykańskich filmach dają radę w pojedynkę, a ja nie jestem Bruce Lee. Coś dziwnie pojmujecie
zasady walki, to jakiś nowy styl? Jeden bezbronny na bandę kilku "wojowników za 5 złotych"?

Więc póki u niektórych mieszkańców Jasła za grosz honoru to niech się nimi policja zajmuje a nie zwykli
mieszkańcy ;)
I czemu tak od razu temat na policję chcesz zmienić? Że nikt nie najeżdża? Co najmniej kilka postów dotyczy
tego jak w Jaśle działa policja, coś u kolegi "N" z pamięcią? Wystarczy inny wątek włączyć. Ten traktuje
o "honorowej" walce i "odwadze" napastników na Gamracie a nie o policji.
A i Kakar ma rację :D
Skaszwili
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 17 lipca 2010, 10:24

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: Skaszwili »

Na jaslo4u nie pisze nic że zamieszany tam jest w to piłkarz Czarnych Jasło więc czemu tak uważacie ? :> A te bajki z tymi 2zł, czy z ulotkami to sobie opowiadajcie dalej, na nikim nie robią one wrażenia. [...] wiecie o tym osiedlu i pewnie większość osób tu piszących nigdy tam nie była więc skończcie pier[...] głupoty i zajmijcie się swoimi sprawami.
KakaR pisze:[...]aż do momentu, kiedy wszyscy się dowiedzą z imienia i nazwiska, kto się powyższych czynów dopuścił
A co Cię społeczniaku interesuje kto to był ? Czy przy innych sprawach masz podane imię i nazwisko ? Nie, więc tu też nie dostaniesz i będziesz dalej żył z myślą że nie wiesz kto to i nie będziesz mógł tego przeboleć :*
KakaR pisze:bo stajesz w jednym szeregu z grupą kompletnych bezmózgów, którzy również optują za zamknięciem tematu,
Tylko że te bezmózgi mają wyższe wykształcenia od Ciebie więc się nie wywyższaj jak kogoś nie znasz.

I na koniec tak jak chcieliście ! Pozdrowienia do więzienia !
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: ananasek »

N_ pisze: po 2 policjanty tez biją i jakoś nikt na nich nie najeżdża sprawa z pod Golesza przycichła czy co ?
:D
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: viking78 »

Bo mieszanie Klubu z prywatnymi sprawami , ludzi to nie tędy droga.Po 2 wyciąganie na światło dzienne w tym etapie jakim jest postępowanie całego tematu to nie pomaga nikomu.Nie popieram samego faktu jaki miał miejsce .Krytykuje pisanie takich tematów i wyciąganie na światło całego miasta a nawet powiem świata problemów takich jak ten.Internet nie jest tylko jasielski , poza tym to zostaje w sieci.
Dla mnie temat do zamknięcia , a Pan Panie KakaR , chętnie powiem prosto w twarz co myślę o zagrywaniu inteligenta , reszcie ludków też powiem prosto w twarz bo nigdy nie ukrywałem się za maską internetu Viking78 od lat ot ten sam Viking78 wszędzie na każdym portalu i miejscu.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: wieśniak »

N_ pisze:Społeczniki i inne gnidy dajcie spokój chłopakom i nie wycierajcie sobie pysków po nich.
Jak nie macie odwagi im tego w twarz powiedzieć to nie odzywajcie się wcale to po 1 !
A po 2 policjanty tez biją i jakoś nikt na nich nie najeżdża sprawa z pod Golesza przycichła czy co ?

No i żeby co niektórych poddenerwować Pozdrowienia do więzienia :hyhy:
Mówisz prosto w twarz? Więc wpadnij i mi powiedz bohaterze prosto w twarz że jestem gnidą , przed kompem każdy kozak ,a przyjdzie co do czego to w 4 na jednego buhahaha . Żal mi takich ludzi .... Cwaniak w necie - c... w świecie :P
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: N_ »

Widzisz wieśniaku ja anonimowy nie jestem a ty tak więc wychodzi że jesteś pizda w świecie :P
I nie prowokuj ani nie ubliżaj bo niby prawy jesteś :D
Awatar użytkownika
Czarni1910Jaslo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 maja 2011, 09:12

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: Czarni1910Jaslo »

