RUNMAGEDDON czy ktos uczestniczyl?

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Amarezz
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 21 grudnia 2015, 13:10

RUNMAGEDDON czy ktos uczestniczyl?

Post autor: Amarezz »

Witam, mam zamiar wziac udział w tym roku w dwoch Runmageddonach i chcialem sie poradzic jesli ktos bral udzial i moze sie podzielic wrazeniami. Po pierwsze czy kazdy dobiega do mety w tym Runmageddonie czy moze sa osoby ktore nie daja rady? Dodam ze bede startowak w rekrucie 6 km i w classicu 12 km. Czy trzeba sie ostro przygotowywac? Mam na mysli, silownia, crossfit, biegi. Dodam tylko ze jestem dosc aktywna osoba i sprawna (biegam od kilku dobrych lat regularnie, gram w nozna z silownia tez mialem do czynienia). Ostatnie to sprzet: zastanawiam sie jak sie ubrac, rozumiem ze wszystko na dlugi rekaw i spodnie (bo obtarcia). Mysle tez o butach czy musza byc jakies specjalne, wytrzymale z podeszwa antyposlizgowa (bo tam bedzie bloto i mokro). Pozdrawiam
Amarezz
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 21 grudnia 2015, 13:10

Re: RUNMAGEDDON czy ktos uczestniczyl?

Post autor: Amarezz »

Witam, dzięki za wskazówki, ale zapisałem się już na crossfit właśnie wczoraj i mam zamiar ciężko potrenować, bo jak widzialem te filmiki to ostroo... Buty będe musiał sobie wykombinować być może właśnie z tych oryginalnych butów bo z tego co się orientuję mają tam zawsze jakieś promo. Tak szczerze to mimo wszystko i tak sie jakoś stresuję tym biegiem ;)
bismark
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 18 stycznia 2016, 20:27

Re: RUNMAGEDDON czy ktos uczestniczyl?

Post autor: bismark »

Dasz radę, z tego co się orientuję to prawie wszyscy którzy startują dają radę dobiec do końca. Bardzo ważne są buty i tak jak pisali poprzednicy wygodne ubranie. Trochę przygotowania i na pewno dasz radę :)
barbaraann
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 24 października 2014, 08:55

Re: RUNMAGEDDON czy ktos uczestniczyl?

Post autor: barbaraann »

Hej, też od jakiegoś czasu myślę nad wzięciem udziału w Runmageddonie, ale nie wiem jak dużo czasu powinnam się przygotowywać? Jakieś porady dla świeżaka? W jaki sposób trenujecie przed biegiem? Każde wskazówki chętnie przyjmę ;)
ODPOWIEDZ