Suplementy,odżywki - Jasło

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
ktojakniemy
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 lutego 2014, 09:57

Suplementy,odżywki - Jasło

Post autor: ktojakniemy »

Gdzie kupić dobre i tanie suple
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Suplementy,odżywki - Jasło

Post autor: Fps »

Allegro,bcaa.pl (osobiście tam kupuje co mi potrzeba) mnóstwo stron, po co ci suple ? hmm ćwiczysz chociaż pól roku na siłowni ze chcesz brać ? poczytaj pierwsze kiedy i jakie brać suple, odzywki działają w 100% po określonym pobycie na siłowni a nie po 1 czy 3 tygodniach ćwiczeń organizm jeszcze sie nie przestawił na to ze będziesz rósł , pamiętaj tez ze nie na każdego działają, jak mówi WK 1000 organizmów, 1000 zapotrzebowań, ja osobiście kończę brać odzywki, ćwiczę 5 razy w tygodniu ciężko i trzymam diete, i to własnie chyba dzięki diecie mam rezultaty. Na mosirze gościu ceny ma z kosmosu lepiej juz za przesyłkę zapłacić z internetu i tak dalej wyjdzie taniej niz kupować tam, nie mowie o tym przy małym koscioklu bo dla mnie to jest smieszny koles, lepiej zainwestuj w trenera niz w odzywki na starcie.
javvier
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 2 stycznia 2014, 21:36

Re: Suplementy,odżywki - Jasło

Post autor: javvier »

sklep.kfd.pl i polecam też forum kfd.pl :) Pomogą we wszystkim
afro
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2013, 13:42

Re: Suplementy,odżywki - Jasło

Post autor: afro »

Fps pisze:Allegro,bcaa.pl (osobiście tam kupuje co mi potrzeba)
Też właśnie patrzyłem na ofertę tego sklepu http://www.bcaa.pl/trec-nutrition/odzywki-na-mase.html - co polecasz od nich na masę?
Fps pisze: Na mosirze gościu ceny ma z kosmosu lepiej juz za przesyłkę zapłacić z internetu i tak dalej wyjdzie taniej niz kupować tam
Dokładnie. W internecie raczej będzie najtaniej, nawet biorąc pod uwagę koszty wysyłki. Tak to już jest z zakupami internetowymi.

Wiadomo, że dieta jest bardzo ważna i odpowiedni plan treningowy. Ale jak ma już się pewny staż i oczekuje dobrych efektów to odżywki świetnie w tym pomagają. Jak ktoś bierze je z głową to nie ma się o co martwić. Trzeba oczywiście pamiętać o tym, iż siłownia to ciężka praca, która wymaga przede wszystkim systematyczności. Jak ktoś poszedł kilka razy na siłkę i już myśli o odżywkach, a potem za kilka tygodni w ogóle przestanie trenować, to to wszystko nie ma sensu.
ODPOWIEDZ