Koszulki z nadrukiem

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Koszulki z nadrukiem

Postprzez jaslanka » 18 marca 2010, 10:02

Hej. Hm ... Chyba jaślanki nie mają szczęścia to firmy bodman. Ja też próbowałam się z nimi skontaktować, wysyłałam im maile z moimi wzorami i jak się dopominałam o odzew to twierdzili, że ich maile do mnie chyba nie dochodzą :niepewny: . Ja polecam tegel /teraz w budynku PKP/. Współpracuję z nimi. Jedna koszulka z nadrukiem jaki sobie wymyślę to koszt ok 30 zeta jak się nie mylę. Jeśli więcej koszulek potrzebujecie to idzie na sitodruk i jeszcze taniej /w zależności od ilości/. W sieci znalazłam również fajną stronę /bodajże http://www.koszulki.com/ - na prezent jest co wybrać. Pozdrawiam
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez jan_man » 18 marca 2010, 15:51

jaślanka ty chyba przesadzasz najpierw piszesz ze chciałaś zlecić grafikę teraz piszesz ze wykonujesz ja sama i przesyłasz wzory a tak naprawdę 30 złote za nadrukowaną koszulkę z odbiorem osobistym to drożej pewnie o 30% od firmy bodman -- no chyba ze wielokolorowa drukowana w pełnej gamie kolorów.
sitodruk to stara technologia i w cenie bodajże coś koło 20 złotych
jan_man
Początkujący
Początkujący

Postprzez jaslanka » 18 marca 2010, 23:18

Do jan_man - zwróć uwagę, że komentarze są od dwóch różnych osób pod nickiem jaślanka. Ja jakoś widocznie nie miałam szczęścia do firmy bod-man więc jej nie polecam. To jest moje zdanie - ktoś ma inne szanuję - tyle w tym względzie. Aha i jeszcze ul. Mickiewicza 108 to dawne całe osiedle Gamrat więc teraz taki adres nie istnieje. Tak mi powiedzieli mieszkańcy osiedla Gamrat.
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez jan_man » 19 marca 2010, 14:55

do jaslanka przepraszam jeśli urażam twoje uczucia :mad: lecz znów mijasz sie z prawdą :szok: choć ja nie pochodzę z jasła lecz chyba znam lepiej jego przysiółki --otóż Mickiewicza 108 to według mojej wiedzy nie osiedle Gamrat tylko numer działki zakładów tworzyw sztucznych -- nie znam żadnego numeru domu prywatnego o adresie ul. Mickiewicza 108 w Jaśle.
pozdrawiam i zapraszam na kawe :hurra:
jan_man
Początkujący
Początkujący

Postprzez kamilmilus11 » 31 lipca 2012, 22:19

Odświeżam :)
Piszcie :) Chciałbym koszulke z własnym nadrukiem gdzie najlepiej?
kamilmilus11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez krzekorz » 21 sierpnia 2012, 17:06

prosze o pomoc poniewaz szuka dobrego sklepu czy hurtowni gdzie nie drogo mozna by bylo ostac kosuzlke z wlasnym nadrukiem!
krzekorz
Guru
Guru

Postprzez Jagoda Fioletowa » 27 sierpnia 2012, 20:08

Jagoda Fioletowa
VIP
VIP

Postprzez malami000 » 14 maja 2013, 09:30

Jak wam się podoba taka koszulka http://level77.eu/url/3w . Ta grafika wydaje mi się dość oryginalna i zabawna ;) Chciałam kupić taką koszulkę chłopakowi w prezencie, ale potrzebuję jeszcze waszej rady ;)
malami000
Debiutant
Debiutant

Postprzez Mati T » 8 lipca 2013, 19:13

www.nadruki.pl - polecam - tanio i solidnie. Wiele razy zamawiałem i nigdy się nie zawiodłem.
Mati T
Początkujący
Początkujący

Postprzez shuffler » 19 września 2013, 14:01

a ja polecam: http://korsel.pl/ Na prawdę duży wybór i konkurencyjne ceny.
shuffler
Weteran
Weteran

Postprzez krol » 21 października 2013, 18:53

Koszulki z nadrukiem, ciekawe.
Polecam ksero warszawa, tanie ksero online.
krol
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez kater » 2 stycznia 2014, 14:59

Ja ostatnio zamówiłem sobie w sklepie internetowym dwie koszulki z napisami. Konkretnie w tym sklepie: http://www.megakoszulki.pl/Teksty-c164.html i osobiście jestem zadowolony ;) Koszulki bardzo dobrej jakości, fajnie się noszą.
Wybór jest duży tak więc praktycznie każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie ;)
Pozdrawiam.
kater
Guru
Guru

Postprzez kedziorek » 14 kwietnia 2014, 15:17

Wraz z firmą jakiś czas temu organizowaliśmy konferencję, na której jednym z gadżetów były koszulki z nadrukiem. Zamawialiśmy je hurtowo w drukarni OpenPrint. Fakt, że najważniejsze dla nas były koszta i tam właśnie było najtaniej. Braliśmy średniej wielkości paczkę i cenowo wyszło mniej niż 10 zł za koszulkę ! Zresztą tutaj możecie sobie obejrzeć ofertę: www.openprint.pl/t-shirt_z_nadrukiem . Z jakości druku jak i samej koszulki byliśmy zadowoleni ;) Myślę, że gadżet reklamowy w takiej postaci spodobał się uczestnikom konferencji znacznie bardziej niż breloczki czy też długopisy, które wręczane są standardowo.
Pozdrawiam.
kedziorek
Guru
Guru

Postprzez Rumcajsz » 15 grudnia 2014, 17:30

Na polepszenie humoru polecam kolekcję śmiesznych koszulek http://3dychy.pl/pl/c/Koszulki-smieszne/345
Można znaleźć kilka rodzynek :D
Rumcajsz
Debiutant
Debiutant

Postprzez Sylwia_L » 19 stycznia 2015, 18:11

Fajne wzory mają w agencji reklamowej Ladora. Nie ma problemu z prawami autorskimi, bo grafik ci od podstaw u nich zrobi, co chcesz, więc nie tracisz czasu na szukanie projektów.
Sylwia_L
Początkujący
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ciekawe strony internetowe