Premier League

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Premier League

Post autor: zychu9 »

A co takiego zrobił Balloteli? ( nie jestem w temacie)
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Premier League

Post autor: carlo07 »

zychu9 pisze:A co takiego zrobił Balloteli? ( nie jestem w temacie)
http://www.youtube.com/watch?v=oO3Sh5iF9YA <--- coś takiego + 2 razy podobnie w innych akcjach. Zresztą nie tylko z tego powodu jest idiotą tyle występków ile on już miał to Małecki przy nim to Einstein.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Premier League

Post autor: carlo07 »

Wigan idzie jak burza, po ograniu Liverpoolu na Anfield, co można było tłumaczyć słabą formą the reds, drużyna broniąca przed spadkiem najpierw ogrywa mistrza Anglii Manchester a dziś na Emirates Arsenal, niesamowite. Walka o miejsca 3-6 wciąż będzie bardzo ciekawa :)
mooseq
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 18 stycznia 2012, 13:08

Re: Premier League

Post autor: mooseq »

Impotencja ofensywna.lol
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Premier League

Post autor: mario1562 »

Znamy mistrza Angielskiej Premier League, naprawde fantastyczna koncówka ligi, niesamowite zwroty akcji mecz sunderlandu z man utd byl bardzo emocjonujacy ale Man city to ogromny dreszczowiec i to mistrzostwo w ostatnich sekundach, niesamowitee
Żużel
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 8 marca 2012, 18:43
Lokalizacja: Szczecin/Zaragoza- na emigracji :)

Re: Premier League

Post autor: Żużel »

Ostatnia kolejka to horror! Ale dla takich rozstrzygnięć właśnie warto żyć.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Premier League

Post autor: carlo07 »

City - QPR - najlepszy mecz jaki oglądałem w tym sezonie. Takiego horroru jaki wczoraj przeżyłem odradzam wszystkim, jako kibic United już świętowałem mistrza a tu masz, w ostatnich 3 minutach 2 gole i mistrz z czerwonej części Manchesteru przenosi się na niebieską stronę. Niesamowity sezon, ten mecz potwierdził że Premier League to najlepsza liga na świecie. Oba Manchestery zdominowały ligę, 19 punktów przewagi nad 3 miejscem może o tym poświadczyć, londyńskie drużyny muszą się spiąć w przyszłym sezonie, żeby rywalizacja w następnych rozgrywkach nie była podobna do ligi hiszpańskiej, gdzie dominują tylko dwie drużyny. Już w sierpniu startuje kolejny sezon, mam nadzieję że równie emocjonujący jak ten :ok:
Madridista
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2012, 16:37

Re: Premier League

Post autor: Madridista »

W końcu.. Po tylu latach..
Kazik Deyna z góry na pewno się cieszy, że jego klub w końcu został Mistrzem Anglii :)
Wierzyłem do końca i się w końcu doczekałem!
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Premier League

Post autor: Diego Forlan »

13:45 Hull-Manchester United
16:00 West Ham-Arsenal
18:30 Manchester City-Liverpool
Transmisja Canal +Sport. Odświeżam temat dla fanów angielskiej piłki i zachęcam do pisania. United bez Van Persiego i Naniego. Mecz na szczycie na Etihad Stadium gdzie City Sergio Aguero zagrają przeciwko świetnemu Luisowi Suarezowi.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Premier League

Post autor: Fps »

ronfeldt pisze:
carlo07 pisze:Wigan idzie jak burza, po ograniu Liverpoolu na Anfield, co można było tłumaczyć słabą formą the reds, drużyna broniąca przed spadkiem najpierw ogrywa mistrza Anglii Manchester a dziś na Emirates Arsenal, niesamowite. Walka o miejsca 3-6 wciąż będzie bardzo ciekawa :)
Liverpool. W jego Anfield domu procent wygranej jest naprawdę wielki. Myślę, że jest to jeden z kursów w Liverpoolu:http://www.wysjg.com/liverpool-c-1_90/.
odpowiedz na post sprzed 2 lat :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
ODPOWIEDZ