Odszkodowanie

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Odszkodowanie

Postprzez Cypruzz » 15 października 2018, 11:01

Ze sprawami o odszkodowanie to ja już się męczyłem dwa razy. Najgorzej było po wypadku przy pracy, gdzie wina była ewidentna po stronie firmy bo nie zadbała o odpowiednie obuwie. W ogóle nie dawała ubrania roboczego, każdy kupował sobie sam. Co z tego że dostałem z ZUSu pieniądze za złamane kości w stopie, jak to nie wystarczyło nawet na rehabilitanta. Dlatego zwróciłem się o wypłatę dodatkowych pieniędzy do mojego pracodawcy. Jak można się domyślać, nie dostałem nic. Gdybym nie znalazł konkretnych informacji na stronie https://wartobycdobrym.pl/category/Forum to nawet nie wiedziałbym jak się do tego zabrać. Bez pomocy firmy odszkodowawczej to ciężko cokolwiek zdziałać samemu. Praktycznie szanse na uzyskanie odszkodowania czy innego świadczenia są zerowe. Ten kto jeszcze nie spotkał się z takimi problemami to nawet nie wie ile to trzeba biegać i załatwiać. Samych tych dokumentów z leczenia jest cała masa, a to wypisy, skierowania, wyniki z prześwietlenia, o rodzinnego... Cała masa papierkowej roboty. Dobrze że chociaż firma odszkodowawcza pomaga przy większości z nich bo inaczej nie miałbym zwyczajnie nerwów na to wszystko.
Cypruzz
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawe strony internetowe