Forum Młodych PiS w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: yorker »

Jakkolwiek bym napisał to stwierdziesz, że jest odwrotnie :P Jestem bardzo rozbawiony tą dyskusją.
Ale może dość już tych harców, pora spać ;-)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze:
dragoness pisze:ja się tylko zastanawiam, czy byloby takie poruszenie, gdyby ktoś zakładał młodzieżówkę innej partii? Ludzie! No troszkę obiektywizmu :mur:
Oczywiście żeby tak było. W Jaśle krytyka nie ominęłaby nawet Matki Teresy z Kalkuty, gdyby tutaj mieszkała. Takie fajne piekiełko lokalne nam się stworzyło...
Nie chciałbym wskazywać palcem kto w znacznym stopniu się do tego przyczynił poprzez bloga, na którym krytykował wszystko co niepisowskie.....
Typowa pisowska hipokryzja. Brawo.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Tur »

Jozin pisze:
juve_fan pisze:
dragoness pisze:ja się tylko zastanawiam, czy byloby takie poruszenie, gdyby ktoś zakładał młodzieżówkę innej partii? Ludzie! No troszkę obiektywizmu :mur:
Oczywiście żeby tak było. W Jaśle krytyka nie ominęłaby nawet Matki Teresy z Kalkuty, gdyby tutaj mieszkała. Takie fajne piekiełko lokalne nam się stworzyło...
Nie chciałbym wskazywać palcem kto w znacznym stopniu się do tego przyczynił poprzez bloga, na którym krytykował wszystko co niepisowskie.....
Typowa pisowska hipokryzja. Brawo.
Tak a pani profesor była główną "czytaczką i przyklaskiwaczką" na wiejskim blogu.
Awatar użytkownika
Reagan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 21 marca 2012, 14:43

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Reagan »

Zachęcam użytkowników Jozin oraz Tur do przystąpienia do naszej organizacji. Nikt tak nie działa na tym forum na korzyść FM jak obaj Panowie. Dziękuję po raz trzeci:)
ala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 11 października 2011, 10:06

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: ala »

miki331:



Drodzy kochani zwolennicy pisu i iv rp, -proszę wytlumaczcie mi

1. Dlaczego rzad pisu,,zrezygnowal z treningow na symulatorach lotow w Rosji ?
2.Dlaczego prezydent Kaczynski i jego otoczenie nazwali tchórzami pilotow (wsrod nich Protasiuk.)...ktorzy odmowili lotu do Tbilisi podczas wojny Gruzji z Rosja ?
3.Dlaczego bracia kaczynscy wymyslili uroczystosci w Katyniu,,wszak 3 dni wczesniej byl tam Premier,
4.Dlaczego Prezydent Kaczynski i jego kancelaria zlamala przepisy wprowadzone po katastrofie Casy..pod Miroslawcem zapraszajac generalow i innych panstwowych dostojnikow na jeden pokład...??
5.Dlaczego Prezydent Kaczynski spóznił sie na wylot??? istotne pytanie dla tego tematu,,wczesniejszy wylot gwarantowal lepsza pogode?
6.Dlaczego Prezydent znajac warunki mial nawet swojego urzednika panstwowego,,ktory kursowal miedzy kokpitem a salonka nie zadecydowal o locie na lotnisko zapasowe,,,czy tylko dlatego ,,ze to strata ok. 3 godz.?
7. O czym rozmawiali bracia na 15 min. przed katastrofą?
8.Dlaczego pochowano Prezydenta na Wawelu?
Proszę o odpowiedz............
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: yorker »

Reagan pisze:Zachęcam użytkowników Jozin oraz Tur do przystąpienia do naszej organizacji. Nikt tak nie działa na tym forum na korzyść FM jak obaj Panowie. Dziękuję po raz trzeci:)
A mnie nie podziekujesz?!
Bezczelny! :krzeslem:
:rotfl:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: juve_fan »

ala pisze:

3.Dlaczego bracia kaczynscy wymyslili uroczystosci w Katyniu,,wszak 3 dni wczesniej byl tam Premier,
Odpowiem wybiórczo cytatem tylko na jedno pytanie, bo reszta jest niezbyt warta uwagi:

