Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: ananasek »

danielo pisze:
jędza pisze:
michalr607 pisze:polecam dentystke naprzeciwko pierwszego LO.sam do niej chodze od zawsze i spokojnie można ją polecić
Jeżeli chodzi o przyjmowanie dorosłych to jak najbardziej, też chodziłam do tej Pani już lata temu i wszystkie plomby do dziś się trzymają bez zarzutu.
Jeżeli natomiast chodzi o podejście do małego pacjenta to mocno się rozczarowałam kiedy będąc na prywatną wizytę Pani poganiała moje dziecko które się bało po prostu, bo ona nie ma czasu, bo jest umówiona na 16. To po jakiego grzyba zapisywać małe dziecko chwilę wcześniej, przecież nigdy nie wiadomo jak zareaguje.Zwłaszcza że Pani wiedziała o wszystkim bo zawsze dzień wcześniej dzwonią żeby potwierdzić wizytę.
Szczerze to wolałabym żeby nas zapisała tydzień później niż zniechęciła mi dziecko, bo teraz mam po prostu problem przed wizytą.

też się obawiałem bo wizyty u dentysty nie są czymś przyjemnym dla mnie, też mi pani zwróciła uwagę że jeśli będę jęczał i płakał to do widzenia oni nic nie poradzi, ujęła to z miło;)
Może miała po prostu zły dzień
Poważnie tak powiedziała? :szok: ja panicznie boje się dentystów, do wszystkiego biorę znieczulenie, a i tak dentysta do którego chodzę co 3 minuty powtarza mi "spokojnie, jeszcze chwileczkę, wytrzyma Pani" chociaż przecież nic mnie nie boli, bo mam znieczulenie, ale samo słuchanie wiercenia przyprawia mnie o zawrót głowy. Nigdy nie był niemiły.
danielo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwietnia 2011, 14:15

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: danielo »

też miałem znieczulenie, odruchowo zaciskam szczękę nie czując nawet bólu, nie lubie po prostu dentystów. wyobraź sobie, przychodzisz do kogoś, ktoś chce ci pomóc a on ci to uniemożliwia skutecznie (jak ja w tym przypadku) ileż komuś trzeba powtarzać że to nie boli ( bo faktycznie tak było).
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Stomatolog usuwanie + wprawianie zębów

Post autor: ananasek »

To jego praca, bezinteresownie Ci nie pomaga.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Na potańcówce

Post autor: warez »

Usuniesz bez problemu na zabawie tanecznej w Hark!- lowej /oczywiście w Remizie/. :zakrecony:
ODPOWIEDZ