Szukam partnera do powstania klubu

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
jasq098
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 grudnia 2007, 00:01
Lokalizacja: Jaslo

Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: jasq098 »

witam
Wszelkie informacje (chetnych) prosze pisac na prv.
Jezeli cos komus mowi nazwa Cashflow i imie Robert to bedzie wiedzial jaki klub chce zalozyc w Naszym miescie .
Szukam partnera do powstania tego klubu jak i chetnych klubowiczow.
Pozdrawiam
jaślanin

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: jaślanin »

zaloz jeszcze kilka tych samych tematow :hyhy:
Awatar użytkownika
zoso
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 16 lutego 2007, 00:01
Lokalizacja: Sądkowa

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: zoso »

moderatorzy tego forum chyba słabo spełniają swoją funkcje ;)
jaślanin

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: jaślanin »

słabo to mało powiedziane :wstyd:
jasq098
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 grudnia 2007, 00:01
Lokalizacja: Jaslo

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: jasq098 »

Dosc ze czlowiek chce cos zobic w miescie zeby sie rozwijalo to takie osoby tylko krytykuja .
Ale jak widac to najlepiej jest krytykowac a samemu siedziec i nic nie robic brak mi slow .Potem mowicie ze nic w jasle nie ma -- a jak ma byc jezeli ktos chce cos zrobic to juz na niego najezdzaja.
PS.Widac ze nawet nie macie pojecia o jaki klub chodzi ( sa to kluby ogólnoswiatowe ) . :(Wystarczy poczytac troche w google. :)A potem narzekacie ze macie tak a nie inazej.
Najpier zobacz o co chodzi potem krytykuj tak na przyszlosc.
jaślanin

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: jaślanin »

chyba jeden temat by wystarczyl?? jak ktos bedzie zainteresowany to przeczyta a niemusisz calego forum zasmiecac
Awatar użytkownika
fred
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 1 października 2006, 12:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: fred »

jasq098 pisze: Jezeli cos komus mowi nazwa Cashflow i imie Robert to bedzie wiedzial jaki klub chce zalozyc w Naszym miescie .
Jak już zakładasz temat to opisz co to jest, a nie poszukajcie sobie. Ja np. nie wiem kim jest Robert i co to jest Cashflow !!
Marie
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 19 grudnia 2007, 19:05
Lokalizacja: okolice jasła

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: Marie »

fajnie slyszec ze cos sie zaczyna krecic w jasle.... bardzo dobrze... hehe nie bardzo wiem o co chodzi z tym klubem wiec jakby mozna napisac cos wiecej to bylo by git :) mam nadzieje ze pomysl jest orginalny i ciekawy......jak rzeczywiscie bedzie to cos fajnego to mysle ze masz pierwsza stala klientke ;) no to zycze powodzenia
Awatar użytkownika
wesemir
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 17:34
Lokalizacja: Jasło / Krakow

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: wesemir »

W Jaśle od dawna pełno rzeczy sie "kręci" ale obojetnosc i lenistwo niepozwalaja tego niektorym zobaczyc
Awatar użytkownika
zoso
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 16 lutego 2007, 00:01
Lokalizacja: Sądkowa

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: zoso »

Racja wesemir od dawna jest w Jaśle trochę ludzi którzy coś robią: koncerty, Offy, spotkania literackie czy choćby finały WOŚP ;) tylko nie wszyscy chcą to docenić i coraz mniej jest ludzi dla których warto to robić, no ale nic.
jasq098 nikt nie krytykuje cię za to że chcesz coś zrobić tylko że zaśmiecasz forum kilkoma takimi samymi tematami i tyle.
jasq098
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 grudnia 2007, 00:01
Lokalizacja: Jaslo

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: jasq098 »

Ok
Pozostale tematy usune a teraz troszke info na temat klubu:

Celem tego klubu bedzie podnoszenie finansowych umiejętności osób zainteresowanych taką edukacją, poprzez dobrą zabawę i wzajemną interakcję i dzięki temu wpływanie na polepszenie finansowej sytuacji naszego społeczeństwa.
A w Klubie CashFlow bedzie można:
Szerzenie wśród społeczeństwa świadomości, że posiadanie właściwych umiejętności finansowych jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.

