Czarni Jasło - osobna zakładka na Jaslo4u

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Czarni Jasło - osobna zakładka na Jaslo4u

Post autor: Papuga »

Witam,
nie jestem fanem piłki nożnej, cieszę się jednak że mamy swój klub który odnosi ważne lub mniej ważne dla siebie sukcesy.... Natomiast patrząc na forum to co najmniej KILKA tematów jest o JKS-ie.... III liga, formacje Czarnych, byli i obecni działacze itd, itp....
Wydaje mi się, że jest poprostu tego za dużo...
Uważam, że powinna powstać osobna zakładka na jaslo4u odnośnie klubu, tam były by galerie, nowinki, forum poświęcone działalności zespołu, video, i co by tylko fani Czarnych chcieli. Myślę że zgodzicie się ze mną - dla tych, którzy rozmawiają na inne tematy byłoby lepiej i dla fanów klubu byłoby lepiej.

Proszę o przemyślenie tematu, wg mnie byłoby to fajne, ktoś może zostać moderatorem itd...

co Wy na to???
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: Czarni Jasło - osobna zakładka na Jaslo4u

Post autor: kakub »

jestem jak najbardziej ZA :)
III LIGA III LIGA JASEŁKO!!!
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Re: Czarni Jasło - osobna zakładka na Jaslo4u

Post autor: Papuga »

W takim razie teraz prośba do administratorów portalu....
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: Czarni Jasło - osobna zakładka na Jaslo4u

Post autor: Mat »

Co wy powariowaliście? to że Czarni awansowali do III ligi nie jest jeszcze mistrzostwem świata. UKS MOSiR Jasło sezon wcześniej grał w II lidze i nikt tam nie wariował. Jest oficjalna strona klubu jest forum więc jest wszystko co potrzebne kibicowi klub z Jasła. Tak więc prośba nie trafiona nie zaśmiecajmy więcej tego portalu, wystarczy wejść na forum... więcej nic nie będę pisał. Dobranoc
ODPOWIEDZ