Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
iwa
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:09
Lokalizacja: Jasło

Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: iwa »

jak efekty ? :) :)
Załączniki
20070315101516.jpg
Awatar użytkownika
monisia4you
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 17 listopada 2011, 12:10

Re: Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: monisia4you »

Jeśli masz oponkę to raczej nie zadziała, ale jeśli chcesz mieć widoczne mięśnie brzucha to jak najbardziej.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: mija »

To na płaski brzuszek co polecacie takie skuteczne oczywiscie?
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: johny3050 »

mija pisze:To na płaski brzuszek co polecacie takie skuteczne oczywiscie?
Bieganie, pływanie, jazda na rowerze (ogólnie dużo ćwiczeń aerobowych trwających co najmniej 40 do 60 minut z intensywnością 50-70 % tętna max. - zależy od wytrenowania,wieku - z czasem zwiększasz intensywność), brzuszki i ograniczyć ilość spożywanych węglowodanów.
semekkk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 28 października 2011, 12:59

Re: Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: semekkk »

strasznie szybko sie nudzi, jest monotonna, ale jak ktos ma zapal to skonczy, ja nie dotrwalem ;)
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: Pemek94 »

Ja mogę polecić ABS 2, dla kogoś komu 6 się nudzi i jest monotonna to jest jakieś urozmaicenie :) http://www.miesniebrzucha.pl/miesnie-br ... ansowanych
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: Flowerekk »

dotrwalam do 32 dnia, ale dla mnie i tak było to wystarczające, efekt rewelacyjny
Awatar użytkownika
dawideqq
Guru
Guru
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:48
Lokalizacja: ŚRÓ

Re: Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: dawideqq »

Do tego trzeba mieć płaski brzuch i wtedy mięśnie ładnie wychodzą ajeśli ktoś ma małą oponke to nie ma sensu robić bo A6W tłuszczyku nie spala
lola999
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 października 2012, 13:47

Re: Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: lola999 »

Sama zaczynam od jutra. Zobaczymy ile wytrwam :)
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: Pemek94 »

Tzn wg mnie 6 Weidera zawsze ma sens, każde ćwiczenie ma sens bo przecież oprócz 6 można robić ćwiczenia aerobowe by ten tłuszczyk spalić a wtedy nie trzeba już myśleć o dodatkowych ćwiczeniach na rzeźbę bo od razu się robi :)
ciapek125
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 2 października 2011, 01:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: ciapek125 »

ja też ja robiłem ale brakło mi motywacji by skończyć :D powodzenia dla TYCH KTÓRZY ZACZYNAJĄ bądź są w trakcie :D
Xanatos
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 15 października 2012, 19:02

Post autor: Xanatos »

No cóż... co do szóstki Weidera to ma niezbyt dobre opinie, ponieważ nadwyręża kręgosłup. Co do codziennych ćwiczeń to też niezbyt dobrze, ponieważ mięśnie brzucha nie mają czasu na regenerację po ostatnim wysiłku (~48h), więc radziłbym aby te ćwiczenia wykonywać z przerwą jednodniową lub nawet dwudniową :) Podczas komórki mięśniowe są niszczone i potrzebują te 48h aby odrosnąć i się powiększyć. Pozdrawiam
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: johny3050 »

Czy są jakieś dowody, badania na to że "A6W" obciąża nadmiernie kręgosłup ? Chętnie bym poczytał.
cys_22
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 lutego 2012, 17:18

Re:

Post autor: cys_22 »

Xanatos pisze:No cóż... co do szóstki Weidera to ma niezbyt dobre opinie, ponieważ nadwyręża kręgosłup. Co do codziennych ćwiczeń to też niezbyt dobrze, ponieważ mięśnie brzucha nie mają czasu na regenerację po ostatnim wysiłku (~48h), więc radziłbym aby te ćwiczenia wykonywać z przerwą jednodniową lub nawet dwudniową :) Podczas komórki mięśniowe są niszczone i potrzebują te 48h aby odrosnąć i się powiększyć. Pozdrawiam

Nie jest to do końca prawda z tymi 48h. Jeśli będziesz trenował brzuch codziennie to nie przetrenujesz go ale nie będzie on wyglądał jak brzuch kulturysty,
Twoje mięśnie będą bardzo wytrzymałe ale zarazem małe gdyż nie będą miały czasu na odpoczynek, co za tym idzie na rozwój masy.
Xanatos
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 15 października 2012, 19:02

Re: Aerobiczna "6" Weidera, robil ktos ? :)

Post autor: Xanatos »

Johny3050, nie widziałem żadnych badań na ten temat. Piszę tak tylko ze względu na to co czytałem oraz to co przeszedłem podczas tych ćwiczeń. Nie wiem czy inny pisali jakieś bzdury, ale u mnie naprawdę działało to fatalnie na górną część kręgosłupa. Podczas ćwiczeń nie bolał mnie brzuch tylko plecy właśnie. Nie twierdzę, że u każdego będzie ten sam efekt.
ODPOWIEDZ