Rower eliptyczny z biedronki (pomoc)

wszystkie inne sporty

Moderator: paul_proteus

Re: Rower eliptyczny z biedronki (pomoc)

Postprzez mgeta » 6 grudnia 2016, 14:43

markon napisał(a):lepiej isc pobiegac do lasu :D

Zimą nie wszędzie w lesie pobiegasz jak śniegu napada :) Nie wiem jak można kupować sprzęt do ćwiczeń w Biedronce. Słabsza jakość produktu zawsze w którymś momencie się zemści. Jeżeli zabierać się za ćwiczenia i codzienną aktywność na poważnie to trzeba inwestować w sprawdzony sprzęt, który będzie służył co najmniej kilka lat bez awarii. W moim przypadku, po chwili oszczędzania zdecydowałam się na zakup trenażera Yowza Detroit, który polecił mi trener. Sprzęt jest bardzo wygodny i po kilku miesiącach nadal działa tak cicho jak za pierwszym razem.
mgeta
Debiutant
Debiutant

Postprzez Maciek77 » 6 grudnia 2016, 16:26

Na siłownię idź, tam sa dobre rowerki.
Maciek77
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez Aneta1980 » 24 maja 2017, 14:02

E tam, na siłowni nie dość, że atmosfera jest do kitu, to jeszcze nie masz dostępu świeżego powietrza, no i co najgorsze - zawsze znajdują się tam ludzie, którzy się na Ciebie dziwie patrzą, bo ćwiczysz, zamiast robić sobie zdjęcia... Ja ze swojej strony mogę polecić tylko i wyłącznie jazdę terenową na rowerze. Podziwianie krajobrazów, zapoznawanie się z historią otoczenia - wszystko, czego na co dzień mi brakuje. A co do rowerów z supermarketów... Nie polecam. Zdecydowanie lepiej będzie odłożyć nieco więcej pieniędzy i wybrać lepszy rower, który będzie dopasowany do Twoich preferencji. Bardzo fajnie w terenie sprawdzają się rowery crossowe, takie jak np. tutaj: http://www.imp-rowery.pl/rowery/crosowe. Mam jeden z nich i mogę polecić każdemu, kto dopiero planuje rozpocząć swoją przygodę w rowerowaniem.
Aneta1980
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny