Forum Młodych PiS w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Jozin »

czasem mnie ponosi..
A tak w ogóle to cześć Yorker, dawno Cię nie widziałem.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: człowiek z lasu »

Nie wiem czy Twoje wykształcenie pozwala Ci na diagnozowanie stanu umysłu ludzi wokół Ciebie. Jeżeli otaczają Cię zewsząd ludzie z przeżartym mózgiem, musisz być bardzo nieszczęśliwy.
PS
Do Yorkera. Cep to bardzo pożyteczne swego czasu urządzenie. Bez niego nie byłoby chleba. Działał, pomimo tego, że jego konstrukcja była prosta. Nie wiem co to ma wspólnego z poziomem słów, które Jozin wywodzi od skrótu PiS, ciemnogrodem, przeżartymi mózgami i tym podobnymi inwektywami.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: juve_fan »

Ja bede jako pisior bronił Jozina. On ma swój urok w byciu tak prostym i bez niego forum straciłoby bardzo wiele na swoim folklorystycznym charakterze.
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: yorker »

bez dennych tekstów to forum może odzyskałoby funkcje,którą powinno pełnić
z tego co wiem cep jest określeniem pejoratywnym na osobę ograniczoną, jak można kogoś wyzywać od ograniczonych, jeśli samemu reprezentuje się podobny poziom ?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: człowiek z lasu »

Ależ ja go wcale nie atakuję. Nawet nie znam tego człowieka. Po prostu czasem czytając z oddali i tęsknoty forum swego miasta, człowiek czyta wypowiedzi, które w odpowiedniej ilości i natężeniu, powodują przekroczenie masy krytycznej i chęć skomentowania. Nie wiem czy co niektórzy zdają sobie sprawę jak bardzo zaściankowe jest obrzucanie ludzi błotem, tylko dlatego, że ośmielili się w demokratycznym państwie oddać swój głos w wyborach, w dodatku na inną partię, niż głosował mędrzec.Co więcej mędrca popierają telewizyjne autorytety tak piękne jak stokrotka:). Mędrzec, kiedy już powiedzą w telewizji, co jest nowoczesne i postępowe oraz jak należy myśleć, by nie być rydzykiem, rusza do boju z ciemnogrodem. Przez to wyrabiamy sobie w świecie opinię ludzi agresywnych, narodu pełnego nienawiści.
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: yorker »

Jozin pisze:
człowiek z lasu pisze:Zwracasz się do swoich rodaków cepie. Mają inne przekonania polityczne, ale są ludźmi, których spotykasz na ulicy, sąsiadów, sąsiadki itd.
ps
do Jozina
Cepa to sobie w lustrze szukaj.....
Ciemnogród....
ja się odnoszę do wypowiedzi jozina...
chociaż może nie powinienem się wcinać w tą dyskusję, w końcu dawno mnie tu nie było..
więc znikam
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Jozin »

Czuwaj....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Zwracasz się do swoich rodaków cepie. Mają inne przekonania polityczne, ale są ludźmi, których spotykasz na ulicy, sąsiadów, sąsiadki itd.
ps
do Jozina
Niestety, muszę się zgodzić. Przeginasz.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: juve_fan »

dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:Zwracasz się do swoich rodaków cepie. Mają inne przekonania polityczne, ale są ludźmi, których spotykasz na ulicy, sąsiadów, sąsiadki itd.
ps
do Jozina
Niestety, muszę się zgodzić. Przeginasz.
Dajcie Jozinowi spokój! Bez niego forum nigdy nie byłoby tak jadowite.
Jozinku nie przejmuj się tymi hejterami.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: luc »

człowiek z lasu pisze:Cep to bardzo pożyteczne swego czasu urządzenie. Bez niego nie byłoby chleba. Działał, pomimo tego, że jego konstrukcja była prosta.
Ano właśnie.Używając określenia tak pożytecznego narzędzia komplementujesz PiSowców Jozin.Przecież chyba rozumiesz,że poza wysłaniem ich pod pomnik,na mszę, czy "akademię ku czci" albo z "szabelką na moskala", niewiele jest z nich zazwyczaj pożytku :?:
człowiek z lasu pisze:Mają inne przekonania polityczne, ale są ludźmi, których spotykasz na ulicy, sąsiadów, sąsiadki itd.
Ta PiSowsko-POwska i inna wojna Polsko-Polska już dawno przekroczyła granicę za którą dla jej autorów Z OBU STRON powinien czekać trybunał stanu a potem pluton egzekucyjny.Jeszcze do niedawna:
http://natemat.pl/11027,wojna-polsko-po ... tak-wielka
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027191,tit ... omosc.html
http://wiadomosci.wp.pl/kat,119674,titl ... omosc.html
Ostatnio po wyczynie Cyby i akcji ABW z Brunonem trochę się uspokoiło (może się wystraszyli ?),ale Jarek chyba nadal chodzi z ochroną. Za podzielenie narodu PO i PiS zasługują na delegalizację i tyle. Zwłaszcza jeśli dodać tą wypowiedź Tuska,to sprawa jest jasna:
Donald Tusk pisze:Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło – ponuro – śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych rojeń? Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię
Partyjniacy działają na szkodę narodu Polskiego dzieląc go i niszcząc morale oraz patriotyzm.Ni mniej ni więcej.To jest ZDRADA,lub przykładanie do niej ręki.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Jozin »

Jasielskie pisjugend, jak tam zapoczątkowana przez was 2 lata temu nowa świecka tradycja robienia sobie zdjęć na grobach bohaterów ?
Dostaliśmy wtedy pełną relację okraszoną zdjęciami, rok później już tylko obywatel Biernacki zamieścił na swoim blogu krótką wzmiankę z zapalenia znicza na tym grobie i dodając też coś o obowiązku, a w tym roku co ?
Rozumiem, że wspomniany patriota, obywatel Biernacki po załatwieniu, wróć !, wygraniu konkursu na budżetową posadkę w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie już nie ma "obowiązku" ale reszta ???
Co z Lesiem ? Czy jego obecność w tej okolicy podkreśla tylko słynny baner obwieszony reklamówkami i obłożony zniczami ? Gdzież reszta tej grupy patryjotów ?
Rozczarowaliście mnie do reszty......
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: yorker »

Jaki konkurs? Adrian nas opuszcza?!
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: czeszka »

:piwo: :piwo: :cwaniak: :piwo:
yorker pisze:Jaki konkurs? Adrian nas opuszcza?!
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: luc »

Jaki konkurs? Adrian nas opuszcza?!
Podobno do Rzeszowa.Jozin wyjaśni,albo sam Juve_fan.
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: yorker »

Nie miałem ostatnio czasu na śledzenie informacji forumowo-medialnych... o co kaman?
ODPOWIEDZ