Artyści poszukiwani !!!

wszystkie sprawy dotyczące forum, skargi, uwagi oraz zażalenia
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Artyści poszukiwani !!!

Post autor: Gołąb »

Zapraszamy wszystkich artystów piszących, malujących do współpracy z nami :) bezpłatnie na stronach naszego portalu umieścimy wasze prace - każdy z was otrzyma własną podstone gdzie będą publikowane jego praca. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Nie chowajcie swoich prac do szuflady POKAŻCIE JE INNYM !!!
W razie jakichs pytań lub wątpliwości prosze pisać do mnie :)
Ostatnio zmieniony 4 października 2006, 08:05 przez Gołąb, łącznie zmieniany 2 razy.
mArP
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 6 września 2006, 16:24
Lokalizacja: Jaslo

Re: Artyści poszukiwani !!!

Post autor: mArP »

jak patrze na dotychczasowych "artystow" to mi sie serce kraja :P lolki:> chyba bede musial niedlugo cos swojego wrzucic
Marsjan

Re: Artyści poszukiwani !!!

Post autor: Marsjan »

mArP pisze:jak patrze na dotychczasowych "artystow" to mi sie serce kraja :P lolki:>
Masz rację. Słowo artysta na tym forum zostało strasznie zdewaluowane. W takim kontekście powinno być pisana w "", gdyż chodzi tu raczej o prezentację jakiejś tam swojej niezweryfikowanej twórczości, która czasem jest zwykłym gniotem i z artyzmem nie ma nic wspólnego a więcej z tandetą i chałturą. Artysta, to pewna nobilitacja i nazywanie tym słowem każdego, kto nosi portki i aparat, pędzel lub pióro, to lekka przesada.
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: Artyści poszukiwani !!!

Post autor: milenka »

Od swojego komentarza na temat tych "artystycznych" dokonań się powstrzymałam, bo byłby on zbyt bolesny dla owych "artystów" jednak.
Marsjan - bardzo dobrze powiedziane. :)
Meaglar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 16:17

Re: Artyści poszukiwani !!!

Post autor: Meaglar »

Cóż, gdyby nie tacy "artyści" jak my (np. ja) to miejsce pozostałoby puste. Nigdy nie twierdziłem, że jestem super ekstra genialny i w ogóle jeju-jeju i zachowaj Pambu. Wrzucić chciałem - wrzuciłem. Moja wolność. Tedy tyle do powiedzenia mam...
Marsjan

Re: Artyści poszukiwani !!!

Post autor: Marsjan »

Meaglar, nie jest problemem to, że ktoś chce się pochwalić swoimi dokonaniami na forum publicznym. Jest to jak najbardziej pozytywne działanie. Problemem jest przypisanie zaszczytnego skądinąd przydomka artysta każdemu, kto jak wcześniej pisałem potrafi coś umieścić w necie. Szczytem szczytów było by, gdybym wkleił tu kilka swoich może i ciekawych fotek i zapewne część forumowiczów uznało by mnie za artystę zgodnie z nazwą tematu. Jednak to nie jest prawdą, bo jestem zwykłym lamerem w tej dziedzinie a to, że uda mi się czasem przez przypadek zrobić fajne zdjęcie o niczym nie świadczy. Szczególnie jak jeszcze przepuszczę je przez parę filtrów w np. Photoshop'ie. Myślę, że należy rozróżnić sprawnego rzemieślnika od artysty!
A tak wogóle to może nie powinienem poruszać tematu artysta w mieście, gdzie sztukę promuje się przez to coś porozstawiane wokół JDK'u?
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: Artyści poszukiwani !!!

Post autor: milenka »

No tak. Pojawiły się nowe kąski w dziale, a ja oczywiście ich przeczytać nie mogę. Jak tam ostatnio byłam (3 tyg temu... = ='), to nawet połowy nie było z tego, co jest teraz. Chcę otworzyć nowości - crash - plik nie istnieje. I jak tu zweryfikować poziom nowych "artystów" (m.in. Ciebie, Meaglarze), skoro "dzieł" ich przeczytać/zobaczyć/posłuchać nie można?

Marsjan - teraz z kolei trochę przesadziłeś. JDK nie jest, przynajmniej dla mnie, żadnym wyznacznikiem "sztuki" w pełnym tego słowa znaczeniu. Dobrze, niech robią to, co robią, bo każda forma szerzenia artystycznego i kulturalnego życia jest zacna, ale JDK ma skłonność faworyzacji coponiektórych, podobnie jak i portal ów.
Nawiązać chcę tu do felietonów niejakiej "clintonki", które są co najwyżej przeciętne moim zdaniem.
Zablokowany