club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie wypos

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
morfeusz
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 października 2012, 21:09

club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie wypos

Post autor: morfeusz »

club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie wyposazona i dla kazdego bez wzgledu na wiek, ceny podobne jak w obecnej silowni MOSIR - jak myslicie czy bylo by duzo zainteresowanych, prosze o powazne odpowiedzi, osoby zainteresowane prosze o wpisywanie "jestem za", bardzo cenne beda wszyskie wasze opinie i uwagi
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: Jozin »

W Jaśle spektakularnie upadły już dwie prywatne siłownie. Koniecznie chcesz być tym trzecim ?
Nie myśl, że MOSiR pozostanie obojętny, jak powstała pierwsza to obniżył ceny i ją wykosił. Jasło nie utrzyma 2 takich obiektów a MOSiR ma tą przewagę, że jest dotowany.

Może jakbyś miał swój lokal....
Awatar użytkownika
john1234
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 21:37

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: john1234 »

Tak mi się wydaje , że jeśli ta siłownia byłaby konkurencyjna z MOSiRem to może by się udało. Tylko trzeba być nie tyle co konkurencyjnym co LEPSZYM - gdyż siłka na Mosirze jest już swoistym domem dla jej bywalców, po prostu są do niej przyzwyczajeni. Tu nawet nie chodzi o poziom sprzętu na tej siłce bo jest od daleki do tych choćby w większych miastach.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: julia1978 »

To ja jestem za. Chętnie poszlabym na fajną, nowoczesną, silownię, a ta na MOSIRze do takich nie należy. Cudem jest dostać się tam na bieżnię, która ciągle jest zarezerwowana przez trenerów z tej siłowni... Z drugiej strony dziwię się, że ktoś na to pozwala, bo w końcu wszyscy płacą tak samo. :zly: Dlatego uważam, że powinien tu wreszcie powstać prawdziwy, profesjonalny club fitness.
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: Jester »

Jestem za. I to nawet bardzo. Mosir kieruje się nieuczciwą konkurencją i -niestety- trzeba przyznać, że na razie skutecznie, bo konkurencja upada. Ale jeśli zajęcia tam mogliby prowadzić dobrzy instruktorzy (np, ta pani od Zumby - jest rewelacyjna), sprzęt byłby dobrej jakości i warunki nieco nowocześniejsze niż na mosirze, to chętnie bym tam poszła. Jeśli tylko byłoby możliwe korzystanie z siłowni bez towarzystwa napakowanych dresów to przyszłoby sporo kobiet.
Zastanawiałeś się, np. nad zorganizowaniem opieki dla maluchów, tak, żeby młode mamy, przed południem mogły też skorzystać z siłowni? Wiem, wiem, że to utopijny pomysł, ale może ktoś mądrzejszy ode mnie wpadłby na sposób jak to sprawnie i w miarę tanim kosztem zorganizować?
qwertyna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 31 lipca 2011, 20:44

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: qwertyna »

moim zdaniem to ma szanse na powodzenia, ale pod pewnymi warunkami :
Wszystko w jednym miejscu - przestronna siłownia wyposażona w dobry sprzęt , przestronna sala do grupowych ćwiczeń fitness oraz dobrzy wykwalifikowani instruktorzy oraz zróżnicowane zajęcia ( od mniej do bardziej zaawansowanych oraz w różnym wieku w tym dla seniorów), dobrze, żeby była sauna, można by ewentualnie pomyśleć o gabinecie masażu ew. kosmetycznym, jakiś szkolony dietetyk chociażby wg zapotrzebowania lub na godziny, godziny otwarcia do 22 i to coś, co pozwoli uzyskać i utrzymać "klimat" sprzyjający ćwiczeniom i spotkaniom, żeby ludzie chcieli tam przychodzić.
potrzeba dużo miejsca i duuuużo kasy, żeby to to zrealizować, ale moim zdaniem to ma szanse bytu tylko trzeba chcieć i dobrze przemyśleć...ludzie szukają takich miejsc bo fitness jest w modzie - ludzie chcą dobrze wyglądać, dobrze się czuć i być zdrowszymi
goonia
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 9 września 2010, 23:38

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: goonia »

Z tego co wiem, to w listopadzie otwierają nową siłownię na Baczyńskiego,ostatnio widziałam jak wnosili sprzęt. :hurra:
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: julia1978 »

goonia pisze:Z tego co wiem, to w listopadzie otwierają nową siłownię na Baczyńskiego,ostatnio widziałam jak wnosili sprzęt. :hurra:
A w którym miejscu?
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: Fps »

ostatnio była chyba jakaś reklamowana siłownia na Baczyńskiego, upadla czy co ?
Mańka18
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 września 2009, 20:47

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: Mańka18 »

Pomysł fajny, tylko obawiam sie ze "pieniężnochlonny" niesamowicie!!

Musiałaby to byc silownia na poziomie powiedzmy wiekszego miasta, a nie zaściankowego jednego pomieszczenia z 2 bieżniami i 1 ławeczką do ćwiczeń..

Mega przestronna sala z rowerkami, biezniami..+jakies inne sprzety do ćwiczeń aerobowych + sala lub nawet 2 -do ćwiczeń silowych...

I nie po 2 sprzety kazdego rodzaju na salę-np 2 -3 rowerki, czy 3 bieznie..tylko tak, zeby w godzinach szczytu raczej kazdy miał "zajęcie"..
No i jakieś kompetentne osoby, wiedzące co to triceps i biceps ;)..i umiejące dobrac,podpowiedziec o ćwiczeniach , seriach..itd...

Ale tyle siłowni juz było...

Trzeba by jakiegos biznesmena lub 3 zeby sie skrzyknęli i wybudowali cos, czy dobudowali i zainwestowali w siłownię z prawdziwego zdarzenia...
goonia
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 9 września 2010, 23:38

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: goonia »

Nowa siłownia będzie tam gdzie była poprzednia.
Na 2 piętrze w budynku gdzie znajduję sie ciucholand i sklep Ruchu-u.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: Jozin »

No to podzieli los poprzedniej.....
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: ananasek »

Ja również jestem za. Nienawidzę siłowni na MOSiRze !!! zawsze wszystko zajęte lub popsute, stary sprzęt, jednym słowem PORAŻKA!
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: rabiosa91 »

Jeśli nowa siłownia to tylko o wysokim standardzie, duża powierzchnia, dużo sprzętu, coś naprawdę profesjonalnego na wzór siłowni w większym mieście.
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: Roel_1910 »

Duza profi siłownia jak najbardziej na TAK !, MOSiR to tragedia tak naprawde stary sprzet, nie ma sauny, sala aerobowa z 3 biezniami i dwoma wiekowymi rowerkami to jakas kpina, ale nie maja konkurencji wiec i potrzeby podniesienia warunków tam panujacych.
ODPOWIEDZ