samochód pani burmistrz

Wydarzenia i komentarze z Jasła
kasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 6 maja 2007, 12:12

samochód pani burmistrz

Post autor: kasz »

Witam
Dzisiaj widziałem na kopertach pod um w Jaśle nową, ładną srebrną vectre. Czyżby już zakupiono nowy wóz na potrzeby władz?
jaślanin

Re: samochód pani burmistrz

Post autor: jaślanin »

Teraz lato to powinni na rowerku smigac :rotfl:
ATWA
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 2 sierpnia 2007, 16:22
Lokalizacja: z Mamy

Re: samochód pani burmistrz

Post autor: ATWA »

:cenzura: Tiaa za pieniądze podatników rzecz jasna, a Ci jak sądzę woleliby dni wina niż panią burmistrz w nowym wozie. :cenzura:
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: samochód pani burmistrz

Post autor: wuju »

ATWA pisze::cenzura: Tiaa za pieniądze podatników rzecz jasna, a Ci jak sądzę woleliby dni wina niż panią burmistrz w nowym wozie. :cenzura:
O co chodzi w tym poście?? Ja zdecydowanie wolałbym Dni Wina, bo nie dość, że przyjemne, to jeszcze pożyteczne (promocja miasta).
ATWA
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 2 sierpnia 2007, 16:22
Lokalizacja: z Mamy

Re: samochód pani burmistrz

Post autor: ATWA »

Chodzi o to ze na organizacje Dni Wina funduszy brak, jednak jak widac na inne inwestycje nie tak trudno je znalesc.
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: samochód pani burmistrz

Post autor: wuju »

Chodzi o to ze na organizacje Dni Wina funduszy brak, jednak jak widac na inne inwestycje nie tak trudno je znalesc.
Ach... Przepraszam, jakaś pomroczność jasna mnie dopadła i nie załapałem:(
Pełna zgoda. Samochód zresztą można kupić za mniej niż 100 tysięcy, które miało być na ten cel przeznaczone.

Ktoś wie jak się ma sprawa?
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: samochód pani burmistrz

Post autor: szara eminencja »

To co wyprawia pani burmistrz jest żałosne... Stary samochód był jeszcze chyba dobry, ale nowy jest wiec niezbędny dla pani burmistrz... I jeszcze wzięła na to pieniądze z opieki społecznej... Brak słów dla polityki prowadzonej przez panią burmistrz...
jamba001
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 3 sierpnia 2007, 13:51
Lokalizacja: Jasło

Re: samochód pani burmistrz

Post autor: jamba001 »

Do Szanownej Pani Burmistrz:

W opiece społecznej nie wypłacają rodzinnego samotnym matkom w sytuacji gdy ojciec dziecka dobrowolnie alimentuje dziecko. Na to nie macie kasy...żadacie żeby ciągnąć faceta po sądach a po co? więcej kasy zostaje dla was. Jakim prawem zabiera Pani ludzkie pieniądze? Czy zdaje sobie Pani z tego sprawę co Pani robi? Chyba nie bardzo...Nie życzę Pani źle ale mam nadzieje że jeszcze sie Pani "przejedzie" nowa furką...
copywriter
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 3 sierpnia 2007, 17:45
Lokalizacja: Jasło

Re: samochód pani burmistrz

Post autor: copywriter »

Przecież kasa na potrzeby priorytetowe się zawsze znajdzie;] Każdy by wolał DNI WINA albo jakąś inną impreze na świeżym powietrzu, ale niestety nie mają nam co zaoferować;] Aż się człowiek wkurza...
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: samochód pani burmistrz

Post autor: szara eminencja »

jamba001 pisze:Do Szanownej Pani Burmistrz:
Jakim prawem zabiera Pani ludzkie pieniądze? Czy zdaje sobie Pani z tego sprawę co Pani robi? Chyba nie bardzo...
Ale to też świadczy o patologi całego jasielskiego zarządu. Przecież Ci ludzie dali na to przyzwolenie. I wzięli na to pieniądze z opieki społecznej... Toż to bezczelność!
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: samochód pani burmistrz

Post autor: anka »

Widocznie co poniektórzy doszli do wniosku, że mieszkańcy zadowolą się Dniami Jasła...
...i z tej radości "przymkną oczy" na Dni Wina itp.

Cóż... nie tym razem.
JkS PANY
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 00:11
Lokalizacja: z nienacka

Re: samochód pani burmistrz

Post autor: JkS PANY »

Ładnie sie pani burmistrz rzadzi :( czemu k...a nie da pieniędzy na nowy stadion w Jaśle :) tylko wydaje pieniadze na nikomu niepotrzebne auto :wsciekly: a z tego co wiem to na dni jasla nic nie wydali pieniedzy tylko gamrat za wszystko zaplacil pani burmistrz sie tylko podpiola tak przynajmniej slyszalem :D

Na koniec mam prosbe do urzednikow i pani burmistrz zacznijcie mysleco ludziach :krzeslem:
Zablokowany