Ta osoba Nie jest już Piłkarzem Czarnych 1910 Jasło temat do likwidacji.
7AmA
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 28 stycznia 2007, 15:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: 7AmA »

Abstrahując trochę od tematu, bo widzę, że bazujecie na tym co napiszą na jaslo4u i łapiecie wszystko jak młode pelikany. 2 lata temu ukazała się wiadomość, że sterroryzowałem niby stacje PKS i grozi mi 2 lata za rozbój i chuligańskie wybryki. Oczywiście była to wersja 'poszkodowanego'. Pod spodem mnóstwo komentarzy żeby mnie zamknąć, uciąć rękę, wrzucić do lochów, kamieniołomów, ujawnić twarz + obraźliwe epitety/przekleństwa: wyrzutek, margines, dno, wrzód na [...]... + kłamstwa: narkoman, kryminalista... itd itp Gadka podobna do tej tutaj. Do czego zmierzam- Prawda okazała się zupełnie inna i nikt z redakcji nie pofatygował się o napisanie sprostowania, wyjawienie tej prawdy, jakichkolwiek przeprosin. Zanim zaczniecie wieszać na kimś psy, to zastanówcie sie 100 razy. Oczernianie kogoś i napinanie sie zza monitora sprawia wam niepohamowaną radość. Czesto te granice wirtualnego życia są przekraczane i tak jak np Ty wieśniaku, ostro byś się zdziwił, gdyby kolega N_ faktycznie złożył wizyte ;)
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: wieśniak »

Zanim przeczytałem artykuł ,wiedziałem że do tego doszło :P a po za tym to w radio było o tym mówione zanim artykuł sie ukazał :P prawda zawsze wyjdzie na jaw ,a winni powinni odpowiednio zostać ukarani :P
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: Levitt »

Gdyby mnie coś takiego nie spotkało to bym czegoś takiego nie pisał. Raz im już powiedziałem co myślę o ich zachowaniu, wypomniałem im to, że są cwani tylko w grupie. Co dostałem wzamian ? Zostałem skopany, to była ich odpowiedź. Większość z nich to ludzie bez honoru, bo kto ma honor bić jedną bezbronną osobę w kilku? Ile kroć widziałem ich " solówki ". To była walka 1 vs 1 lecz gdy ich ziomek dostawał baty to ruszało ich dziecięciu na jednego. Nie wyssałem sobie tego z palca i nie będę milczał kiedy mam okazję do wypowiedzi. Nie raz psy pytały mnie o takich jak wy, czy coś widziałem słyszałem. Zawsze odpowiadałem, że nic nie wiem bo później bym dostał wpierdol za to że sprzedałem. Gdyby mieli trochę oleju w głowie by nie dochodziło do takich sytuacji a że takie coś się dzieje na osiedlu Gamrat lub rozboju dokonują ludzie z Gamratu to to jest moja wina czy wina policji? Napisałem wyżej jak miło mnie przywitano na osiedlu Gamrat, kosa do gardła i grozby a na dowidzenia dwa razy w twarz, to jest okej? Znam ludzi którzy milczą ze względu na to, że później będą nazywani " sprzedawczykami ". Ludzie już nie są tak głupi jak kilka lat temu, pogrozileś nożykiem i załatwione, teraz już tak nie jest i nie będzie. Moim zdaniem jak i innych ludzi na forum, Gamrat jest to niebezpieczne osiedle! Mógł bym podać kilkanaście różnych sytuacji gdzie " koledzy " z osiedla Gamrat rozpoczynają głupie sprzeczki które kończą się pobiciem kogoś w dziesięciu. Możecie mnie ponownie zlinczować i powiedzieć, że gadam bzdury...
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: lato »

...Ta osoba Nie jest już Piłkarzem Czarnych 1910 Jasło temat do likwidacji...nie do końca tak jest.Mateusz został zawieszony przez Zarząd na czas nieokreślony ale mamy nadzieje ze szybko powróci do zespołu po wyjaśnieniu wszystkich okolicznosci tej sprawy.
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: Levitt »

Wytłumacz mi dlaczego temat ma być zlikwidowany?
kub
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 5 stycznia 2012, 19:49

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: kub »

O rany, groza, osiedle śmierci - pamiętacie nie wyjdziecie stamtąd w całości -
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
naprawdę szkoda czytać niektóre posty.
ODPOWIEDZ