Łączy nas Ogród

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Łączy nas Ogród

Postprzez MieczyslawSep » 26 września 2017, 11:25

W pełni zgadzam się z powyższymi. Sam cenię sobie materiały z polietylenu ;)
MieczyslawSep
Debiutant
Debiutant

Postprzez botanka » 27 września 2017, 20:19

A co sądzicie o basenach w ogrodzie? Teraz co prawda nie pora na baseny, ale zastanawiam się już nad przyszłym rokiem. Przypadkiem usłyszałam o producencie basenów poliestrowych, firma Pool Design Company - wyglądają na solidną oraz rzetelną firmę, opinie także mają na najwyższym poziomie. Macie takie baseny w swoich ogrodach?
botanka
Debiutant
Debiutant

Postprzez x_n » 25 października 2017, 08:00

Basen świetna sprawa chociaż nie wiem czy jest sens montowania solidnego basenu w naszym klimacie. O wiele lepsze są baseny rozkładane, które mozna napełnić wodą oraz bez problemu złożyć jak przychodzi jesień. Nie ma również tutaj aż tyle czyszczenia co w zabudowanym basenie....

Wracając do problemu dekoracji ogrodu to na stronie jest ciekawy artykuł:
http://ogrodwmiescie.pl/dekoracja-ogrodu-krok-po-kroku/

Jest tutaj kilka pomysłów na to jak ozdobić nasz ogród.
Obrazek
x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Jkieje82 » 24 kwietnia 2018, 10:31

Basen w ogrodzie to bardzo fajna rzecz.
Jkieje82
Debiutant
Debiutant

Postprzez kornik_drukarz » 23 maja 2018, 09:48

Jeśli chcecie odpowiednio zadbać o swój ogród na wiosnę, to ten artykuł http://celnie.pl/jak-przygotowac-ogrod-na-wiosne powie wam, jakie prace warto w tym okresie wykonać.
kornik_drukarz
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez kulik86 » 25 maja 2018, 13:56

witam,
szukacie dobry urządzeń i narzędzi do waszych ogródków, polecam zajrzeć na https://askdom.pl/baza-firm/ogrod/sklep-ogrodniczy/ tutaj jest cała lista profesjonalnych sklepów ogrodniczych :D dzięki niej szybko można dotrzeć do sklepu i kupić potrzebne rzeczy
kulik86
Początkujący
Początkujący

Postprzez ziamka » 20 czerwca 2018, 23:22

uwielbiam swój ogródek działkowy, bardzo staram się by był on dobrze pielęgnowany. Teraz chciałabym coś kupić tutaj https://www.syngenta.pl/ , coś do pielęgnacji, bardzo dobrze mówią o tej firmie i chciałabym coś dodać z roślinności w ogrodzie, niestety mam jakieś szkodniki i chwastów masę.
ziamka
Bywalec
Bywalec

Postprzez mioni » 30 czerwca 2018, 22:19

Ja kocham ogród i wiele szukam ciekawych rozwiązań właśnie na temat ogrodu.
mioni
Debiutant
Debiutant

Postprzez maksowa » 20 lipca 2018, 12:30

Ogród jest moją prywatną oazą spokoju. Dbam o niego najlepiej jak tylko potrafię. Zależy mi na tym, by wyglądał pięknie, nie tylko pod względem roślinności, która jest moją pasją, ale również ogólnego efektu wizualnego. Ze względu na ostatnio panującą pogodę zdecydowałam się na nietypowe zamówienie, a mianowicie żagle tarasowe. Wyglądają po prostu nieziemsko, robią piękny efekt, który zachwyca nie tylko mnie, ale także moich gości :)
maksowa
Debiutant
Debiutant

Postprzez bolo1696 » 22 sierpnia 2018, 13:13

A jakie preparaty polecacie na porost chwastów? Czy jest jakaś skuteczna metoda, żeby całkowicie pozbyć się ich z ogrodu?
bolo1696
Debiutant
Debiutant

Postprzez Mayuri » 31 sierpnia 2018, 13:39

Jeśli chodzi o ogród to proponuję zastosować trawę barenbrug. Pięknie rośnie, jest bardzo gęsta i przyjemna w dotyku.
Mayuri
Debiutant
Debiutant

Postprzez Cypruzz » 12 października 2018, 11:46

Witam, siemka!
Ja przez całe lato siedziałem nad remontem tarasu i brawo dla mnie, bo udało mi się wszystko skończyć na czas. Dobrze że jesień jest ciepła to można jeszcze popołudniami posiedzieć przed domem. Zastanawiałem się na początku roku czy wybrać deski drewniane czy kompozytowe, ale małżonka wolała jednak drewno no i tak zostało. Wszystko zamówiłem ze strony https://www.porownajtarasy.pl/. Jeździłem też po takich normalnych sklepach, ale w sumie jak zamówiłem przez Internet to zapłaciłem za całość 550 zł mniej. Teraz sobie myślę że dobrze zrobiłem z wyborem drewna. Jest dobrze zaimpregnowane, mam nadzieję że posłuży co najmniej kilkanaście lat. Zastanawiam się jeszcze, czy nie zabudować całkiem tego tarasu, żeby można było nawet zimą tam posiedzieć, ale to już temat na przyszły rok.
Cypruzz
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawe strony internetowe