Sztuki Walki-Co i jak pomocy.

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Krzysiek13923
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 19:12

Sztuki Walki-Co i jak pomocy.

Post autor: Krzysiek13923 »

Witam,chcialbym sie dowiedziec jakie na dzien dzisiejszy oraz w najblizszym okrasie maja byc (sa) organizowane sztuki walki?
Najbardziej interesuja mnie sporty walki MMA,czy sa takie w jasle? Lub Muay Thai, ew. Kick-Boxing ,BJJ.
Wypowiadajacych sie w temacie prosilbym jesli mozna o przeslania linku do stronki klubu lub wytlumaczenie gdzie on sie dokladnie znajduje oraz kiedy odbywaja sie treningi i o ktorej godzinie,bardzo dziekuje za odpowiedzi,pozdrawiam.
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Sztuki Walki-Co i jak pomocy.

Post autor: President »

Jeżeli się dobrze orientuje to MMa oraz kick-boxing nie ma w jasielskich stronach..najbliżej jest kick-boxing w Rzeszowie oraz w Tarnowie.W Jaśle jest boks oraz http://www.oyamajaslo.pl/.:) ale naprawdę opcja szukaj na forum nie boli :P bo wiele było już takich tematów.
Krzysiek13923
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 19:12

Re: Sztuki Walki-Co i jak pomocy.

Post autor: Krzysiek13923 »

Wiem,ze nie boli pytam bo moglo sie cos zmienic natomiast jest i drugie pytanie czy maja byc organizowane jakies treningi w najblizszej przyszlosci -czy ktos wie cos na ten temat,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sombrero
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 listopada 2012, 14:48

Re: Sztuki Walki-Co i jak pomocy.

Post autor: Sombrero »

Nie wiem czy coś się zmieniło w klubach sportowych od czasów kiedy ja się tym interesowałem.
Jeżeli nie, to w klubach takich treningi są non stop.
Jedyna kwestia to znalezienie konkretnej informacji o miejscu treningu i jego godzina.
Na stronie klubu powinien być email, tel, a nawet te informacje o samych treningach zamieszczone.
ODPOWIEDZ