Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Wydarzenia i komentarze z Jasła
jaslanin_em_być
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 lipca 2008, 15:49

Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: jaslanin_em_być »

Słuchajcie, jakie macie zdanie na temat tego co nazywa się "rządami" Kurowskiej? no i oczywiście całego trio - Kurowska, Putyra, Zając. Takie poparcie dla PiSu to problem nie tylko Jasła, ale większości województwa:(.

ps. A Czy to prawda, ze pani burmistrz kazała rozebrać pomnik na gamracie, tylko dlatego że nawiazywał do poprzedniego ustroju... :zdegustowany:
perla1980.80
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 lipca 2008, 22:59

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: perla1980.80 »

myślę ze nasz burmistrz nie ma zielonego pojęcia co robia jego pracownicy a z kolei jego pracownicy często nie wiedza co maja zrobić z danym interesantem i lecą po poradę prawna oraz biorą kodeks administracyjny lub odpowiednią ustawę i przed załatwieniem interesanta szczegółowo studiują lekturę która powinni znać na pamięć.

Najlepsze jest to że nasz burmistrz ma ten sam problem z załatwieniem interesantów co jego pracownicy , jednak ma wymówkę że pracownicy urzędu są od tego i proszę się zgłosić pod odpowiedni pokój. W tym przypadku nasz burmistrz ma komfortową sytuację bo nie musi przy interesańcie czytać poszczególnych przepisów aby mu odpowiedzieć na nurtujące pytania interesanta. W tym wypadku od naszego burmistrza wychodzi się zawsze z niczym a dalej napotykamy problem niedouczonych urzędników przypadkowo zatrudnionych. Ale przynajmniej jak się pójdzie coś załatwić do urzędu miasta to wychodzi się z powrotem z uśmiechę na twarzy z niedowierzania na jaki poziomie są nasi urzędnicy i co soba reprezentują
równie dobrze mogliby sprzedawać na rynku w piątek swojskie przetwory mleczarskie był by z tego na pewno większy pożytek dla naszego jasielskiego społeczeństwa
jaslanin_em_być
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 lipca 2008, 15:49

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: jaslanin_em_być »

Szkoda tylko, że nikt nie może ich ruszyć ze stołków, a klepać po plecach będą bezustannie babcie, którym to wspomniany rząd kościoły remontuje i występuje w telewizji kablowej w otoczeniu duchownych. Czy to jest konstytucyjne świeckie państwo? :zdegustowany:
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: yorker »

Był już pomnik na Gamracie, była sprawa dyrektora SP8, następnie dąb; viewtopic.php?f=37&t=2500&hilit=burmistrz
o Jaśle pisały media: viewtopic.php?f=37&t=2140&hilit=burmistrz
pani Burmistrz skarży internautów: viewtopic.php?f=37&t=2718&hilit=burmistrz
a teraz ułani: http://www.jaslo4u.pl/swieto-ze-skandal ... jaslo-6462

Założyłem juz jeden wątek dotyczący szczegółów referendum samorządowego, niestety ów wątek "wyparował", szkoda...

ale, żyję nadzieją, że "nasza kochana Pani Burmistrz" wymyśli coś ciekawszego...juz sie nie mogę doczekać :hurra:
Awatar użytkownika
MMiki
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 5 sierpnia 2009, 00:47

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: MMiki »

żenada! krótko i na temat :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: OBCY »

MMiki pisze:żenada! krótko i na temat :hyhy: :hyhy: :hyhy:
popieram ;) ;)
kibic0010
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 16:26

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: kibic0010 »

do wymiany....10 lat pracy w kamieniołomach :krzeslem: :krzeslem:
Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 410
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:10
Lokalizacja: z piwnicy sąsiada

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: Ryszard L.S. »

Fatalna polityka informacyjna. Sporo ciekawych inicjatyw - np. przedszkola, ZMKS, parkingi, światła na Baczyńskiego. Śmieszna opozycja bez jakichkolwiek pomysłów.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: dragoness »

ja się tylko zastanawiam, co robi Rada Miasta, bo to przecież ten "organ" jest powołany do rządzenia. Burmistrz nie jest jedynowładcą i nie byłaby w stanie podejmować tych wszystkich idiotycznych decyzji bez poparcia wyżej wspomnianego "organu". Całe tałatajstwo do wymiany w następnych wyborach!!
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: sieno »

Ryszard L.S. pisze: Sporo ciekawych inicjatyw - np. światła na Baczyńskiego.
To ma być ciekawa inicjatywa?
Te światła jeszcze bardziej świadczą o nieudolności naszej władzy.
A jeżeli wydaje ci się ciekawa to się przejedź w godzinach szczytu przez to skrzyżowanie.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: Pemek94 »

Ja się nie bd wypowiadał bo jeszcze p. Kurowska zażyczy sobie nasze IP i bd kolejny dym.
BYSIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 maja 2009, 16:20

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: BYSIU »

hehehe władze naszego miasta hahaha to chyba jakieś nieporozumienie!!!! zapraszam w poniedziałek na sesje, istny cyrk wielki Bareja nagrałby po jednej fantastyczną komedię ala " ALTERNATYWY 4" HEHEHEHEHE :rotfl: :rotfl: :rotfl:
agnieeeska
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 17 kwietnia 2009, 15:46

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: agnieeeska »

a powiem coś pozytywnego, wręcz wydaje mi się, że nie mamy na co narzekać :P
Dużo rzeczy zostało zrobionych, a bynajmniej stan wizualny(że tak to nazwę) naszego miasteczka poprawił się. Przejeżdżając kiedyś przez całe podkarpacie stwierdziłam, że naprawdę mamy ładne miasto (pomijając rafinerię i gamrat:D)

nie popieram PiS-u, no ALE... A P.Kurowska osobiście mi nie przeszkadza :rotfl:
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: Pemek94 »

Jak to mówią nie oceniaj książki po okładce, co z tego że mamy wizualnie ładne miasto jak od środka całe gnije...
Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 410
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:10
Lokalizacja: z piwnicy sąsiada

Re: Co myślą Jaślanie o "władzach" naszego miasta

Post autor: Ryszard L.S. »

Sienno napisał:
Te światła jeszcze bardziej świadczą o nieudolności naszej władzy.
A jeżeli wydaje ci się ciekawa to się przejedź w godzinach szczytu przez to skrzyżowanie.
Jeżdżę w godzinach szczytu skręcając z Baczyńskiego w lewo w stronę miasta. I jakos znacznie łatwiej mi to wychodzi teraz na światłach na światłach niż kiedyś, gdy musiałem czekać na paru litościwych kierowców... A przy okazji wiem, kiedy piesi wejdą na jezdnię, chociaż z nimi to nigdy nie wiadomo :kwasny:
ODPOWIEDZ