Sklep internetowy

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Sklep internetowy

Postprzez rewik » 21 kwietnia 2017, 12:23

Przecież jest jasne, że w internecie znajdzie się lepsze oferty w większości branż... Tylko trzeba dobrze poszukać.
rewik
Bywalec
Bywalec

Postprzez makarena00 » 25 maja 2017, 22:28

A słyszeliście o Kosmetyki Profesjonalne ul. Waryńskiego 5 67-100 Nowa Sól tel. 609 184 902 http://www.biokur.pl/urzadzenia-do-mani ... 27_56.html ??
makarena00
Ekspert
Ekspert

Postprzez karolinka1 » 26 maja 2017, 14:45

Ja mogę polecić sklep z płytkami ceramicznymi https://ilazienki24.com.pl/cersanit-c3.html
karolinka1
Debiutant
Debiutant

Postprzez michałowa » 7 czerwca 2017, 00:31

Zobaczcie sobie sklep https://www.agropomoc.pl znajdziecie tam części zamienne do maszyn rolniczych oraz ciągników, ceny są przystępne, firma oferuje produkty od renomowanych producentów. Prowadzą również sklep stacjonarny, który niedawno został uruchomiony, znajduje się w Tarnowie Podgórnym.
michałowa
Bywalec
Bywalec

Postprzez Aneta1980 » 20 czerwca 2017, 11:53

Jeżeli komuś nie podoba się oferta sklepów internetowych to polecam wybrać się do tych stacjonarnych i tyle :P Ja uwielbiam robić zakupy przez internet bo są szybsze i wygodniejsze :) Np. tu wystarczy podać wymiary i już możesz kupować ubranie w jakim tylko chcesz kolorze :)
Aneta1980
Bywalec
Bywalec

Postprzez igom » 11 lipca 2017, 11:38

Sklepów internetowych z pewnością nie brakuje, wiadomo, a tych z ubraniami to już w ogóle, nawet moda męska pod tym względem jest bardzo bogata, w co nie można wątpić. Na przykład na allani można znaleźć taką bluzkę męską:

Obrazek
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez elabarbara » 28 lipca 2017, 15:12

Jeśli chcesz kupić sobie porządniejsze kosmetyki to warto tu zajrzeć. Z wyborem kosmetyków nie mam problemu bo zawsze podają dokładne opisy. Lubię kupować w drogerii online bo, nie muszę wychodzić z domu, paczkę dostaję do ręki. Cenię sobie wygodę zakupów.
elabarbara
Debiutant
Debiutant

Postprzez aurelka » 31 lipca 2017, 20:43

Z całym szacunkiem, ale dla mnie większość internetowych sklepów to jeden wielki napompowany balonik... Jak chcę coś ciekawego kupić, to zaglądam głównie na https://seltrade.pl/. Tu jest chociaż spory wybór i nie kupuję tego, co mi ktoś narzuci. Porównajcie sobie.
aurelka
Początkujący
Początkujący

Postprzez marekp » 13 sierpnia 2017, 23:56

Ubrań z zasady nie kupuję w necie, tylko rzeczy techniczne GPSy, kamerki, aparaty. Bardziej nietypowych nawet nie szukam stacjonarnie tylko od razu w necie, kamery zakamuflowanej poszukiwałem, tylko do hali nic za bardzo mi nie pasowało aż znalazłem model w czujniku dymu, bardzo dyskretny https://www.alfatronik.com.pl/kamera-ip-ukryta-w-czujniku-dymu-p-220.html oczywiście bez HD, ale na potrzeby podstawowego monitoringu jak znalazł.
marekp
Debiutant
Debiutant

Postprzez roksana0592 » 12 września 2017, 20:25

Kto z Was kiedykolwiek myślał nad tym aby założyć swój własny internetowy sklep :) pewnie wiele osób, zwłaszcza, że taka forma sklepu sprawia, iż nasze koszty stają się mniejsze :) jednak z drugiej strony, aby e-sklep dobrze funkcjonował i przyciągał setki klientów dziennie trzeba go stworzyć w sposób oryginalny :) zaczarować ludzi produktem, lub usługą a dodatkowo sprawić by z chęcią zaglądali do Waszego sklepu :) jedna z firm, w sposób profesjonalny i rzetelny zmaga się z takimi zadaniami :) wiele osób, które znam skorzystało z ich usług i powiem Wam, że każda opinia była pozytywna :) polecam https://inbmarketing.pl/strony-www-i-sk ... ternetowe/ zaufajcie profesjonalistom :)
roksana0592
Debiutant
Debiutant

Postprzez Adreas40 » 3 października 2017, 10:06

Ja najczęściej przez internet kupuję sprzęty, bo tak mi jest wygodniej i mam zawsze z dostawą do domu, nie muszę się martwić o to, żeby jechać gdzieś do sklepu i szukać produktów :D Ostatnio musiałem dobrze wyglądać na ślubie mojego brata i stwierdziłem, że pierwszy raz w swoim życiu zamówię garnitur szyty na miarę, wybór padł na sklep ten tutaj i przyznam, że jestem naprawdę zadowolony :)
Adreas40
Obyty
Obyty

Postprzez betula36 » 4 października 2017, 18:06

W INternecie są bardzo fajne ubrania w wielu ciekawych modelach i fasonach. Sama kupiłam ostatnio dwie śliczne tuniki dla puszystych , bo noszę rozmiar 42 i zawsze ciężko było mi coś kupić w sklepie stacjonarnym albo na bazarze. W tym sklepie internetowym Lena jest wiele ciekawych fasonów i są przede wszystkim modne.
betula36
Debiutant
Debiutant

Postprzez mission » 5 października 2017, 14:24

Sklep internetowy bikeneo.pl to nowy sklep z akcesoriami do rowerów, motocyklami i motorowerami.
mission
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez annstoch » 10 października 2017, 15:50

Podobaja mi się oferty takich sklepów !
annstoch
Debiutant
Debiutant

Postprzez IngaPe » 17 października 2017, 11:58

Zastanawialiście się kiedyś nad stworzeniem własnego sklepu internetowego? Jeśli tak, to moim zdaniem teraz jest najlepszy moment aby spróbować. Ja skorzystałam z oferty firmy Interfeo.com - doradzili, pomogli i stworzyli mi świetną platformę do sprzedaży on-line. E-sklep tworzony z pasją i pomysłem to naprawdę fajny biznes, który z czasem będzie przynosił coraz większe zyski.
IngaPe
Debiutant
Debiutant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ciekawe strony internetowe