Siłownia MOSiR

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: ananasek »

rabiosa91 pisze:Jak dla mnie ceny sa ok. Wystarczy pojechac do wiekszego miasta Krk,Wroc, Warszawa a ceny karnetow zaczynaja sie od 100zl w gore za podobnie uposazone silownie. Sprzetu tez jest sporo jak na tyle miejsca ile tam jest. Atmosfera rowniez fajna, Ja tam nie zamienilbym MOSIR-u na inna silownie ... Jeden minus to przeludnienie lekkie ok 18-20 ale idzie wytrzymac :)
Ceny są ok ? hahahaha dobry żart. :rotfl: :super: Ja na taki stary badziew to karnet powinien kosztowac 50-60 zł. Oczywiście, że w większych miastach są wyższe ceny karnetów, ale widziałeś jak te siłownie w środku wyglądają ?! Przejedz się np. do Rzeszowa i zobacz.
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: rabiosa91 »

Wiem jak wyglądają bo tak sie składa że obecnie pracuje w większym mieście ... Te siłownie o których mówisz karnety kosztują od 150zł w góre, a siłownie podobnie uposarzone do siłowni na MOIRZE - koszt karnetu ok 100zł własnie ... Jak dla mnie 85ł za karnet jest ok :ok:
Awatar użytkownika
Blanka
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 lutego 2012, 18:48

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Blanka »

Ja uważam,ze cana za karnet miesieczny dla kobiety jest w miarę przystępny ,minusem jak dla mnie jest zageszczenie osób w godzinach rannych a teraz dodatkowo malowanie pomieszczenia utrudnia normalne uzytkowanie...Jezeli chodzi o osoby tam pracujace są bardzo sympatycze ,a w szczególności Pani w okularach,wysoka zawsze pogadana i Pan Tomek również sympatyczny...wkurzają mnie natomiast te indywidualne zajęcia z trenerem personalnym ... pozdrawiam !!!!!
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: avicularia »

Siłownia jak siłownia, ludzi faktycznie dużo , ceny nie takie znów straszne, obsługa bardzo sympatyczna, ale użytkownicy siłowni juz mniej :kwasny: Byłam ostatnio po paru latach ,,niebycia" i zaskoczył mnie brak kultury obecnie ćwiczących. Daaaawniej wszyscy się ze sobą witali, jak wchodził ktoś na siłownie to mówił ,,dzień dobry" , albo ,,cześć" teraz ..cisza, wchodzą buraki i ani me ani be,jakby do obory włazili. Zarówo faceci jak i babki. Młode i te stasze ,,z instruktorem". Kultura w narodzie ginie. Jak młode łebki mają się nauczyć kultury słowa, jeśli starsi dają taki przykład. Wstyd!
Łukasz
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 28 lipca 2009, 10:23

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Łukasz »

Ja też pamiętam jak dobrych kilka lat temu tam ćwiczyłem to wszyscy wchodząc się witali, nieważne czy ktoś był pierwszy raz, czy kafarem. To była dobra atmosfera.
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: avicularia »

Łukasz pisze:Ja też pamiętam jak dobrych kilka lat temu tam ćwiczyłem to wszyscy wchodząc się witali, nieważne czy ktoś był pierwszy raz, czy kafarem. To była dobra atmosfera.
A no właśnie o to chodzi. Nie ważne, czy ktoś był pierwszy raz czy czy mieszkał niemal na siłowni. Zaobserwowałam następującą sytuację. Wchodzi ,,instruktor" przechodzi koło mnie
( nie znamy się , więc kultura wymaga, zeby się przywitał - po pierwsze facet, po drugie stara baba ze mnie, więc wypada), przechodzi jak koło powietrza i podchodzi do swoich , chyba podopiecznych, które , nota bene, wchodząc też ust otworzyć nie umiały :kwasny: Narzekam i narzekam, ale wkurza mnie brak kultury.Kropka
magnes_black
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 15 lipca 2011, 10:57

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: magnes_black »

wg. mnie jest za drogo. jednorazówka kosztuje 9 zł a jeśli chodzi o karnet miesięczny to zdecydowanie za drogo!!! Ponadto jak zacząłem chodzić jakieś 4 lata temu to wejściówka oscylowała ok. 5,50. Jak sama nazwa wskazuje to Miejski Ośrodek więc nie ma co porównywać go z prywatną siłownią np. w Rzeszowie Milenium Hall i jego wyposażeniem !!
Miejskie ma służyć ludziom w rozsądnych cenach bo standard i wyposażenie nie jest na wysokim poziomie jak w innych nowych ośrodkach.
Takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
Blanka
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 lutego 2012, 18:48

