U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Wydarzenia i komentarze z Jasła
RSSCorpInvestment
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 21 sierpnia 2015, 22:28

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: RSSCorpInvestment »

BodeineBrazy pisze:Niestety smutne jest to, że podział na "kulinarnej" mapie Jasła wyznacza woń trzydniowego spalonego oleju.
Strona północna to przede wszystkim spalenizna z "Manufaktury" odczuwalna już od okolic szpitala, natomiast im bliżej centrum tym bardziej czuć "aromaty" dawnej stołówki ZUS pod MPM-emem.Oczywiście wiele zależy od wiatru.
Zaprawdę powiadam wam, że w Jaśle nie ma czegoś co chociaż przypomina podejściem do klienta, produktu i etyki pracy restauracje.
To, że coś wam smakuje to raczej wynik niewyrobionego smaku, zepsutego w skutek szybkiego stylu życia gustu czy braku edukacji.
Z wielką, nieskrywaną radością zauważam, że coraz większą wagę w mediach czy książkach przywiązuje się do edukacji spożywczej to może za 10, 20 lat się coś zmieni w tej materii bo w tej chwili w Jaśle i okolicach nie miałbym czego polecić na wyjście na obiad czy kolacje.

100% potwierdzam.

W Jaśle nie istnieje dobra restauracja.
NIE-ISTNIEJE. {KROPKA}
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: johny3050 »

Jaki klient..., takie restauracje...
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: jankow05 »

RSSCorpInvestment pisze:W Jaśle nie istnieje dobra restauracja.
NIE-ISTNIEJE. {KROPKA}
Już dawno to napisałem na tym Forum ;) i od tej pory nic się w tej kwestii nie zmieniło...
RSSCorpInvestment
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 21 sierpnia 2015, 22:28

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: RSSCorpInvestment »

Nazywać jasielskie lokale restauracjami to jak wsiąść do passata i mówić, że to limuzyna.


Zresztą mój ostatni post tyczy się również pizzerii. Ilekroć chcę zjeść pizze jak przyjeżdżam do Jasła, nie ma gdzie. W najdłużej działających knajpach, powiedziałbym "renomowanych" ale narzuca się porównanie z poprzedniego akapitu, nie da się zjeść normalnej pizzy. Raz salami śmierdzi, raz za twarde, za trzecim razem znów się ciasto rozpływa jak się podniesie kawałek, no ja pier....


johny3050 pisze:Jaki klient..., takie restauracje...
Jakie miasto...., takie ciasto....

Sztama bracie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: dragoness »

RSSCorpInvestment pisze:Nazywać jasielskie lokale restauracjami to jak wsiąść do passata i mówić, że to limuzyna.


Zresztą mój ostatni post tyczy się również pizzerii. Ilekroć chcę zjeść pizze jak przyjeżdżam do Jasła, nie ma gdzie. W najdłużej działających knajpach, powiedziałbym "renomowanych" ale narzuca się porównanie z poprzedniego akapitu, nie da się zjeść normalnej pizzy. Raz salami śmierdzi, raz za twarde, za trzecim razem znów się ciasto rozpływa jak się podniesie kawałek, no ja pier....


johny3050 pisze:Jaki klient..., takie restauracje...
Jakie miasto...., takie ciasto....

Sztama bracie.
Na pizzę tylko do Włocha :) do Vesuvio.
RSSCorpInvestment
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 21 sierpnia 2015, 22:28

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: RSSCorpInvestment »

dragoness pisze:Na pizzę tylko do Włocha :) do Vesuvio.

Dzięki, muszę zajrzeć. Tam jeszcze nie byłem.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: dragoness »

RSSCorpInvestment pisze:
dragoness pisze:Na pizzę tylko do Włocha :) do Vesuvio.

