Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
zapytanie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 19 lutego 2010, 17:20

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: zapytanie »

Levitta szkoda słuchać bo jego każdy chce bić bo jest cwaniak i tyle. Nawet na jego osiedlu.

Co do sprawy, nie wiem czemu ludzie się wypowiadają tutaj i wiedzą wszystko a jak wiecie tyle to na policje i jako świadek. Gadać bzdury potrafi każdy, levitt najlepsze hehe
batek1910
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 9 września 2010, 17:06

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: batek1910 »

hahahahahahah dzięki za te bajki o nożach, pobiciach itp. na prawdę poprawiliście mi humor ;)
Jeśli was to nie dotyczy to siedźcie cicho społeczniaki, bo najwięcej do powiedzenia maja internetowi napinacze. Temat do zamknięcia!
Żużel
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 8 marca 2012, 18:43
Lokalizacja: Szczecin/Zaragoza- na emigracji :)

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: Żużel »

Jeśli zostanie zamknięty to z chęcią założe nowy. Niespołeczniku jeden
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: CZ_1910 »

Może Żużel przedstaw się, opisz się i założymy o Tobie temat?
Żużel
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 8 marca 2012, 18:43
Lokalizacja: Szczecin/Zaragoza- na emigracji :)

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: Żużel »

Może nie? Ja w przeciwieństwie bandytą nie jestem. Żyje sobie spokojnie z żoną, dziećmi. Chodzę do pracy, płace podatki. Zwykły szary obywatel. Nie szukam zaczepek po knajpach.

PS: Zresztą po co? Przedstawić to się można nowo poznanej kobiecie a opisać to może dziecko obraz w szkole. A tutaj co najwyżej w ryj dostanę.
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: CZ_1910 »

nie wiedziałem, że w internecie można w ryj dostać :/
kub
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 5 stycznia 2012, 19:49

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: kub »

Żużel, chcesz zakładać temat o kimś a sam się boisz przedstawić, taki z Ciebie kozaczek.
Żużel
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 8 marca 2012, 18:43
Lokalizacja: Szczecin/Zaragoza- na emigracji :)

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: Żużel »

Pardon, ja tu nikogo z imienia i nazwiska nie nazywam więc nie muszę się przedstawiać. Taki ze mnie kozaczek

CZ_1910: dobrze wiesz o co mi chodzi więc nie zgrywaj inteligenta i nie łap mnie za słówka.
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: obiektywnyObserwator »

Temat nudny się robi, non stop tylko: "temat do zamknięcia" a takie emocje
były na początku... :D
Już ich tak nie brońcie, źle zrobili i zasłużyli na to co ich teraz będzie czekać, nie bije
się jednego człowieka w kilku, zero honoru, i nic tylko wstyd dla całego środowiska,
które je broni. A skoro ich tak bronicie to znaczy, że bicie jednego w kilku nie jest dla
Was niczym złym. Środowisko kibiców w Jaśle, (a już na pewno jakaś jego część) bo tak
wnioskuję po nikach osób które się tu wypowiadają, jest mało honorowe. Nikt
z Was nie potępił tego zajścia, jedynie viking napisał: "Nie popieram samego
faktu jaki miał miejsce". Więc zezwalacie na zabawy typu: kilku na jednego plus jakieś pałki
jeszcze? Sami sobie szkodzicie, bo taki obraz kibica w oczach Jaślan utrwalacie, przecież
bardzo dużo osób czyta to forum!

Zadam proste pytanie na które oczekuję odpowiedzi, szczególnie od osób z liczbą 1910
w niku. Pochwalacie czy potępiacie bicie jednego człowieka przez kilka osób?


I ewentualnie druga część, wymagająca troszkę wysiłku: jeśli tak to dlaczego, jeśli nie to
dlaczego?
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: CZ_1910 »

Nas w to nie mieszaj. Nadal jestem za zamknięciem tematu, bo to jest prywatna sprawa stron.
Obiektywny, skąd możesz wiedzieć że kibice są honorowi czy też nie, skoro nie jesteś nim.
Otóż KIBOLE w całej Polsce są najbardziej honorową tzw "organizacją".

POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: obiektywnyObserwator »

Czemu mam Was w to nie mieszać, jak sami się w to mieszacie? Duże grono osób wypowiadających
się w tym temacie ma w niku datę 1910, to chyba nie rok urodzenia każdego z forumowiczy?

W dalszym ciągu nie odnosisz się do tego o co zapytałem, honorowo to w kilku jednego tłuc?
Czy facet będący kibicem Czarnych popiera bicie jednego człowieka przez kilku ludzi?
Proste pytanie do Ciebie i innych.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: Tur »

CZ_1910 pisze:bredzicie a nie macie pojęcia, takie coś nie miało miejsca
Kłamczuch jesteś.
poppy
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 15 października 2010, 11:26

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: poppy »

Nigdy nie wchodzę w takie dyskusje, ale tym razem zadam tylko jedno pytanie. Czy Ci, którzy piszą " pozdrowienia do więzienia " wiedzą jak to naprawdę wygląda od środka? Wiedzą jak wygląda tymczasowy areszt a potem więzienie? Wiedzą jak wygląda rozprawa karna? I czy to jest naprawdę powód do dumy i szacunku? Czy nie jest tak, że znacie więzienie tylko z opowiadań?
Pytanie jak najbardziej poważne i od razu zaznaczam - nikogo nie atakuje ani nie chcę obrażać.
kub
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 5 stycznia 2012, 19:49

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: kub »

poppy pisze:Nigdy nie wchodzę w takie dyskusje, ale tym razem zadam tylko jedno pytanie. Czy Ci, którzy piszą " pozdrowienia do więzienia " wiedzą jak to naprawdę wygląda od środka? Wiedzą jak wygląda tymczasowy areszt a potem więzienie? Wiedzą jak wygląda rozprawa karna? I czy to jest naprawdę powód do dumy i szacunku? Czy nie jest tak, że znacie więzienie tylko z opowiadań?
Pytanie jak najbardziej poważne i od razu zaznaczam - nikogo nie atakuje ani nie chcę obrażać.
A jak pozdrawiasz kogoś z rodziny, znajomych, którzy wyjechali np. do USA czy Anglii - to też żeby ich pozdrawiać musiałeś już tam być?
poppy
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 15 października 2010, 11:26

Re: Piłkarz Czarnych zamieszany w bójkę.

Post autor: poppy »

Widzisz nie o to mi chodziło. Moim zdaniem ten tekst ma niejednoznaczny wydźwięk, ktoś wcześniej użył go " żeby wkurzyć " innych - niepopierających tego typu akcji. Nie uważasz, że pisząc w ten sposób wyraża się poparcie dla tego co zrobili Ci ludzie? Wybacz, ale dla mnie to nie jest zwykłe pozdrowienie...Może się jednak mylę, nie mam w swoim otoczeniu ludzi, którzy używają takich tekstów.
ODPOWIEDZ