Duże centrum handlowe w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Czy jesteś za budową dużego centrum handlowego w Jaśle

TAK
40
85%
NIE
6
13%
NIE MAM ZDANIA
1
2%
 
Liczba głosów: 47

Awatar użytkownika
_zoŚ
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 20 marca 2008, 22:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Duże centrum handlowe w Jaśle

Post autor: _zoŚ »

add - W takim razie przepraszam. W Dębicy jeszcze w galerii nie byłam, bo jak już to zahaczam, gdzie indziej. W takim razie są małe szanse. :)

Wkurza mnie troche gadanie, że do galerii się idzie po to, zeby wydać maksymalnie dużo kasy w jednym miejscu (owszem sa i tacy) i idą tam tylko ci, którzy mają kase. Nie zgodze się z tym. Sama jeżdże do takich miejsc, żeby sobie skorzystać z tzw. wyprzedaży ;] letnich lub zimowych, bądź tez promocji, ale to już trzeba trafić. I mozna wtedy kupić naprawde super rzeczy po niskiej cenie.
A nie jak aktualnie w Jaśle przykładowo spodnie przeceniane są z 225 zł na 209 zł i to u nich jest wyprzedaż 70% ;] podczas, gdy takie same spodnie w Krakowie, czy Rzeszowie kupie za 100zł. To tylko przykład... Ale sądze, że np. fajniej jest sobie kupić bluzke oryginalną na wyprzedazy za 19,90 niż za 49 zł. Pod tym względem jestem ZA galerią!

Ale jest też kilka przeciw...
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Duże centrum handlowe w Jaśle

Post autor: Kapsuta Kiszona »

fakir pisze:tak apropos poniewaz jest to dosc daleko od centrum miasta mam nadzieje ze UM dogada sie z ZMKS i gdzies z centrum miasta bedzie startowal min. 1 autobus dowazacy za friko mieszkancow do galerii
ZMKS podupada, jest na skraju bankructwa i będzie woził jeszcze za darmo? Wierzysz w cuda? ;)

Może i racja co do tych małych sklepów, ale nastały czasy wolnej konkurencji, każdy ma prawo kupować gdzie chce i w jaki sposób, i powinno mu być to udostępnione. Poza tym co rusz mamy wolne z okazji jakichś świąt i wtedy duże sklepy oraz centra handlowe są zamknięte, a właśnie małe, prywatne sklepiki są otwarte. ;)
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Duże centrum handlowe w Jaśle

Post autor: add »

ZMKS nie woziłby za friko, tylko właściciel galerii wynajmuje autobus i płaci za jego przejazdy. Tak samo jak w Dębicy, Krakowie i innych miastach. Przewoźnik jeszcze na tym zarabia.
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Duże centrum handlowe w Jaśle

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Ja wiem jak jest w dużych miastach, mieszkam w jednym pół swego życia... ;)

No właśnie, toteż co ma UM do tego, skoro miałby wynajmować tego busa właściciel galerii? ;)
grafos
Guru
Guru
Posty: 147
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 13:15
Lokalizacja: Jasło

Re: Duże centrum handlowe w Jaśle

Post autor: grafos »

Kiedys czy teraz czy za pare lat i tak przed tym Jasło nie ucieknie bo znajdzie sie jeden ktoremu przez przypadek wsunie się wieksza gotowke do portfela i takie centrum powstanie...
z jednej strony rozumiem ludzi ktorzy prowadza mala dzialalnosc ze maja pretensje o to zeby taki moloch nie powstawal bo mialem mala dzialalnosc gospodarcza ... ale jest tez druga strona medalu pozwala to na wiele miejc pracy ktorych miejscowi nam nie daja !!! a na dodatek jest to inwestycja dla calego naszego terenu nie tylko dla Jasla ale wszystykich miejscowosci ktore takich molochow nie maja a to z pewnoscia przyciagnie inwestorow

A do wszystkich tych ktorzy sa przeciwko: teraz starcie sie buntowac bo o tym wiecie ale moze przyjsc taki czas ze nikt o niczym wiedzial nie bedzie a Was postawi sie pod murem a faktem dokonanym bedzie to ze i tak takie cos powstanie

z wyrazami szacunku !!!!
fakir
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 00:40
Lokalizacja: 49° 44'52'' N 21° 28'17'' E

Re: Duże centrum handlowe w Jaśle

Post autor: fakir »

W normalnym miescie komunikacja autobusowa podlega pod miasto, wiec stawiajac taka inwestycje UM mogloby pomyslec o jakims "offsecie" dla zmks... negocjujac np pewne warunki z inwestorem. Ale wy w kolko tylko ze bedzie zle i niedobrze z ta galeria... juz nawet nie patrzcie na to czy zabierze to miejsca pracy czy nie ale Jaslo nie ma nawet porzadnego hotelu! :-/. Galerii nie bylo w przeszlosci a i tak L....s czy G,,,,t pozwalniali ludzi, wiec nie mozna tez tak na to patrzec. Moze to jest wlasnie szansa dla miasta, lepiej jest chyba przygarniac inwestycje niz wysylac kolejnych jaslakow do UK.
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Duże centrum handlowe w Jaśle

Post autor: add »

Ja się całkowicie zgadzam z fakirem :] :hurra: bo dla niektórych to najlepiej żeby tu nic nie powstawało
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Duże centrum handlowe w Jaśle

Post autor: serjtankian »

jak najbardziej budowac ! :)


W Jaśle przy ulicy Bieszczadzkiej planowana jest budowa centrum handlowo-rozrywkowego "Commercial Centre". W ramach inwestycji mają powstać między innymi:

- Galeria handlowa (ok 13000 m2)
- Hipermarket spożywczy (ok 10000 m2)
- Hipermarket budowlany (ok 8000 m2)
- Hipermarket elektroniczny (ok 3000 m2)
- Restauracja
- Hotel
- McDonald`s
- Multipleks kinowy
- Parking na ok 1500 samochodów.

Więcej na ten temat tutaj -> http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=631593
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Duże centrum handlowe w Jaśle

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Zanim to wybudują to zdąże mieć wnuki... ;) A tak serio to nie wiecie kiedy planują zacząć prace budowlane? Słyszałem, że mają też MOSiR przebudowywać, nie wiecie kiedy, co i jak?
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Duże centrum handlowe w Jaśle

Post autor: serjtankian »

http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 607&page=2 to jest forum o inwestycjach w Jasle.

a co do przebudowy Mosiru. Słyszalem duzo o tym. Ma powstac cały taki duzy kompleks sportowy. Widzialem swego czasu projekty tegoż przedsięwzięcia....i to chyba na tej stronie powyżej..
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Duże centrum handlowe w Jaśle

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Super stronka, dzięki. ;)
ODPOWIEDZ