Rozwijanie finansowej inteligencji poprzez gry interaktywne i dyskusje.

Umożliwienie spotkań z ludźmi mającymi podobne cele finansowe.

Rozwijanie odruchu brania swoich spraw w swoje ręce i bycia odpowiedzialnym za własną sytuację finansową w życiu.

Uczenie, jak każdy człowiek może osiągnąć finansową niezależność.

Uczenie, jak zbudować przychód pasywny(dochód na który pracuje sie tylko 1 a potem gotówka sama wplywa na konto np. Nieruchomości)

Uczenie, jak zarządzać własnym przepływem pieniężnym.

Uczenie, jak stworzyć w swoim życiu egzystencję lepszą niż obecna.

Spędzanie wolnego czasu w sposób pożyteczny dla siebie i innych osób.

Rozwój naszego miasta

Nasz klub będzie proponował gry, gdyż gry tradycyjne mają bardzo szczególne znaczenie w naszym życiu. Pośród nich bardzo ważne miejsce w naszej życiowej aktywności edukacyjnej zajmują gry planszowe. Gry te odzwierciedlają nasze zachowanie na co dzień. Jako pomoc dydaktyczna, umożliwiają nam uczenie się poprzez bycie aktywnym. Bardzo często proces uczenia się jest tak zajmujący, że zapominamy, iż głównym celem gry jest nauczenie nas czegoś. Celem Cashflow 101 jest rozwijanie naszej finansowej inteligencji.

Gra Cashflow jest unikatową biznesową grą w skali międzynarodowej, opatentowaną przez amerykańskiego multimilionera Roberta T. Kyiosakiego, której nie można nabyć
w tradycyjnej sieci handlowej.
Marie
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 19 grudnia 2007, 19:05
Lokalizacja: okolice jasła

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: Marie »

no dobra moze jestem obojetna i leniwa ale z tym kreceniem chodzilo mi raczej o jakies stale fajne miejsca gdzie mozna by wyjsc wieczorem ze znajomymi...< w tym miejscu pewnie tradycyjnie wyskoczy ktos z nocturama ...heh fajne miejsce tylko widocznie nie dla wszystkich...mimo ze mi wszystko pasuje i muzyka i atmosfera to niestety ktos z zewnatrz nie bardzo znajdzie tam miejsce no trudno.... amigo to co innego tylko tam cos zadko cos sie dzieje, nie no sory dzieje sie tylko moje lenistwo nie pozwala mi tego dostrzec :spi: jasielskie koncerty? sa na wielu bylam wiele mi sie podobalo ale teraz jakos nic sie o nich nie slyszy<przynajniej ja nie> a tak nawiasem tez podziwiam ludzi ktorzy staraja sie cos zrobic <znam kilka takich osob> i doceniam wszystko... dlatego tez pisze bo staram sie zachecic nastepnych
Awatar użytkownika
zoso
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 16 lutego 2007, 00:01
Lokalizacja: Sądkowa

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: zoso »

Marie pisze:n< w tym miejscu pewnie tradycyjnie wyskoczy ktos z nocturama ...heh fajne miejsce tylko widocznie nie dla wszystkich...mimo ze mi wszystko pasuje i muzyka i atmosfera to niestety ktos z zewnatrz nie bardzo znajdzie tam miejsce no trudno
możesz mi dokładniej wytłumaczyć np na PW o co chodzi z tym ktoś z zewnątrz??
Kolkrak
Administrator
Administrator
Posty: 18
Rejestracja: 2 października 2006, 12:39
Lokalizacja: Jaslo

Re: Szukam partnera do powstania klubu

Post autor: Kolkrak »

Temat w dziale Nasze miasto

viewtopic.php?t=1378

Zamykam
Zablokowany