Marketing sieciowy

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Marketing sieciowy

Postprzez jankowskimedia » 26 lutego 2013, 00:25

Globalna sieć przechowuje informacje na każdy temat. Ludzie codziennie poszukują ich w celu spełnienia swoich potrzeb. Lepsza widoczność w indeksie wyszukiwarki to większy rynek zbytu dla Twoich usług, towarów, przekazywanych wiadomości.
jankowskimedia
Debiutant
Debiutant

Re: Marketing sieciowy

Postprzez kozako » 26 lutego 2013, 12:31

To i ja si e dołączę :)
------------------
http://www.adam-bialecki.pl/
kozako
Obyty
Obyty

Postprzez karuszka » 19 marca 2013, 16:29

może coś więcej na temat własnej działalności niż regułki wycięte z neta i suche linki?;-)
karuszka
Debiutant
Debiutant

Postprzez igom » 27 lipca 2013, 14:54

niestety nic mi w tym temacie nie wiadomo
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Orimanago » 20 września 2013, 20:49

MLM (marketing wielopoziomowy) to alternatywny,
w stosunku do klasycznego łańcucha handlowego,
sposób dystrybucji TOWARÓW od producenta do klienta.

Klasyczny łańcuch handlowy korzysta z wielu ogniw pośredniczących
(importerzy, hurtownicy wielcy i mali, placówki handlu detalicznego),
które doliczają do ceny producenta własne koszty i narzuty
co powoduje wzrost ceny detalicznej produktu dla klienta detalicznego.
W przypadku np. samochodów czy produktów chemicznych powoduje to
nawet kilkukrotne zwiększenie ceny.

MLM to sieć klientów zaopatrujących się bezpośrednio u producenta
a to umożliwia:
- klientom zakupy po CENIE PRODUCENTA,
- wzrost obrotów producenta (90% premii w MLM to rabaty na kolejne zakupy)
- łatwość badania rynku
- praktycznie bezpłatna reklama
itd. itp.

A w czym kłopot z tym całym MLM :)

Jak napisałem na początku chodzi o słowo TOWAR.

Bo gdy wstawimy zamiast TOWARU PIENIĄDZE to otrzymamy piramidę finansową.

Pierwsza istotna różnica między MLM a piramidą finansową to:

w MLM klient najpierw otrzymuje TOWAR
a następnie przekazuje pieniądze jako zapłatę za ten TOWAR

w piramidzie finansowej uczestnik najpierw wpłaca kasę
a potem modli się, by kasa się zwróciła

Zapraszam Was do Klubu Oriflame jako klientów :)
i do zakupów DLA SIEBIE w cenach hurtowych :)

członkostwo w Klubie Oriflame trwa przez 12 miesięcy (17 katalogów) -
wystarczy raz na rok zrobić zakupy z katalogu Oriflame.

Rejestracja internetowa upoważnia już do zakupów w cenach hurtowych z
dostawą na adres podany przy rejestracji - dostawa kurierem DPD,
płatność gotówką u kuriera.

Na pierwszy zakup od rejestracji jest 30 dni.
Bez spisywania dodatkowych umów.

Obrazek katalog zawsze bieżący
Obrazek katalog zawsze następny

Przy rejestracji internetowej na stronie Oriflame.pl
nr sponsora 1403671

Obrazek
Orimanago
Obyty
Obyty

Postprzez Ronaldo7 » 30 lipca 2014, 23:18

A według mnie dobrym marketingiem jest pozycjonowanie, tylko oczywiście skutecznie wykonane, bez tego to ani rusz. Jedna z takich lepszych firm marketingowych jest Ditum.org . Słyszałem że maja bardzo dobry kontakt z klientem i naprawdę znają sie na tym co robią. Tutaj macie ich strone http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html , zawsze po zdecydowaniu się na zaistnienie w sieci warto pomyśleć o pozycjonowaniu.
Ronaldo7
Początkujący
Początkujący

Postprzez agnetta » 20 września 2014, 13:39

Oczywiście, że jeśli chodzi o marketing internetowy to największe znaczenie ma właśnie pozycjonowanie. Myślę, że oprócz tego warto zadbać o marketing szeptany, a także pomyśleć o wirtualnej wycieczce czyli o popularnym street view ale w formie zdjęć firmowych. Nie dość, że wzmocni efekt pozycjonowania, to będzie bardzo interesującym dodatkiem do strony, który umożliwi klientom przyjrzenie się firmie/restauracji/fabryce.
agnetta
Guru
Guru

