co lubicie czytać , jakie są nowe fajne książki ???

Przeczytałeś ostatnio ciekawą książkę? Podziel się z nami swoimi wrażeniami.

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: co lubicie czytać , jakie są nowe fajne książki ???

Postprzez luc » 17 stycznia 2015, 01:16

Ciekawa - owszem,ale to rodzaj obyczajówki bliżej typu "Dżuma" Camusa. Może ci spasuje.

Jak dla mnie posucha ostatnio z tego typu książkami. Ot czytam znowu "Wojnę w Blasku Dnia" ;)
luc
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 17 stycznia 2015, 12:55

luc napisał(a):Ciekawa - owszem,ale to rodzaj obyczajówki bliżej typu "Dżuma" Camusa. Może ci spasuje.

Jak dla mnie posucha ostatnio z tego typu książkami. Ot czytam znowu "Wojnę w Blasku Dnia" ;)

Jak posucha z postapokalipsą, no to może "Głód", "Zaraza" i "Susza", Mastertona?
dragoness
VIP
VIP

Postprzez paulina1805 » 18 stycznia 2015, 00:14

ja polecam ,Charlie'' lub ,,W śnieżną noc '' teraz mam ochotę kupić książkę -Jesteś cudem ponoć fajna
paulina1805
Obyty
Obyty

Postprzez fato » 18 stycznia 2015, 00:38

Trylogia "Igrzyska Śmierci", "Zostań, jeśli kochasz", "Gwiazd naszych wina". Ekranizacje tych książek też polecam :)
fato
Obyty
Obyty

Postprzez fato » 18 stycznia 2015, 00:41

Jak ma się więcej czasu to można poczytać "Harrego Pottera"
fato
Obyty
Obyty

Postprzez luc » 18 stycznia 2015, 11:36

dragoness napisał(a):
luc napisał(a):Ciekawa - owszem,ale to rodzaj obyczajówki bliżej typu "Dżuma" Camusa. Może ci spasuje.

Jak posucha z postapokalipsą, no to może "Głód", "Zaraza" i "Susza", Mastertona?

Oj miałem na myśli raczej fakt,że z czytalnymi książkami,nie samą postapokalipsą,ale Masteron dobrze pisze, więc w sumie dziękuję.

Jak się ma "więcej czasu", to zamiast Pottera można spróbować przebrnąć przez cały cykl o Honor Harrington jak się go nie czytało (+ dodatki ;) ), albo przez aktualne tomy "Schronienia" chociaż (6 po Polsku,7 na razie tylko po angielsku).Potter ? 5 tomów i to drukowane za dużą czcionką ? Co to jest... No chyba,ze chodzi o wersję anglojęzyczną,wtedy ok,rozumiem.Wtedy to trzeba trochę pracy włożyć by przeczytać choć kilka rozdziałów poprawnie na dzień.
luc
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 18 stycznia 2015, 12:18

Przy "Schronieniu" utknęłam na czwartym tomie, muszę odpocząć trochę od XVII-towiecznej polityki p.t. Anglia kontra reszta świata :hyhy: A jak o space operę chodzi, to polecam "Starship" Resnicka, no i oczywiście obie części "W poszukiwaniu..." ale to już paranormalny Philip Marlowe.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez moist » 23 stycznia 2015, 10:59

Ja kocham całego Pratchetta, z powodu choroby już raczej nic nie napisze, ale zawsze miło mi się wraca do całego Świata Dysku :)
moist
Początkujący
Początkujący

Postprzez nicik » 26 lutego 2015, 12:36

Ja ostatnio skończyłam "Podróż Enrique". Nie jest to nowa książka, ale na pewno warta przeczytania, szczególnie jeśli ktoś lubi reportaże. Książka opowiada prawdziwą historię chłopca, który na dachach pociągów chce się przedostać z Hondurasu do USA, aby odnaleźć swoją matkę. Bardzo poruszająca historia, polecam :)
nicik
Początkujący
Początkujący

Postprzez nagielkamil » 17 marca 2015, 11:17

nagielkamil
Debiutant
Debiutant

Postprzez dragoness » 17 marca 2015, 11:21

nagielkamil napisał(a):ja polecam bardzo serdecznie to: http://starsirodzice.pl/rodzice-oddali-majatek-obcym-w-tym-kosciolowi-co-zrobic-0

Walnąć się w łeb i przestać spamować głupotami. Chcieli, to oddali, ich pieniądze, a dzieci do roboty!
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Luiza726 » 8 maja 2015, 10:26

A co sądzicie o szwedzkich kryminałach? :) Sądzę, że są warte uwagi! Np. książki Stiega Larssona
Luiza726
Debiutant
Debiutant

Postprzez marcinwroblewski » 24 września 2015, 10:44

Ja uwielbiam czytać kryminały. Właśnie zabieram się za książkę Co nas nie zabije David Lagerkrantz.

Obrazek

---
Księgarnia Lovebooks
marcinwroblewski
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Gracjan007 » 18 października 2015, 16:07

Pokochała Toma Gordona akurat jest na prawde fajne, a do Wielkiego Marszu to dopiero sie zbieram, ale coś nie mam czasu ostatnio, a ogólnie też się lubuje w autorstwie Kinga, jeszcze Joyland i Ręka Mistrza mi się podobały :D
Gracjan007
Początkujący
Początkujący

Postprzez Sylwianaa » 22 października 2015, 20:39

ja ostatnio mam zajawkę na kryminały. Dużo fajnych pozycji znalazłam w księgarni internetowej http://www.rewolucja.co.uk/ . Chyba lepiej kupować przez internet bo jest największy wybór :)
Sylwianaa
Obyty
Obyty

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ciekawe Książki i czasopisma