REKLAMA

wszystkie sprawy dotyczące forum, skargi, uwagi oraz zażalenia
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: REKLAMA

Post autor: grzybel »

A ogólnie fajnie by było, żeby pewne wybryki były wpisywane w jakieś karty w szkołach i np. idzie taka karta za delikwentem. I zaczynają się problemy z przyjęciem do wybranej szkoły. Może kilka dzieciaków by się zastanowiło co robią wcześniej.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: REKLAMA

Post autor: clashtorny »

Cornholio pisze:
że już 20 tysięcy mieszkańców Jasła to widziało i w niezbyt przyjemnym świetle go to stawia. Phi, w sumie co się będzie chłopak przejmował, w końcu on nic nie zrobił, o czym wszyscy czytający doskonale wiedzą, a takie publiczne przyznanie się do winy, to kiedyś w końcu zdejmą, jak jeszcze pozostałe 18 tysięcy jaślan to przeczyta.
A ja mam adblock'a i nie widze nic he he ;] i bardzo dobrze, a jeśli gość jest czysty to dlaczego administracja po prostu nie usunie tych przeprosin, koleś może przecież odbić teraz piłeczke i podać do sondu ludzi zarządzających portalem o zniesławienie ;D
wojciech
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 20:36

Re: REKLAMA

Post autor: wojciech »

XD A co za różnica dla portalu czy wyświetla tę reklamę czy inną? Tyle samo kosztuje reklama firmy co to. Równie dobrze można sobie zamówić "reklamę" typu prostokąt o danych wymiarach tylko z tłem w kolorze tła strony. Można sobie wiersz napisać, link do swojej strony domowej, do czyjejś strony, można swoje zdjęcie wkleić - zapewniam Cię, że póki to nie łamie ogólnie przyjętych norm, portalowi jest to obojętne co reklamodawca chce mieć wyświetlone.

A Ciebie lukaso zapewniam, że wolę wierzyć poważnemu portalowi niż "naocznemu" świadkowi, którym dosłownie z cudzysłowem się nazwałeś.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: REKLAMA

Post autor: luki666 »

a u mnie nie bylo :) i dobrze bo to nie moja sprawa :D
lukaso
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:06

Re: REKLAMA

Post autor: lukaso »

wojciech, napisałem w cudzysłowiu, bo informacje te znam z bezpośredniego źródła :) może faktycznie nie naoczny, prędzej nauszny :P
The Nun

Re: REKLAMA

Post autor: The Nun »

lukaso pisze:tiaaa... znam kolesia i sam się dziwił skąd takie coś się wzięło na stronie głównej jaslo4u, bo on nigdzie nikogo nie przepraszał, nie miał zamiaru niczego takiego upubliczniać.
nie miał też żadnych innych problemów z tym związanych, widocznie ta panienka ma znajomych w administracji i sama "się przeprosiła" za niego... no cóż...


aha, i w dodatku nie używał żadnego konta fikcyjnego, żadnych opisów i nic z tych rzeczy po za komentarzem u niej na profilu i wiadomością prywatną.
Jak dla mnie, to gość jest spalony :rotfl: Tylko dzieciaczki w takie coś się bawią. I czy przyznał się do tego, czy nie - nieważne. Sam fakt, że tak postąpił świadczy o poziomie jego inteligencji, jego głupocie, o jego rodzicach itd.
Awatar użytkownika
Aganieszka
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 19:10
Lokalizacja: Dżasełko

Re: REKLAMA

Post autor: Aganieszka »

lukaso pisze:tiaaa... znam kolesia i sam się dziwił skąd takie coś się wzięło na stronie głównej jaslo4u, bo on nigdzie nikogo nie przepraszał, nie miał zamiaru niczego takiego upubliczniać.
nie miał też żadnych innych problemów z tym związanych, widocznie ta panienka ma znajomych w administracji i sama "się przeprosiła" za niego... no cóż...


aha, i w dodatku nie używał żadnego konta fikcyjnego, żadnych opisów i nic z tych rzeczy po za komentarzem u niej na profilu i wiadomością prywatną.

A czy jesteś pewien, że chodzi o właściwego przepraszającego? Przecież po Jaśle i okolicach nie chodzi jeden gostek o takim samym imieniu i nazwisku!!!
Zamiast twierdzić, że ktoś po znajomości załatwia sobie takie sprawy, lepiej się upewnij i weź pod uwagę różne możliwości.

A co do przeprosin - powinno być takich więcej. Może ludzi, którzy wypisują najprzeróżniejsze rzeczy o innych (niejednokrotnie bezpodstawnie obrażając) zastanowiliby się nad konsekwencjami!!! Łatwo jest kogoś wyzywać po nazwisku na forum lub gdzie indziej, ale własne nazwisko obok przeprosin juz tak fajnie nie wyglada.
lukaso
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:06

Re: REKLAMA

Post autor: lukaso »

w sumie z tego co wiem to w promieniu 10 km od mojego miejsca zamieszkania są 3 osoby o takim imieniu i nazwisku, może i więcej :P
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: REKLAMA

Post autor: luki666 »

czyli bez adresu i tak nikt nie wie ktory to z nich i beda osadzac wszystkich
wojciech
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 20:36

Re: REKLAMA

Post autor: wojciech »

luki666 pisze:czyli bez adresu i tak nikt nie wie ktory to z nich i beda osadzac wszystkich
A każdy będzie mówił, że to chodzi o tego drugiego ;)
ODPOWIEDZ