Bieganie czas zacząć

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
romek_44
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 21:02

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: romek_44 »

Kiedy wam się najlepiej biega? rankiem czy wieczorkiem, a może jakaś stała godzinka? zaraz po pracy albo przed snem? Ma ktoś jakieś swoje doświadczenia?
magda6
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 20 czerwca 2016, 12:47

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: magda6 »

Biegać zaczęłam z początkiem roku. Oczywiście na początku było ciężko... Teraz to tylko przyjemność. :)
romek_44
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 21:02

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: romek_44 »

U mnie zawsze 1 pół roku muszę się zmuszać(motywować) drugie półrocze to już przyjemność a po roku już nałóg, muszę "hamować zapędy" żeby kontuzji się nie nabawić. 3 razy wracałem do biegania, zawsze ze względu na kontuzje przerywałem, obecnie biegam 2 rok minimum 3 razy w tygodniu po 15 km :)
patka
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 4 sierpnia 2016, 14:55

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: patka »

Kiedyś bardzo dużo biegałam. Miałam czas na regularne treningi co dwa dni albo nawet codziennie, w zależności od pogody i samopoczucia. Dziś już niestety niezbyt mam kiedy wygospodarować czas. Wiem, że to pewnie wymówka, ale niestety praca zajmuje mi większość mojego czasu. Bardzo chciałabym wrócić do treningów i odzyskać dawną kondycję.
W moim przypadku najlepszą porą na trening był poranek. Teraz niestety musiałabym zmienić przyzwyczajenia i zacząć biegać wieczorem. Nie wiem co mi z tego wyjdzie... Może po urlopie w końcu przestane odkładać to na przyszłość, której póki co nie widać...
Awatar użytkownika
Maciek77
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2015, 10:58

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: Maciek77 »

Ja też trochę biegam, dwa razy w tyg. Używacie jakiś aplikacji do biegania? W sensie na smartfona?
mmmmmmmm
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 11:32

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: mmmmmmmm »

Maciek77 pisze:Ja też trochę biegam, dwa razy w tyg. Używacie jakiś aplikacji do biegania? W sensie na smartfona?
endomondo chyba jedna z lepszysz darmowa
romek_44
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 21:02

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: romek_44 »

Różne przetestowałem, ale zawsze wracałem do endomondo. Darmowa wersja wystarczam rzadko zdarza się brak połączenia. Wyniki można umieszczać na facebooku i zliczać wyniki na stronce endomondo po darmowej rejestracji.
romek_44
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 21:02

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: romek_44 »

Może polecicie jakieś trasy biegowe koło Jasła, bo mi się już Gądki znudziły :) Tak między 10-15 km.
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: Happy »

Jeśli się umawiacie na bieganie z kimś na forum to piszcie swoje tempo i dystanse. Ja też biegam i mój mąż biega, ale ja z mężem nigdy nie trenuję gdyż ja biegam tempem 6min/km a mój mąż 4min/km, więc wspólny mielibyśmy tylko start. Ale bieganie razem to fajny pomysł, dlatego mój mąż np. umawia się ze swoimi znajomymi biegaczami na treningi na Foluszu np. 30km po górach, ale wszyscy w tym samym tempie, im więcej ludzi tym trudniej to osiągnąc. Najlepiej umówić się z 1-2 os. na początek. Powodzenia i wytrwałości Wam życzę. Aha bieganie rano np. o 6.00 jest jak dobra kawa, ma się powera na cały dzień.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: T135 »

Dla lubiących bieganie i nordic walking :)
http://www.jaslo4u.pl/v-bieg-uliczny-w- ... aslo-21743
Załączniki
plakat.jpg
mebe
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 4 lipca 2017, 14:17

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: mebe »

Jest masa fajnych planów treningowych dla początkujących, polecam z jakiś spróbować :)
ODPOWIEDZ