Polska - Grecja 1:1

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: oth »

doh!
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: aleczka »

jak się nie ma co się lubi to się lubi to co jest !!! lepsze to niż przegrana !
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: Emily »

... ale przegranej lubić nie będziemy :(
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: Architekt »

jak to co myślę ?!
Można powiedzieć JAK ZWYKLE. Do granic rozbudzone nadzieje, wiara i cholera wie co jeszcze a rzeczywistość JAK ZWYKLE. Mięli ogromne szczęście że nie było wtopy 2:1 bo już mogliby pakować manatki.
Wynik powiedzmy, że napawa jeszcze nadzieją na wyjście z grupy ale GRA???!!! Jak zwykle z początku hurra optymizm a potem gra chaotyczna bez nijakich nadziej na opanowanie.
Co to miało być? Z taką grą nie wróże im wielkich nadziei. Wyjście z grupy to max na co ich może być stać i to z dużym, naprawdę dużym szczęściem.

Poza tym dobrze wytypowałem wynik na fejsie 1:1 :oczami:
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: carlo07 »

Na plus, Lewy i przede wszystkim Piszczek, wzór bocznego obrońcy, gdy graliśmy w 10 musiał zabezpieczyć defensywę i już mniej go było widać. Minus dla Szczęsnego i Rybusa, Wojtek nie sprostał zadaniu, na takiej imprezie on ma być jak Boruc, który kiedy ma nas uratować, to nas ratuje, a nie pogarsza sprawę. Rybus kompletnie niewidoczny, chciałbym z Ruskimi zobaczyć Mierzejewskiego lub Grosickiego. No i najważniejsze pytanie, dlaczego Smuda nie robił zmian? Czy zapomniał że obok niego siedzi 12 świeżych graczy? Przed nami jeszcze 2 spotkania i wszystko jest możliwe, trzeba tylko wyciągnąć wnioski i nie popełniać tych błędów co dziś!
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: winiarz171 »

Ja nie widzę problemu. Zremisowaliśmy z 15 bodajże drużyną rankingu FIFA. NIe jest źle.
==Szczęsny jakby nie było poświęcił swój byt na Euro, bo gdyby nie ten faul i karny byłoby pewne 1:2 grając w osłabieniu.A tak Tytoń obronił i 1 pkt jest. Pierwsza połowa niesamowita w wykonaniu naszych, miłem wrażenie że z taką grą można walczyć nawet o półfinał. Jednak po przerwie..to co zawsze... Niedosyt jest, ale trzeba cieszyć się z tego co jest. A co chodzi o zawodników to Piszczek i Lewy zaslugują na wyroznienie. Piszczek pewny w obronie, w ofensywie zachowuje się jak rasowy skrzydłowy, Lewy w pierwszej połowie wygrywał wszystkie pojedynki na połowie greków, w drugiej nie dostawał już podań, a Piszczek musiał zostawać z tyłu...

Brakowało mi troche Rybusa, którego zmieniłbym na Grosika, jak również Murawski jak dla mnie był troche za mało widoczny
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: verrox »

ktoś się orientuje na jakim stadionie gramy z Rosją ?

co do meczu to nie ma co narzekać oczywiście mogło być lepiej ale mogło być i gorzej
do Szczęsnego nie ma się co czepiać zrobił swoje w I połowie nie miał za dużo roboty więc trudno go ocenić a przy karnym moim zdaniem zachował się prawidłowo :)
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: kowalski38200 »

Co do dopingu polskich kibiców to był beznadziejny i bardzo źle zorganizowany. 80% polskich kibiców obecnych na meczu to ludzie którzy byli po raz pierwszy na meczu piłkarskim. Różnego rodzaju dorobkiewicze którzy otrzymali bilety na mecz od sponsorów. Prawdziwi kibice nie dostali się na stadion. FUTBOL przegrał z komercją. :mur:
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: Emily »

verrox pisze:ktoś się orientuje na jakim stadionie gramy z Rosją ?
Na Narodowym.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: piotrek »

Kibolem ani kibicem nie jestem, ale POlacy POwinni się wstydzić tych gwizdów gdy Grecy byli przy piłce. Włączyłem na chwilę tv bo za oknami jakieś wrzaski były ale takiego chamstwa POlskich kiboli nie zniosłem. Minuta oglądania mnie wystarczyła - POlscy kibole to chamy i prostaki. Gwizdy na Grecję? za co? że byli lepsi? Chamy i tyle
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: szybki5151 »

Na każdym meczu są takie " chamskie gwizdy " i nikt się nie obrażą . Jak Ci się nie podoba to nie oglądaj lub wyłącz głos w TV .
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: Sun Tzu »

Nie powinniśmy gwizdać i przy okazji powinniśmy udawać, że takie rzeczy się nie dzieją?

http://lobuz.sportifo24.pl/2330,steward ... =166451325
Awatar użytkownika
john1234
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 21:37

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: john1234 »

Z jednej strony remis bramkowy z Grecją nie był jakąś katastrofą, szczerze to nawet remis i to 0:0 obstawiałem... no ale jednak po takim meczu trochę żal ;/ Teraz będzie nerwówką , wydaje się pewne , że Rosja jest nie do przejścia i taki remis 1:1 z Rosją powinien być dużym sukcesem, ale i o to będzie bardzo ciężko...
Tylko tyle , że we wtorek będziemy mieli wgląd do tabeli , bo my gramy o 20.45 a Czechy i Grecja o 18.00.

ale co by nie mówić mecz był bardzo ciekawy ;)
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: piotrek »

szybki5151 pisze:Na każdym meczu są takie " chamskie gwizdy " i nikt się nie obrażą . Jak Ci się nie podoba to nie oglądaj lub wyłącz głos w TV .
Szczerze: nigdy czegoś takiego nie słyszałem. Te chamy nie potrafią mieć szacunku do przeciwnika. Debile i chamy. W hAmeryce jak widziałem na meczach był szacun dla obydwu drużyn - tu gwizdy. Dlatego że Grecy lepsi? Debile kibole.
Nie oglądałem więcej niż minutę, dwie - mnie wystarczy.
Awatar użytkownika
Fresh
Guru
Guru
Posty: 166
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 16:35

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: Fresh »

Gdzie Wy mieliście gwizdy to ja nie wiem :D
Polacy zagrali dobry mecz, jednak z przewagą pecha.
Pierwszy gol padł z winy obrońców bo nie potrzebnie się wrąbali Szczęsnemu do piłki .
Co do czerwonej kartki. Mógł być gol i Szczęsny musiał w jakiś sposób interweniować , gdyż obrońcy się nie popisali i Grek poszedł sam na sam.
Ale mimo wszystko szacun dla niego że nie protestował tylko decyzje przyjął z pokorą , w przeciwieństwie do Greków.
No i brawa dla Tytonia! :)
ODPOWIEDZ