Dzięki, muszę zajrzeć. Tam jeszcze nie byłem.
Naprawdę polecam.
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: lol666 »

dragoness pisze:Na pizzę tylko do Włocha :) do Vesuvio.
Potwierdzam. Na chwilę obecną najlepsza pizza w Jaśle.
laseczka29
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 15 czerwca 2017, 12:14

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: laseczka29 »

Nie polecam tej restauracji, brak slow na wszystko co tam sie dzieje, jedzenie okropne, i wogole jak traktuja pracownikom brak slow... wyzyskiwacze
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: jajaślanin »

Podobno Pani Gessler cofnęła swoją rekomendację dla tego lokalu - a tak miało być wspaniale ...
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Happy »

Posiadam rezerwację na komunię na 20 maj 2018r w restauracji u Schabińskiej. Liczba gości 25. Chciałabym zrezygnować i chętnie odstąpię tę rezerwację.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: kamil3 »

Restauracja na wysokim poziomie polecam na imprezy rodzinne bądź inne :) :) porcje są spore ale jedzenie bardzo dobre

POLECAM!!!

pozdrawiam KAMIL BUDMAX :)
bl0ndas
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 30 marca 2013, 10:44

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: bl0ndas »

RSSCorpInvestment pisze:Nazywać jasielskie lokale restauracjami to jak wsiąść do passata i mówić, że to limuzyna.


Zresztą mój ostatni post tyczy się również pizzerii. Ilekroć chcę zjeść pizze jak przyjeżdżam do Jasła, nie ma gdzie. W najdłużej działających knajpach, powiedziałbym "renomowanych" ale narzuca się porównanie z poprzedniego akapitu, nie da się zjeść normalnej pizzy. Raz salami śmierdzi, raz za twarde, za trzecim razem znów się ciasto rozpływa jak się podniesie kawałek, no ja pier....


johny3050 pisze:Jaki klient..., takie restauracje...
Jakie miasto...., takie ciasto....

Sztama bracie.

Zgadzam się w 100% w Jaśle nie ma restauracji i porządnej pizzerii.
Niech mieszkańcy Jasła ruszą swoje 4 litery do Krosna i zobaczą co to fajna restauracja, klimatyczna knajpka, cukiernia, kawiarnia, lodziarnia czy pizzeria na poziomie z bilardem, dartem, kręglami itp.. Jasło nawet nie ma porządnego hotelu czy kina! Po tym można ocenić miasto i życie w nim.
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: serjtankian »

bl0ndas pisze:Zgadzam się w 100% w Jaśle nie ma restauracji i porządnej pizzerii.
Niech mieszkańcy Jasła ruszą swoje 4 litery do Krosna i zobaczą co to fajna restauracja, klimatyczna knajpka, cukiernia, kawiarnia, lodziarnia czy pizzeria na poziomie z bilardem, dartem, kręglami itp.. Jasło nawet nie ma porządnego hotelu czy kina! Po tym można ocenić miasto i życie w nim.
O krośnieński zachwalacz miasta mlekiem i miodem płynącego. bl0ondas byłeś w każdym z wymienionych lokali w Jaśle, że tak twierdzisz?
bl0ndas
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 30 marca 2013, 10:44

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: bl0ndas »

serjtankian pisze:
bl0ndas pisze:
O krośnieński zachwalacz miasta mlekiem i miodem płynącego. bl0ondas byłeś w każdym z wymienionych lokali w Jaśle, że tak twierdzisz?
Wystarczyło mi być w kilku niby najlepszych w Jaśle. I mam oto porównanie. Wspomniałem o Krośnie bo jest blisko ale również możesz jechać do Rzeszowa a zobaczysz o czym piszę Ja i moi poprzednicy na forum. Nie ma w Jaśle porządnej restauracji. Jest jedna która ja przypomina czyli u Schabińskiej. Ale niestety mnie kolorowy wystrój do niej nie przekonuje.
Również nie muszę Ci tłumaczyć ofertę rozrywkowa Jasła. Jest żenująca czyli zerowa. brak imprez klubów, knajpek, konkretnego kina czy nowoczesnego teatru, w Jaśle nawet nie ma konkretnego hotelu. A 3 czy 4 gwiazdkowe hotele ze spa, basenem itp. jak są to mnie oświeć bo ja nie znam.
ODPOWIEDZ