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Blanka »

avicularia pisze:
Łukasz pisze:Ja też pamiętam jak dobrych kilka lat temu tam ćwiczyłem to wszyscy wchodząc się witali, nieważne czy ktoś był pierwszy raz, czy kafarem. To była dobra atmosfera.
A no właśnie o to chodzi. Nie ważne, czy ktoś był pierwszy raz czy czy mieszkał niemal na siłowni. Zaobserwowałam następującą sytuację. Wchodzi ,,instruktor" przechodzi koło mnie
( nie znamy się , więc kultura wymaga, zeby się przywitał - po pierwsze facet, po drugie stara baba ze mnie, więc wypada), przechodzi jak koło powietrza i podchodzi do swoich , chyba podopiecznych, które , nota bene, wchodząc też ust otworzyć nie umiały :kwasny: Narzekam i narzekam, ale wkurza mnie brak kultury.Kropka
Ma Pani rację ,ja kiedys wchodząc powiedziałam cwiczącej świcie :) dzień dobry ,ale nikt nie raczył mi odpowiedzieć (i młodsze i starsze) nie wiem być może czują sie lepsze... ciężko mi powiedzieć o co im chodzi ...
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Roel_1910 »

Czemu negatywnie wypowiadacie sie na temat Trenera personalnego, o co dokladnie chodzi jezli mozna wiedziec, ponadto czy ktoras z Pan z Nim cwiczaca moglaby cos na ten temat napisac, bo zona mysli sie do pana Huberta zapisac, ale slyszalem o nim kilka negatywnych opini.

Pozdrawiam
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: julia1978 »

Roel_1910 pisze:Czemu negatywnie wypowiadacie sie na temat Trenera personalnego, o co dokladnie chodzi jezli mozna wiedziec, ponadto czy ktoras z Pan z Nim cwiczaca moglaby cos na ten temat napisac, bo zona mysli sie do pana Huberta zapisac, ale slyszalem o nim kilka negatywnych opini.

Pozdrawiam
Ja od jakiegoś czasu ćwiczę z panem Hubertem. Uważam, że to świetna osoba, zna się na swojej pracy, potrafi dobrać ćwiczenia, dietę. Fakt, nie jest najtańszy ale skuteczny na pewno. Bardzo polecam.
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Chili »

Jak ktoś nie ma co z kasa robić to niech płaci, ja tam sam sobie dietę i cwiczenia dobrałem i efekt jest widoczny ...
calineczka248
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 18 września 2011, 19:52

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: calineczka248 »

Nie wiem o co wam chodzi z Tym witaniem się, ale przecież większość mówi "dzień dobry", a zwłaszcza osoby które systematycznie tam ćwiczą i pracują.
Co do Trenerów na siłowni, bardzo sympatyczni i pomocni, niestety trenerzy nie są zatrudnieni przez Mosir, tylko pracują na własny rachunek. Treningi prywatne w innych miastach są rzeczą normalną i też trzeba za nie zapłacić i to dużo więcej niż w Jaśle.
Cieszmy się, że mamy tak tanich trenerów z których można skorzystać. Ja jestem zadowolona i mam wyniki ;)
Swoją drogą siłownia mogła by być tańsza.
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Roel_1910 »

Z tego co wiem to Tylko Pan Hubert Ma papiery instruktora kulturystyki, Pani Aneta juz nie.
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Chili »

W dzisiejszych czasach o papiery nie trudno,płacisz i masz .... czyż nie????Liczy się doświdczenie oraz opinie a z tego co słyszę to jest różnie ...:)
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: julia1978 »

cekinek pisze:doszły mnie słuchy, że będzie nowa siłownia w strasznym dworze nad biedronką ;> w miejsce szmateksu, który zlikwidowali ;> coś ktoś może wie na ten temat? :)
Nic takiego nie słyszałam, ale myślę, że to świetny pomysł. Ktoś powinien wreszcie otworzyć w Jaśle siłownię czy fitness club z prawdziwego zdarzenia.
ODPOWIEDZ