Poczta Polska, InPost, TMT opinie

Wydarzenia i komentarze z Jasła
obywatel
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 17 lutego 2013, 12:02

Poczta Polska, InPost, TMT opinie

Post autor: obywatel »

Witam, chciałbym poruszyć temat naszych lokalnych operatorów publicznych takich jak: Poczta Polska, InPost i TMT, jakie macie opinie i doświadczenia z tymi podmiotami
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Poczta Polska, InPost, TMT opinie

Post autor: lenkamii »

Od roku korzystam z in post ale tylko odbieram;) jeszcze nic nie wysyłałam
DanielR625
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 3 listopada 2011, 09:42

Re: Poczta Polska, InPost, TMT opinie

Post autor: DanielR625 »

Ja również korzystam z INPOST. Wszystko ok. Najdłużej na przesyłke czekałem 3 dni. Wszystko fajnie i wysyłki nie takie drogie :)
marpit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 22:00

Re: Poczta Polska, InPost, TMT opinie

Post autor: marpit »

Pocztą wysyłamy dużo wszystko listami poleconymi. I wszystko jest ok. Na przestrzeni 7 lat była chyba 1-2 reklamacje ale to na pewno przed 2010r.
Inpost super sprawa. Na około 100 wysłanych 1 nie odebrana przez klienta leży w oddziale. Z jasła ponoć paczki wychodzą około 13 + - 1h, ale nie zdążyło się aby doszła na drugi dzień choć tak dokładnie tego nie monitoruję.
W obu przypadkach ceny poszły w górę. Inpost mamy od 10 zł obecnie a poczta najtańszy PP 7,30 do 350 g. Do poczty ma dojść VAT chyba od kwietnia? co do nam 9 zł za najtańszy list PP.
Z tych dwóch polecałbym inpost, ale jest mniej wybierany przez klientów niż poczta.
kotek27
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 6 marca 2013, 11:10

Re: Poczta Polska, InPost, TMT opinie

Post autor: kotek27 »

inPost najlepszt jak np. moja zona z avonu zamawia kosmetyki to nie czeka na kuriera jak wczesniej do wtorku jak we czwartek zamawia tylko we czwartek ja zamowi to na sobote juz jest paczka w inPost :)
czarnulka187
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:45

Re: Poczta Polska, InPost, TMT opinie

Post autor: czarnulka187 »

Czy wie ktoś, czy Jaśle znajduje się stacjonarne biuro Inpost? Dawniej było przy ul. Rejtana. A teraz?
Może był ktoś w podobnej sytuacji, że otwierając paczkomat okazał się pusty? Co robić?
Dodam, że na tel. biuro obsługi klienta już dzwoniłam. I cisza... :zalamany:
Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Maciek77
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2015, 10:58

Re: Poczta Polska, InPost, TMT opinie

Post autor: Maciek77 »

Z in post tylko odbierałem z paczkomatów, co już samo w sobie jest świetnym ułatwieniem i nie trzeba stać w kolejkach na poczcie. Z pocztą w sumie też nigdy problemów nie miałem, tylko nie lubię biegać z awizo, bo zawsze trzeba czekać.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Poczta Polska, InPost, TMT opinie

Post autor: czarni-fan 1910 »

inPost Paczkomaty do odbioru. Swietny pomysl. Jednak przydalby sie jakis punkt z Obsluga Klienta w razie problemow z nadaniem czy odbieraniem.
ODPOWIEDZ