Sklepy internetowe - godne polecenia - lista

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Sklepy internetowe - godne polecenia - lista

Postprzez korakawowa » 1 września 2017, 13:43

Hej, jak macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe, które wg Was super działają (zawsze wszystko na czas, dobry kontakt z klientem, dobra jakosć produktow) i przede wszystkim - nie takie, co wszystko sprowadzają z Chin, to zróbmy tu listę

Ja zaczynam -
https://skora24.pl/12-obuwie - buty i torebki od polskich producentów

A macie jakieś typy na dziecięce ubranka?
korakawowa
Debiutant
Debiutant

Re: Sklepy internetowe - godne polecenia - lista

Postprzez jasiek88 » 1 września 2017, 13:52

Hihi, założenie konta, wpis z reklamą i tyle ją widzieli na tym forum...
jasiek88
Debiutant
Debiutant

Postprzez AlicjaWieczorek » 30 listopada 2017, 14:22

Ja mogę polecić PitbullCity markowy sklep mma. W ofercie znajduje się nie tylko odzież dla zawodników sztuk walki, ale także modne ubrania sportowe do codziennego użytkowania. Znacie jeszcze jakieś godne polecenia sklepy sportowe?
AlicjaWieczorek
Debiutant
Debiutant

Postprzez Balzac30 » 4 grudnia 2017, 22:45

Ostatnio zamawiałem na rocznicę prezent dla żony, koszulkę nocną z Obsessive. Kolega z pracy polecił mi ten sklep bo nie mam czasu biegać po mieście i szukać prezentów. Trochę niepewnie podchodziłem do zakupów przez internet bez wcześniejszego obejrzenia, ale kupiłem w końcu taką https://obsessive.com/pln_pl/produkty/k ... /810-che-1 w rozmiarze L/XL żonie się podobała, ale okazała się za duża. Bez problemu, szybko wymienili mi na mniejszą. Koszt dostawy do paczkomatu niecałe 10zł, także polecam zakupy w tym sklepie z czystym sumieniem.
Balzac30
Początkujący
Początkujący

Postprzez kate_kasia » 14 grudnia 2017, 14:35

Ja się podzielę moim nowym odkryciem. Znalazłam świetną bieliznę znajdziesz tam biustonosze samonośne , stanik push up , stanik modelujący i inne.
Bardzo ciekawa marka , świetna jakość bielizna do zadań specjalnych.
Ja wybrałam sobie biustonosz samonośny - https://mywonderbra.pl/produkt/stanik-bezowy/
Jestem bardzo zadowolona , robi efekt jak żaden inny staniczek.
kate_kasia
Debiutant
Debiutant

Postprzez igom » 19 grudnia 2017, 10:12

Ciężko stworzyć taką listę, bo pewnie byłaby dość długa, w zależności od tego, kto jakie ma doświadczenia z danym sklepem, a tych w internecie nie brakuje. Sądzę przy tym, że chyba dobrze byłoby też pomyśleć o innych opcjach jak wykorzystywanie kodów rabatowych smyk do zakupów, które z powodzeniem można robić online. A Smyk na pewno jest jednym z popularniejszych sklepów, szczególnie jak szuka się czegoś dla dzieci.
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez anielka » 2 stycznia 2018, 20:34

tu macie moje ostatnie odkrycie- sklep z tkaninami http://tkaninki.com/, kupuję materiały i szyję maluszkowi różne rzeczy nawet przytulanki
anielka
Debiutant
Debiutant

Postprzez Aniessa » 8 stycznia 2018, 16:48

Na pewno Aliexpress.
Aniessa
Początkujący
Początkujący

Postprzez x_n » 9 lutego 2018, 09:20

Sam czasami kupuje równiez na aliexpresss ale są to jedynie jakieś głupotki. Nie zamawiam tam powaznych rzeczy bo bałbym się trochę czy rzeczywiście do mnie przyjdą czy nie. Większość rzeczy dochodzi cociaż niektore zaginęły....

Jesli miałbym tutaj polecic jakiś sklep to polecam hurtownię gadżetów reklamowych Opengift: http://www.opengift.pl/ - jest niedrogo, wybór gadżetów bardzo duży. Poza tym wysyłka jest wprost ekspresowa.
x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez IrenaKoza » 14 lutego 2018, 14:33

Może znajdzie się tutaj kobieta, która ma podobny problem jak ja jakiś czas temu... Otóż natura obdarzyła mnie dość dużymi piersiami i bardzo trudno było mi znaleźć odpowiedni biustonosz. Szczerze, to chyba w żadnym sklepie stacjonarnym nie znalazłam takiego, który by spełnił moje oczekiwania... Zaczęłam szukać w sieci, choć nie bardzo byłam przekonana do kupowania bielizny przez Internet. Po długim szukaniu w końcu znalazłam sklep Diores.pl, gdzie mają naprawdę dobrej jakości biustonosze na duży biust, a co najważniejsze, można kupić biustonosze, które mają duże miseczki i małe obwody pod piersiami - właśnie czegoś takiego szukałam! Dlatego właśnie mogę polecić ten sklep. Mam nadzieję, że komuś tym wpisem pomogłam :)
IrenaKoza
Debiutant
Debiutant

Powrót do Ciekawe strony internetowe