Rower eliptyczny z biedronki (pomoc)

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
Maciek77
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2015, 10:58

Re: Rower eliptyczny z biedronki (pomoc)

Post autor: Maciek77 »

Na siłownię idź, tam sa dobre rowerki.
leicester21
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 15 marca 2017, 15:09

Re: Rower eliptyczny z biedronki (pomoc)

Post autor: leicester21 »

Ciekawe czy w tym roku też będą takie rowerki w promocji? Myślę, że wielu osobom bardzo by się przydały.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Rower eliptyczny z biedronki (pomoc)

Post autor: viktoria11 »

ja orbitreka niemam tylko zwykły rower kettler masywny i czasem na nim jeżdżę ale ostatnio wsiadłam po 8 latach na mój stary rower górski i zrobiłam sobie rundkę i poprostu niebo o ziemia (mieszkam na wsi i mam tereny takie gdzie jest znikomy :):) poprostu na rowerze w domu czas sie dlużył i nogi mnie okropnie bolały... a na świeżym powietrzu czas leci szybko a przyjemnośc z jazdy bez porównania......... dodam że znajoma ma rowerek z biedronki który po intetsywnych treningach po 2 mies już coś w nim dygotało jak siadła na nasz kettler to stwierdziła że cięzko itd tu jest kilka obciążeń a tam cos się potem poluzowało i tak sobie machała wsumie nogami i myślala że tak ma być:)..... ja po 2 ciążach gdzie w każdej przybierałam 20 kg wkońcu mam czas dla siebie i zaczęłam ćwiczyć i czuję się o niebo lepiej:) jeszcze zostało do zrzucenia 7 kg do lata damy radę:) waże 66 kg przy wzroście 169 i wg dietetyka mam 7,5 kg nadwagi ...hm.....aha na youtube fajny trening na rowerek _trenuj z krzysztofem_ a treningi na wypocenie się na maxa to turbo spalanie:) polecam
ODPOWIEDZ