Skate park lub dirt park w jasle ?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Rzarek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 grudnia 2007, 11:49
Lokalizacja: Jaslo

Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: Rzarek »

Wiec tak jak w temacie... Mamy duzo chetnych ludzi do jazdy a wladze miasta nie wyznaczyly dla nas konkretnego miejsca zamiast tego jestesmy bezczelnie spisywani przez policje..?Tak wlasciwie za glupote naszej miejskiej wladzy... :mad: Uwazam ze nasza Pani Burmistrz powinna pomyslec o stworzeniu w jasle skate parku lub dirt parku oraz nawet kilku sciezek rowerowych. Wtedy nikt nie bedzie niszczyl drogocennej fontanny. :suchy: Chcialbym zeby kazdy kto moze wypowiedzial sie na ten temat, poniewaz jest to wazna sprawa. W rzeszowie sie udalo.Powstal tam skatepark nie mowiac o dircie...Ten skate park to wydatek mniejszy niz 15 tys zlotych :szok: wiem ze to nie jest w sumie mala suma, przynajmniej jak dla mnie, ale jednak mozna zrobic kilka rzeczy aby te pieniadze odzyskac, przynajmniej czesciowo.Np miejska parkingowe beda przynosic zyski a po za tym wiem ze to marniejszy pomysl przedewszystkim dla nas ale mozna wprowadzic mala oplate za uzytkowanie takowego obiektu dopoki pieniadze sie nie zwroca(przynajmniej ktos mialby tymczasowe zatrudnienie)...uwazam ze jak na miasto to nie jest jakis ogromny wydadek.Mysle ze skate park nawet taki jak w rzeszowie mozna by bylo bez problemu postawic i sie nim cieszyc a potem go udoskonalac. Jezeli chodzi o Dirt ( sa to skocznie z ziemi) w Rzeszowie rowniez powstaly mysle ze jest to jeszcze mniejszy wydadek niz skate park , poniewaz trzeba tylko ziemie i koparke a reszte nawet my zrobimy...Potrzebujemy tylko miejsca i lekkiego wsparcia w formie ziemi i koparki,nei boimy sie pobrudzic :rotfl:, oczywiscie za zgoda miasta i w wyznaczonym przez ich miejscu... .W krosnie juz sa poczatkowe prace(chodzi o skate park). W rzeszowie nikt juz nie niszczy miasta poniewaz nie ma potrzeby. Moze pomyslec o tym? wtedy nikt nie bedzie jezdzil po fontannie bo nie bedzie takiej po co.... Prosze o przemyslenie sprawy i wypowiedzenie sie na ten temat i przeciwniokow i zwolennikow. Spisalem sie ale zachecam do przeczytania i odpowiedzi.NIECH TEN TEMAT SIE SNI RADNYM :D :D I INNYM KTORZY MOGA COS WSKÓRAC W TYM KIERUNKU :hyhy: ! :rotfl:
A i jeszcze kilka faktow dla ciekawskich skate park moglby wygladac np tak jak niektore te:
http://www.techramps.com/Niezbednik,k4/ ... ow,a190,51
projekty dirtu postaram sie znalezc i dodac. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 10 grudnia 2007, 22:25 przez Rzarek, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
fred
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 1 października 2006, 12:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: fred »

jaknarazie to nie macie co o tym myśleć. Byli już tacy jak Wy i nic nie wskurali. Skatepark był i gnije teraz na mosirze więc wątpie żebyście coś wskurali. Kiedyś jak czytałem plan modernizacji ogródka jordanowskiego o ile mi sie dobrze wydaje była tam wzmianka o skateparku ale czy to powstanie?
Rzarek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 grudnia 2007, 11:49
Lokalizacja: Jaslo

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: Rzarek »

no wlasnie ale chodzi o to zeby jakos to poruszyc :szok: moze akurat cos powstanie trzeba probowac i wydeptywac sciezki to pani Burmistrz! Mamy nadzieje i sile zeby sie tym zajac wiec to robimy ! Pozdro :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: wuju »

Jeden juz byl kiedys :cisza:
Rzarek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 grudnia 2007, 11:49
Lokalizacja: Jaslo

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: Rzarek »

Wuju :krzeslem: |ZADNEJ CISZY :mad: ! Bede zakladal takie tematy dotad az nie poruszy sie cos w kierunku zrobienia tego skate parku lub dirtu :looka: ! Moze warto pomyslec tez o nas ? Czy lepiej zebysmy szlajali sie bez sensu i nieszczyli cudze posesje, niech mlodzi zajma sie czyms ciekawym i napewno lepszym niz cpanie, picie lub palenie ? Ja uwazam ze skatepark jest warty tych kilkunastu zapalencow sportow extremalnych w jasle...
A poza tym w Jasle nic tak naprawde nie ma to moze niech sie rozwija? w kazdym wiekszym miescie jest skate park i dirt , uwazam ze w Jasle (rozwijajacym sie miescie) tez powinnien taki obiekt powstac ! niewazne czy kryty czy nie byle by cos bylo !!! Pozdro
Zabawny
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 grudnia 2007, 19:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: Zabawny »

ja jako zapalony bajker (tak jak i brat rzarek) jestem calym sercem za skejtparkiem xD no bo czemu nie mamy miec ? policja chodzi i tylko spisuje nas bo jezdzimy na rynku bo sie fontanna przesunie itp itd. a jak bedzie skatepark to sobie damy spokoj i juz tak nie bedzie (nawet wsciekla babcia nie bedzie musiala brac lekow na serce :D ) i ja obiecuje ze zrobimy ankiete na jasle i bedziemy zbierac podpisy na ten skejtpark :D i jak sie nasza Pani Burmistrz nie zgodzi to ja bedziemy osobiscie nachodzic ! nie ma ze boli x]

pozdro dla wszystkij bajkerow i tych ktorzy chca na pomóc w tym przedsiewziecu xD
Awatar użytkownika
fred
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 1 października 2006, 12:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: fred »