"Jak wynika z „Białej Księgi” tragedii smoleńskiej oraz postanowienia Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga z dnia 30 czerwca 2012 roku o umorzeniu śledztwa w sprawie o sygnaturze V Ds. 32/11, „Pierwszym wydarzeniem sygnalizującym zamiar udziału Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w uroczystościach w Katyniu było spotkanie Mariusza Handzlika w dniu 8 grudnia 2009 roku z Władimirem Grininem Ambasadorem Federacji Rosyjskiej. Mariusz Handzlik sporządził ze spotkania notatkę informacyjną, którą przesłał między innymi do wiadomości Tomasza Arabskiego i Agnieszki Wielowieyskiej z KPRM, Radosława Sikorskiego, Andrzeja Kremera, Jarosława Bratkiewicza z MSZ oraz pocztą elektroniczną do Ambasady RP w Moskwie. (…) Ponadto Mariusz Handzlik stwierdził w notatce, iż aby uniknąć możliwości „rozgrywania” przez Rosję udziału najwyższych władz państwowych RP w zbliżających się uroczystościach rocznicowych, tj. Oświęcim, Katyń, zakończenie II wojny światowej, należałoby zawczasu ustalić rangę przedstawicieli i konkretny plan obchodów”.

Dyrektor Agnieszka Wielowieyska (DSZ KPRM) zeznała, że po tej informacji podjęto – jak się później okazało pozorowane – działania rzekomego zapewnienia udziału Prezydenta w przedmiotowych uroczystościach, a de facto mające markować dobre intencje. W rzeczywistości chodziło zaś o przejęcie inicjatywy, by wyeliminować Prezydenta Lecha Kaczyńskiego z udziału w obchodach w Katyniu. Agnieszka Wielowieyska zeznała, że „W styczniu 2010 r. podjęto decyzję o wstępnej dacie uroczystości, w których mieli uczestniczyć i premier, i prezydent. Końcem stycznia 2010 roku wiceminister spraw zagranicznych Andrzej Kremer miał wizytę w Moskwie i przekazał stronie rosyjskiej informację o dacie uroczystości. (…) Z mojej dekretacji pod treścią notatki wynika, że minister Arabski przekazał (...), że jest zgoda na udział Pana Premiera [Tuska] w uroczystościach w terminie 10 kwietnia”.

W dniu 27 stycznia 2010 r. Kancelaria Prezydenta RP przekazała listy do Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego, Sekretarza Generalnego Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Andrzeja Przewoźnika oraz Podsekretarza Stanu w MSZ Andrzeja Kremera, informujące o udziale Prezydenta RP w uroczystościach w Katyniu. Dodatkowo został przekazany, adresowany na ręce Ambasadora FR w RP Władimira Grinina, list z informacją o uczestnictwie Prezydenta Polski w uroczystościach katyńskich, podpisany przez Ministra Mariusza Handzlika.

Efektem pisma był telefon 2 lutego 2010 r. Władimira Putina do Donalda Tuska zapraszający go na wspólne obchody do Katynia. Wcześniej, bo 13 stycznia 2010 r., szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Tomasz Arabski zaakceptował 10 kwietnia 2010 r. jako termin oficjalnych rocznicowych uroczystości katyńskich"

źródło: GaPa

Czy muszę komentować? Chyba sprawa jest dość klarowna.

EDIT

A pokuszę się jeszcze o jedno, bo to też dość naiwne oskarżenie.
ala pisze:miki331:
Drodzy kochani zwolennicy pisu i iv rp, -proszę wytlumaczcie mi

1. Dlaczego rzad pisu,,zrezygnowal z treningow na symulatorach lotow w Rosji ?

Generał dywizji Anatol Czaban: "Szkolenia miałyby sens gdyby nasze samoloty Tu były standardowe, takie jak te na jakich latają szkolący się na symulatorach Rosjanie. Tymczasem nasze były wielokrotnie modernizowane i modyfikowane. Szkolenie pilotów polskich Tu na tych symulatorach nie miało żadnego sensu"
ala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 11 października 2011, 10:06

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: ala »

dlaczego tak wybiórczo pewnie na pozostałe nie ma tak klarownych jednoznacznych odpowiedzi i dlatego nie warte uwagi
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18426
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: dragoness »

Tak a pani profesor była główną "czytaczką i przyklaskiwaczką" na wiejskim blogu.
Nie wiedziałam ze w tym kraju mamy zakaz popierania czegoś, co jest dobre, bez wzgledu na autora i opcję. Dlaczego Ty nie piszesz bloga, gatunku wymarły? Moze i Ciebie bym czytała i potakiwała, pod warunkiem, że napisałbyś coś z sensem? I proszę nie tytułować mnie profesorem, bo ten tytuł mi nie przysluguje.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6299
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Sun Tzu »

