club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie wypos

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Witam jestem nowy na forum nie wiem czy to dobry temat

Post autor: czeszka »

benyBek pisze:Naprawdę? Nigdy nie postrzegałam tego typu problemów w tych kategoriach.
masz problemy w swym zyciu?
kot0307
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 14 września 2013, 14:43

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: kot0307 »

Czesc nowa siłownia w Jaśle fajny plan. tylko trzeba fajny lokal nie jakis maly ze sie ludzie minac nie moga zobacz co teraz jest modne crossfit,trx sala do squasha sauna fajnie to podzielic miejsce gdzie mozna usiasc po treningu pogadac czym wiecej ciekawostek tym wiecej ludzi nawet za wieksza kase za karnet a beda ciekawe zajecia i tak ludzie przyjda juz sie troche od tego odchodzi ze tylko silownia i pąpa dużo ludzi lubi cwiczyc w grupach a do tego trzeba kawalek sali.
misitz
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 25 lutego 2016, 23:50

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: misitz »

ehh
Awatar użytkownika
Marcinex30
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2016, 02:56

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: Marcinex30 »

te zewnetrzne silownie nie zastapią sprzetu z profesjonlanej siłowni
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: lato »

kot0307 pisze:Czesc nowa siłownia w Jaśle fajny plan. tylko trzeba fajny lokal nie jakis maly ze sie ludzie minac nie moga zobacz co teraz jest modne crossfit,trx sala do squasha sauna fajnie to podzielic miejsce gdzie mozna usiasc po treningu pogadac czym wiecej ciekawostek tym wiecej ludzi nawet za wieksza kase za karnet a beda ciekawe zajecia i tak ludzie przyjda juz sie troche od tego odchodzi ze tylko silownia i pąpa dużo ludzi lubi cwiczyc w grupach a do tego trzeba kawalek sali.
Tak do tego potrzeba duuuuuży kawałek sali i jeszcze więęęększy wkład finansowy,który w Jasle nie ma mozliwosci zeby sie zwrócił nie wspominając o zarobku.
Awatar użytkownika
donut
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 17 lipca 2016, 22:09

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: donut »

idesela pisze:
[color=#000000]księgowa Jelenia Góra[/color] pisze:club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie wyposazona i dla kazdego bez wzgledu na wiek, ceny podobne jak w obecnej silowni MOSIR - jak myslicie czy bylo by duzo zainteresowanych, prosze o powazne odpowiedzi, osoby zainteresowane prosze o wpisywanie "jestem za", bardzo cenne beda wszyskie wasze opinie i uwagi
A ja mam takie pytanie. Korzystał ktoś z tego Lady Gym na lwowskiej? I korzystał z usług tamtejszych trenerów FIT? Są w miarę profesjonalni? Chętnie bym się zapisała.
Ja chodziłam, ale głównie na zajęcia grupowe - BPU albo coś w tym stylu. Zajęcia, na które ja chodziłam zawsze prowadziła Jola i mogę z czystym sercem polecić :) daje kopa do działania i jest bardzo pozytywna, a przy tym zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny. Nigdy nie miałam żadnych problemów, a jak ćwiczyłam w domu z Ewą Chodakowską to bardzo często kończyło się przeciążeniem kolana. Ale nie wiem czy prowadzi treningi personalne.
Symyrdn
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 12 marca 2018, 21:44

Re: club fitness, siłownia i sala cwiczen - profesjonalnie w

Post autor: Symyrdn »

ja polecam crossfit, trenowalem 5 lat teraz niestety nie moge bo mam angine, szoda ze w jasle nie ma crossfitu na pewno bym chodzil i znam paru jeszcze co by tez chodzili a wy?
ODPOWIEDZ