Jakie ubezpieczenie mieszkania wybrać?

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Jakie ubezpieczenie mieszkania wybrać?

Postprzez kikicitaw1 » 12 września 2018, 18:21

Cześć serdecznie. Mam do Was pewne nadzwyczaj znaczące dla mnie pytanie. To jest, czy ubezpieczaliście kiedyś swoje nieruchomości? Na rynku jest dużo różnych ofert i ciężko jest się na coś zdecydować. Znalazłem na przykład takie coś jak ubezpieczenie nieruchomości w ubezpieczeniaonline.pl. Co na ten temat uważacie?
kikicitaw1
Debiutant
Debiutant

Re: Jakie ubezpieczenie mieszkania wybrać?

Postprzez igom » 26 września 2018, 10:18

Ja mam ubezpieczenie z administracji, ale jak ktoś chce sam sobie znaleźć, to w sieci jest tego pełno i są jeszcze dostępne porównywarki ofert.
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Ekspert_PZU » 28 września 2018, 15:15

Zachęcam do sprawdzenia, jaką ofertę możemy przygotować dla Ciebie w PZU - https://moje.pzu.pl ;)
Ekspert_PZU
Debiutant
Debiutant

Postprzez Cypruzz » 9 października 2018, 09:24

Witam!
Od razu na wstępie jeśli o ubezpieczenie chodzi, to polecam przejrzeć katalog serwisów ubezpieczeniowych pod adresem https://ubezpieczeni.com.pl/category/Serwisy. Wbrew pozorom ubezpieczenie nieruchomości to niełatwa sprawa. Samo ubezpieczenie powinno obejmować możliwie jak najszerszy zakres, oferować możliwie wysokie stawki odszkodowań i przy tym kosztować niewiele. W sieci znajdziesz mnóstwo serwisów, które dokładnie opisują na co zwrócić uwagę podczas wyboru firmy ubezpieczeniowej. Najlepiej wybrać kilka najbardziej popularnych towarzystw ubezpieczeniowych i dokładnie porównać ich oferty. Często jest tak, że jeśli kupuje się ubezpieczenie w pakiecie np. ubezpiecza się dom, samochód, rodzinę itd. w jednym towarzystwie, to można liczyć na jakieś bonusy. Tak więc w pierwszej kolejności sugerowałbym spojrzeć na ofertę firmy, w której aktualnie posiadasz już jakieś ubezpieczenie. Być może działają w taki sposób i faktycznie otrzymałbyś jakąś zniżkę czy coś innego. No i oczywiście zerknij na te stronę co podesłałem na początku, to nawet fajny katalog z serwisami.
Cypruzz
Debiutant
Debiutant

Postprzez artur565 » 11 października 2018, 19:49

Dostałem świetna oferte pracy w Gdańsku, więc zacząłem szukac mieszkania dla siebie. Moj kumpel podesłał mi oferte https://www.inpro.com.pl/oferta/domy-jednorodzinne , poniewaz sam skorzystał i jest bardzo zadowolony z zakupu. Czy ktos z Was równiez skorzystał i moze sie wypowiedziec ?
artur565
Bywalec
Bywalec

Powrót do Ciekawe strony internetowe