Ala - czy to ty jesteś tą wybitną specjalistką od rodziny Kaczyńskich? Właśnie sobie tak przypomniałem, że pytałem cię parę tygodni temu o standard mieszkania, które dostał Rajmund Kaczyński i parę innych rzeczy. To co? Odpowiesz mi czy standardowo: ogon w górę i na drzewo?

p.s.
Zanim zaczniesz zadawać swoje pełne inteligencji pytania - poczytaj wątek na tym forum pt. "Tragedia samolotu"...
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: juve_fan »

@Ala to juz masz odpowiedz. Przejdz na wątek "tragedia samolotu".Tam bylo to poruszane wielokrotnie. Wybrałem tylko te wątki z braku czasu i chęci do dyskusji z kimś, kto działa na zasadzie "copy/paste"
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Jozin »

Reagan pisze:Zachęcam użytkowników Jozin oraz Tur do przystąpienia do naszej organizacji. Nikt tak nie działa na tym forum na korzyść FM jak obaj Panowie. Dziękuję po raz trzeci:)
A czym się zajmuje ta organizacja poza lansem na grobach ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18426
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: dragoness »

dragoness pisze:
Tak a pani profesor była główną "czytaczką i przyklaskiwaczką" na wiejskim blogu.
Nie wiedziałam ze w tym kraju mamy zakaz popierania czegoś, co jest dobre, bez wzgledu na autora i opcję. Dlaczego Ty nie piszesz bloga, gatunku wymarły? Moze i Ciebie bym czytała i potakiwała, pod warunkiem, że napisałbyś coś z sensem? I proszę nie tytułować mnie profesorem, bo ten tytuł mi nie przysluguje.
http://adrianbiernacki.wordpress.com/20 ... a-w-jasle/ i na przykładf pod takim tekstem podpisuję się obiema rękami (a mogę, bo oburęczna jestem :hyhy: )
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: Jozin »

dragoness pisze:
dragoness pisze:
Tak a pani profesor była główną "czytaczką i przyklaskiwaczką" na wiejskim blogu.
Nie wiedziałam ze w tym kraju mamy zakaz popierania czegoś, co jest dobre, bez wzgledu na autora i opcję. Dlaczego Ty nie piszesz bloga, gatunku wymarły? Moze i Ciebie bym czytała i potakiwała, pod warunkiem, że napisałbyś coś z sensem? I proszę nie tytułować mnie profesorem, bo ten tytuł mi nie przysluguje.
http://adrianbiernacki.wordpress.com/20 ... a-w-jasle/ i na przykładf pod takim tekstem podpisuję się obiema rękami (a mogę, bo oburęczna jestem :hyhy: )
I co ten tekst wniósł oprócz szyderstwa ??? NiC.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18426
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Forum Młodych PiS w Jaśle

Post autor: dragoness »

I co ten tekst wniósł oprócz szyderstwa ??? NiC.
No to teraz czekam na odpowiedź krytykantów. Chociażby w komentarzach, a jakoś nie widzę. Jakbym mogła wyliczyć zalety p. Kuźniara, to może sama bym to zrobiła, ale raczej nie mogę, więc są albo głęboko ukryte, albo ja jakaś tępa jestem, jak zresztą typowy przedstawiciel mojej profesji. Podsumowując, z p. Kuźniara taki dziennikarz jak z p. Czarneckiej (no fakt, on robi mniej błędów, natomiast slownictwo już pozostawia wiele do życzenia), a z jakiej ona jest opcji, to nawet mi się sprawdzać nie chce. Ach, jeszcze perełeczka z p. Kuźniara; polska tłuszcza ładne, prawda? Ach i jeszcze hetero-posłanka Cudne! Proszę od dzisiaj mówić do mnie nie pani profesor, tylko hetero-belferko! Nadmienić tu chciałam, że z niektórymi poglądami p. Kuźniara się zgadzam częściowo, gdyż wypowiadanie się na temat kobiecych macic przez osoby tychże nie posiadających lub nie używających, uważam za absurdalne, a ustawa antyaborcyjna jaką mamy w tej chwili jest najlepsza, jaka może być i wszelkie przy niej manipulacje to zbrodnicza głupota.
ODPOWIEDZ