Basen otwarty?

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
noname123
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 22:55

Basen otwarty?

Post autor: noname123 »

Witajcie. Orientuje sie ktos kiedy bedzie czynny otwarty basen? ( na polu) Jaki cennik i od ktorej godziny.
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Basen otwarty?

Post autor: jaslanka »

Znając życie otworzą jak zacznie padać :zdegustowany:
Od kilku lat z tego co kojarzę otwarcie było w okolicach zakończenia roku szkolnego. Co do godzin otwarcia i cennika to pewnie warto zajrzeć na stronę MOSiR-u /ale nie wiem, czy jest aktualna/ http://www.mosir-jaslo.pl/index.php?strona=glowna
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Basen otwarty?

Post autor: kokos »

Podobno mają otworzyć w sobotę.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Basen otwarty?

Post autor: julia1978 »

Basen zdążyłam odwiedzić w niedzielę. I nie potrafię zrozumieć, jak w drugi dzień po otwarciu może być taki totalny syf w ubikacjach. I to zarówno damskich, jak i męskich. Obrzydzenia dostalam jak tam wczoraj weszłam i bałam się puścić córkę w taki brud. Nie wiem, dlaczego w innych okolicznych basenach pracownicy porządkowi potrafią utrzymać czystość, a jasielskich to przerasta :wstyd: :dobani: Oprócz tego przecięłam stopę na poodpadanych kawałkach płytek w basenie, które rzekomo były remontowane. :mur:
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Basen otwarty?

Post autor: Mała_Miczitanka »

To co się działo w niedzielę w łazienkach to była masakra. Zrozumiałe, że w niedziele się nie powinno chodzić do pracy, ale mimo wszystko, sprzątaczka powinna tam być. Nie po to płaci się te 6/8zł aby trzeba było "trzymać" załatwienie potrzeb fizjologicznych do domu. Nie wiem jak było w męskich, ale w damskich to się prawie pływało po płytkach, papier to chyba był tylko rano, kurki od kranu były całe brudne. W tamtym roku była sprzątaczka i sprzątała w ciągu dnia. Nic tylko zaprosić odpowiednie inspekcje i szybko zamkną ten basen.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Basen otwarty?

Post autor: Fps »

Ja bylem wczoraj z znajomymi na Wapienym i jestem bardzo zadowolony (oni z reszta tez ) :) łazienki zadbane wszystko wysprzątane, duży parking samochodowy wybudowany w 40% Bylem tam pierwszy raz, ale na pewno jeszcze nie raz tam pojadę :) tylko wcześniej, gdyż wczoraj bylem popołudniu i żałuje ze tak późno przyjechałem :) Moze basen nie jest tak duzy jak w jasle ale i tak jest dobrze :) I mozna skakac z tranpoliny :hyhy: :hyhy:
ODPOWIEDZ