Postprzez monsoon » 25 września 2014, 11:16

Wiadomo, że reklama kłamie w TV. Dlatego idąc z trendem należy szukać innych form reklamowania swojego produktu. Niedawno zainteresowałem się tematem marketingu mailowego. Trafiłem w Internecie firmę która sprostała moim wymaganiom. Szukałem czegoś sprawdzonego, mogę nawet więcej zapłacić za dobrą jakość produktu, tylko muszę być pewien, że moje wymagania zostaną zaspokojone. No i koniec końców, wybrałem tę firmę i się nie przejechałem: http://mailsales.pl/dlaczego-e-mail-marketing
Polecam sprawdzony e-mail marketing. :)
monsoon
Weteran
Weteran

Postprzez czekoladowamilka » 1 października 2014, 19:35

Ja zakładając sklep internetowy powiedziałam, ze w życiu nie zdecyduję się na email marketing. Sama nie czytam takich wiadomości więc dlaczego ktoś inny miałby to robić? Dlatego zdecydowałam się na pozycjonowanie. Jakiś czas temu trafiłam na http://seofabryka.pl/ i mam zamiar skorzystać z ich usług. Mają bogatą ofertę i poza pozycjonowaniem zajmują się również prowadzeniem kampanii google adwords.
czekoladowamilka
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez inowak80 » 16 października 2014, 18:35

Jeżeli ma się stronę internetową to koniecznie trzeba zadbać o pozycje. Ludziom szkoda pieniędzy na promocje, próbują podjąć się samemu lub zostawiają to bez echa. Nie wiedząc, że tanie pozycjonowanie także może być skuteczne. :)
inowak80
Debiutant
Debiutant

Postprzez michalez » 25 października 2014, 12:32

Pozycjonowanie jest ważne, ale można też skorzystać z oferty google i tam np. płacimy dopiero za klikniecie lub daną liczbę wyświetleń.
michalez
Debiutant
Debiutant

Postprzez kater » 30 października 2014, 14:47

Pozycjonowanie swoją drogą ale warto byłoby również zainwestować w sensowny wygląd strony internetowej. Nie sądzicie, że większość stron internetowych jest przeładowana treścią oraz totalnie nieprzyjazna odwiedzającemu? Może warto byłoby wstawić na stronę animację, która w krótki sposób powinna pokazać wszystko to co firma ma do zaoferowania? Na moje oko jest to o wiele bardziej przystępne ( tutaj jest przykład jak to wygląda: http://animates.pl/ ) .
kater
Guru
Guru

Postprzez luiza741 » 8 kwietnia 2015, 19:03

Pozycjonowanie to klucz do sukcesu moim zdaniem. Oczywiście jeśli jest zrobione z głową. moim zdaniem jeśli chcesz pozycjonować stronę powinieneś zgłosić się do http://seofabryka.pl/ Mają duże doświadczenie w pozycjonowaniu i rozbudowaną ofertę. Poza tym warto pomyśleć o kampanii adwords:) Co do wyglądu strony to też jest bardzo ważny. Jeśli strona wygląda nieciekawie to mało kto będzie na nią zaglądał.
luiza741
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez podkarpacianka » 22 kwietnia 2015, 10:14

Reklama w internecie to teraz najskuteczniejsza z możliwych reklam! Więc warto w nią inwestować, kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie, marketing treści, fanpage są teraz na topie i tak najłatwiej ludzie znajdą naszą firmę! Dlatego takie usługi warto zlecić komuś sprawdzonemu i z doświadczeniem. Mi zawsze takie kampanie wykonuje Grupa TENSE, https://www.grupa-tense.pl/kontakt/ i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie formalności mogę załatwić elektronicznie, płace tylko za wyniki oraz za każdym razem jak udaje się do nich z nowym projektem to dokonują darmowej wyceny! Bardzo ich polecam.
podkarpacianka
Debiutant
Debiutant

Postprzez sylwia4012 » 30 kwietnia 2015, 09:10

To prawda, że wszelkie działania związane z e-marketingiem najlepiej jest zlecać specjalistom. Posiadają oni nie tylko narzędzia czy wiedzę, ale także know how. Jest to szczególnie ważne np. przy kampaniach Adwords, gdzie płacimy realne pieniądze za każde kliknięcie. Dlatego najlepiej jest skontaktować się z firmą, która posiada odpowiednie certyfikaty Googla np. http://agencja-msweb.com.pl/adwords.html potwierdzające, że dana firma wie jak skutecznie prowadzić kampanie linków sponsorowanych.
sylwia4012
Bywalec
Bywalec

Następna strona

Powrót do Ciekawe strony internetowe