Trener Personalny

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
karmos111
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 marca 2017, 19:04

Trener Personalny

Post autor: karmos111 »

Witam,chce się zapisać na siłownie,ale moje pojęcie o niej jest dość znikome więc chciałbym wynająć sobie trenera personalnego ;) a więc chciałbym zapytać co sądzicie o Kamilu Głowackim i Arturze Pliśu? czy warto podjąć z nimi współprace? czy podchodzą do sprawy profesjonalnie? i którego ewentualnie bardziej polecacie ;) proszę o odpowiedź
Nana
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 7 maja 2012, 18:26

Re: Trener Personalny

Post autor: Nana »

Jesli koniecznie chcesz kogos z tych dwoch to Kamil. Ale ja osoboscie chodze do trenera i nie jest nim ani Kamil ani Artur
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: Trener Personalny

Post autor: mlody1 »

Ja ze swojej strony polecam jednego i drugiego. Bardzo profesjonalnie - zdecydowanie dobra atmosfera na Fabryce jest. Mosir tańszy, ale podobno sporo ludzi
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Trener Personalny

Post autor: kowalski38200 »

Trener personalny namiesza w głowie i wmówi że bez trenera ani rusz.
Poczytaj w internecie Zacznij prze miesiąc ćwiczyć delikatnie z naciskiem na prawidłową technikę przy ćwiczeniach.
Z czasem dojdziesz do wprawy. Najważniejsze jest to aby nie oglądać się na innych i nie stresować i nie wstydzić sylwetki lub małych ciężarów.
Trenerzy personalny doj a kase i tyle.
Awatar użytkownika
Czarni1910Jaslo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 maja 2011, 09:12

Re: Trener Personalny

Post autor: Czarni1910Jaslo »

nie chodz na siłownie.. po co CI to? nie lepiej spokojnie odpoczywać w domu.. zastanów sie :/
Nana
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 7 maja 2012, 18:26

Re: Trener Personalny

Post autor: Nana »

Jesli ktos chce zaczac cwiczyc to proste ze nie zna techniki wiem sama po sobie. chodzilam sama cos tam robilam poszlam do trenera okazalo sie ze polowe rzeczy robie zle. jak robilam sama to bolal mnie kregoslup itd a teraz nic. i wlasnie pod wzgledem techniki trener jest potrzeny i nie uslyszalam od swojego trenera ze bez niego sobie nie poradze. chcac cos ze soba zrobic nie znajac sie na tym trzeba kogos poprosic o pomoc a wujek google nie zawsze jest dobry
lrk
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwietnia 2018, 20:02

Re: Trener Personalny

Post autor: lrk »

Słyszał Ktoś o trenerze z Kołaczyc ?
Benchpress
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwietnia 2018, 20:19

Re: Trener Personalny

Post autor: Benchpress »

W Kołaczycach jest taki starszy Pan Trener personalny z papierami bardzo duża wiedza weteran żelaznego sportu ponad 30 lat doświadczenia gorąco polecam:)!!!
papatka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 21 marca 2014, 23:12
Lokalizacja: Koszalin

Re: Trener Personalny

Post autor: papatka »

Czarni1910Jaslo pisze:nie chodz na siłownie.. po co CI to? nie lepiej spokojnie odpoczywać w domu.. zastanów sie :/
Ha ha w sumie to racja - po co chodzić na siłownię i wykonywać te śmieszne ruchy dziwnymi przyrządami:-)
biosqn
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:52

Re: Trener Personalny

Post autor: biosqn »

Nie rozumiem po co komu trener jak wiedza jest dostępna a np książki tanie... Trener nie robi tego dla Ciebie tylko dla siebie i swoich zarobków a to co zmarnujesz na niego przeznacz na jedzenie coś innego :P Nawet siłowni nie trzeba... w sumie to wszystko jest po to aby wyciągnąć hajs... Wystarczy zdrowo jeść, robić pompki, wznosy nóg, oraz przysiady, żyć aktywnie i zapomnieć o używkach. To takie proste a będziemy wyglądać znacznie zdrowiej i czasem lepiej od tych trenerów po sterydach! ogólnie lepiej wydać na lekarza aby dowiedzieć się na co jesteśmy chorzy i dlaczego tyjemy itd niż na trenera!
biosqn
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:52

Re: Trener Personalny

Post autor: biosqn »

Nana pisze:Jesli ktos chce zaczac cwiczyc to proste ze nie zna techniki wiem sama po sobie. chodzilam sama cos tam robilam poszlam do trenera okazalo sie ze polowe rzeczy robie zle. jak robilam sama to bolal mnie kregoslup itd a teraz nic. i wlasnie pod wzgledem techniki trener jest potrzeny i nie uslyszalam od swojego trenera ze bez niego sobie nie poradze. chcac cos ze soba zrobic nie znajac sie na tym trzeba kogos poprosic o pomoc a wujek google nie zawsze jest dobry

Chrzanisz bo wiedza twojego trenera jest w google np w pdfach i często za darmo. Robiłaś sobie krzywdę z niewiedzy i z głupoty a to co innego. Łatwo się ocenia kogoś a jeśli się za to otrzymuje jeszcze hajs to hmmmm
bolo1696
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 25 września 2015, 17:00

Re: Trener Personalny

Post autor: bolo1696 »

Słyszałem że trener personalny jest potrzebny na siłowni. Sami nie nauczymy się techniki i odpowiedniego dźwigania ciężarów. Pewnie z czasem nauczysz się i pomoc trenera nie będzie już potrzebna.
płomyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 października 2018, 16:00

Re: Trener Personalny

Post autor: płomyk »

Według mnie trener personalny to zawsze super opcja ! :)
ODPOWIEDZ