Rzarek pisze:Bede zakladal takie tematy dotad az nie poruszy sie cos w kierunku zrobienia tego skate parku lub dirtu
Sądze że nic Ci to nie da ale weźcie sie zorganizujcie, idzccie do pani burmistrz i może, podkreślam może coś ździałacie w co wątpie. Ja bym sam był za np. skateparkiem co by sobie można na rolkach pośmigać :)
Rzarek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 grudnia 2007, 11:49
Lokalizacja: Jaslo

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: Rzarek »

to chcemy zrobic zaczynamy tutaj na necie w tym tygodniu pewnie bedziemy na rowerkach po miescie z petycjami smigac wiec cos sie ruszy ;]
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: jaselko »

Zyczę powodzenia w Waszej słusznej sprawie,bo skoro nie wolno po Rynku to proszę niech powiedzą gdzie wolno.Czy nie lepiej wybudować wam ten Skate Park i mieć poprostu z Wami spokój na Rynku.
Rzarek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 grudnia 2007, 11:49
Lokalizacja: Jaslo

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: Rzarek »

Milo ze jedna osoba tak doskonale zrozumiala :P pozdro :ok: :super:
Awatar użytkownika
Div
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 1 września 2007, 14:48
Lokalizacja: Jasło

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: Div »

Jako ekonomista :cool: postaram sie pokazać jak wiele może nam dać taki skatepark ;].
Ile osób jeździ do Krosna,Rzeszowa itp żeby chociaż na chwile pośmigać na kółkach? Ile zostawia tam pieniędzy ? Taki skatepark to wybawienie dla naszego miasta i jego mieszkańców. Nie zależy nam na skateparku wielkości lotniska wiec koszty nie powinny być jakieś strasznie wygórowane. Wystarczy kawałek betonu i kilka przeszkód. Na takim obiekcie będziemy organizować turnieje co ściągnie do Jasła tłumy ludzi. Jasło stanie się wtedy tak znane, że ludzie z końca świata przyjadą tutaj żeby się przekonać jak tu jest fajnie. Będą Zostawiali mnóstwo pieniędzy w sklepach, hotelach itd. Na sprzedaży samych koszulek miasto zarobi grube miliony. Jasło będzie światowym centrum sportu a Pani Burmistrz oczywiście królową. W drodze na swoje lotnisko będzie nas pozdrawiała ze swojej limuzyny. A poza tym będzie mnie kolizji, przesuniętych fontann itd. Policja w końcu będzie miała czas na ściganie przestępców dzięki czemu przestępczość spadnie do 0. To będzie powód dla którego ludzie będą tu chcieli zamieszkać. Za kilka lat miasto będzie tak duże ze zostanie tu przeniesiona stolica. Jak widać skatepark to wydatek który sie opłaca- bo budujesz to co najlepsze ;)
Rzarek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 grudnia 2007, 11:49
Lokalizacja: Jaslo

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: Rzarek »

Div ty to masz gadane no ale moge stwierdzic ze 99% jest prawda :P, a chociaz to iz:
- jezeli zbudowalibysmy juz jakis wypasiony park z gabkami itd ( o czym nawet nie marze)
sciagnelo by to ludzi bo najblizszy park z gabkami jest w ? Wrocławiu.Można wprowadzic mała opalate (powiem nawet symboliczna) ale mialo by to sens.
Jezeli chodzi o mnie to tylko taki luzny pomysl wiem ze i tak nie ma szans przetrwania ale jednak uwazam ze pieniazki by sie szybciutko zwrucily a potem przyszly by zyski...
Wracajac do mojej osoby... jak chodzi o wszechwielkiego Rzarka zalezy mu na malutkim skatparku kilka ramp itd...wydatek rzedu ok. 10 tys zl(z moich info wynika ze wlasnie tyle kosztowal park w Rzeszowie ten kolo pomnika)...Dodam..auto p Burmistrz kosztowalo 100 tys pln...PO-myslmy o tym moze to jest klucz zeby miasto nabralo koloru i zaczelo sie pozytywnie kojazyc i rozwijac :P :hurra:
Zabawny
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 grudnia 2007, 19:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: Zabawny »

Div niezle xD ale ja sie zgadzam co do tego x] wpadnie troche kasy xD a i woogole bedzie jazda xD
Awatar użytkownika
$Glutek$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lipca 2006, 18:42
Lokalizacja: Jasło_City

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: $Glutek$ »

Zrobcie strone internetowa i tam umiescie ankiete oraz petycje i jak uzbieracie dana ilość podpisow mozecie zglosic sie do odpowidnich organow.Uważam,ze nie jest to zły pomysl,zamiast kase na fajerwerki wydac na cos dla bajkerow albo na dobre zespoly zeby zagraly na rynku w czasie sylwestra

z siatkarskim pozdro ;]
Magik
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 września 2006, 22:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Skate park lub dirt park w jasle ?

Post autor: Magik »

Strona juz jest !! juz niedługo znajdzie się tam ankieta wraz z petycją którą bedzie mozna podpisywac !! czekamy na waszą pomoc ! pozdrawiam !
ODPOWIEDZ