TRENER PERSONALNY

wszystkie inne sporty

Moderator: paul_proteus

Re: TRENER PERSONALNY

Postprzez katdeluna » 2 grudnia 2014, 23:57

Roel_1910 napisał(a):Nie rozumiem po co pytać o takie rzeczy na forach, wejdz sobie na strony internetowe, przeglądnij opinie i metamorfozy, umów się, spotkaj, pogadaj i widzisz czy ktoś się zna na tym co robi czy nie. To, że ktoś kto z takim trenerem, a tym bardziej z tymi osobami stycznośći nie miał napiszę bzdury, aby kogoś obsmarować, w wiekszości przypadków jest to zwykła zazdrość i "ból du+py"a napewno to normalne na naszym pięknym forum :) i w naszym pięknym mieście :)

Trenerzy już byli, czas na siłownie :hyhy:

Chyba od tego jest forum? Żeby pytać i poznawać opinie innych.
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez Arturmag » 3 grudnia 2014, 10:59

Roel ma racje
Najwiecej wypowiadają sie ci którzy z treningiem personalnym nigdy nie mieli styczności. Opowiadają o smaku potrawy której nie jedli :rotfl: przyjdź zobacz spróbuj
Arturmag
Obyty
Obyty

Postprzez katdeluna » 3 grudnia 2014, 11:21

Super, temat do zamknięcia :)
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez lukas9314 » 6 grudnia 2014, 21:59

Od razu mówię że nie jestem z nimi związany ale polecam www.potreningu.pl i tam wykupić sobie abonament. Miesięczny koszt w porównaniu do trenerów personalnych śmiesznie niski a mamy nieograniczony kontakt z trenerem i dietetykiem.
lukas9314
Weteran
Weteran

Postprzez #AllanWąs# » 7 grudnia 2014, 12:00

lukas9314 napisał(a):Od razu mówię że nie jestem z nimi związany ale polecam http://www.potreningu.pl i tam wykupić sobie abonament. Miesięczny koszt w porównaniu do trenerów personalnych śmiesznie niski a mamy nieograniczony kontakt z trenerem i dietetykiem.

Szkoda kasy. Widziałem już te różne diety, spersonalizowane, pisane niby na zamówienie. Jakby coś mogę podesłać na prv.
Wszystko można za darmo znaleźć w necie.
#AllanWąs#
Początkujący
Początkujący

Postprzez czarni-fan 1910 » 7 grudnia 2014, 19:42

[quote="czarna30
Nie , nie zalazła mi ,mi nie, ale płacić za wysłuchiwanie o innych ?? słabe[/quote][/quote][/quote]

jak to kobieta .Prawie kazda o kims plotkuje.
czarni-fan 1910
VIP
VIP

Postprzez euforia » 8 grudnia 2014, 11:53

Nigdy nie ćwiczyłam z trenerem personalnym, więc na temat tego czy daje to efekty czy nie i czy to tylko wyciąganie kasy, nie będę się wypowiadać, ale padło pytanie o siłownię.
Ja aktualnie chodzę na tę nową dla kobiet Lady gym i jestem bardzo zadowolona. To, że jest czysto i wszystko jest nowe, to swoją drogą, ale bardzo spodobało mi się to, że nie zostawia się klienta samemu sobie, tylko jest zainteresowanie osobą, która przychodzi poćwiczyć, zwłaszcza pierwszy raz. Można się doradzić, panie pokazują co i jak, radzą jak rozłożyć sobie plan treningu. Wcześniej ćwiczyłam i na tej na MOSiRze i tej na Baczyńskiego, więc mam porównanie :)
A co do diety, to znalazłam genialnego bloga, rewelacyjne przepisy i jedzenie w takich ilościach, że nie da się być głodnym;) do tego wszystkie dania mają wyliczoną kaloryczność, naprawdę warto się z nim zapoznać. http://smak-zdrowia.blogspot.com/
euforia
Obyty
Obyty

Postprzez czarna30 » 8 grudnia 2014, 12:08

czarni-fan 1910 napisał(a):[quote="czarna30
Nie , nie zalazła mi ,mi nie, ale płacić za wysłuchiwanie o innych ?? słabe
[/quote][/quote]

jak to kobieta .Prawie kazda o kims plotkuje.[/quote]

Ha ha faceci tak samo plotkują , niektórzy nawet bardziej niż kobiety...wiem co mówię.
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez katdeluna » 9 grudnia 2014, 00:58

euforia napisał(a):Nigdy nie ćwiczyłam z trenerem personalnym, więc na temat tego czy daje to efekty czy nie i czy to tylko wyciąganie kasy, nie będę się wypowiadać, ale padło pytanie o siłownię.
Ja aktualnie chodzę na tę nową dla kobiet Lady gym i jestem bardzo zadowolona. To, że jest czysto i wszystko jest nowe, to swoją drogą, ale bardzo spodobało mi się to, że nie zostawia się klienta samemu sobie, tylko jest zainteresowanie osobą, która przychodzi poćwiczyć, zwłaszcza pierwszy raz. Można się doradzić, panie pokazują co i jak, radzą jak rozłożyć sobie plan treningu. Wcześniej ćwiczyłam i na tej na MOSiRze i tej na Baczyńskiego, więc mam porównanie :)
A co do diety, to znalazłam genialnego bloga, rewelacyjne przepisy i jedzenie w takich ilościach, że nie da się być głodnym;) do tego wszystkie dania mają wyliczoną kaloryczność, naprawdę warto się z nim zapoznać. http://smak-zdrowia.blogspot.com/

Dzięki za blog, na pewno przejrze :)
A jeśli chodzi o Lady Gym to też tam zaczęłam chodzić, tylko jak dla mnie za mało jest tam sprzętu, bo jeśli chodzi o siłownie to jest tam tylko jedna maszyna na ręce i dwie na nogi, a tak to same rowerki i bieżnie. Mam nadzieje, że niedługo się to zmieni, bo ogólnie jest tam czysto i przyjemnie i zgadzam się z tym że w każdej chwili można liczyć na pomoc i poradę :)
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez czarni-fan 1910 » 9 grudnia 2014, 11:58

czarna30 napisał(a):
[/quote]

Ha ha faceci tak samo plotkują , niektórzy nawet bardziej niż kobiety...wiem co mówię.[/quote]

nie powiem ze sie z toba nie zgadzam w tej kwestii :) .
czarni-fan 1910
VIP
VIP

Postprzez czarna30 » 9 grudnia 2014, 16:12

czarni-fan 1910 napisał(a):
czarna30 napisał(a):

Ha ha faceci tak samo plotkują , niektórzy nawet bardziej niż kobiety...wiem co mówię.[/quote]

nie powiem ze sie z toba nie zgadzam w tej kwestii :) .[/quote]
To tym bardziej się cieszę, że nie tylko Ja to dostrzegam :P
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny