Wodny plac zabaw

Wydarzenia i komentarze z Jasła
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Wodny plac zabaw

Post autor: krolik »

Co myślicie o otworzeniu wodnego placu zabaw na ul. Kwiatowej?
ropuch
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 9 sierpnia 2012, 10:48

Re: Wodny plac zabaw

Post autor: ropuch »

Podpowiem, że chętnie bym zobaczył wodnika Szuwarka, albo jakąś ponetną topielicę
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Wodny plac zabaw

Post autor: CYNGIEL »

Tego właśnie tam brakuje ,bo pod względem normalnego placu zabaw ,ogródek jordanowski jest o wiele atrakcyjniejszy.
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: Wodny plac zabaw

Post autor: Jaslanin2010 »

Moim zdaniem ten ośrodek przy Kwiatowej jest bardzo słabo zagospodarowany. Poza kilkoma zjeżdżalniami dla dzieci i jakimś boiskiem tam nie ma nic ciekawego. Cały teren jest ogromny i brakuje tam wyposażenia, bo na tak dużą powierzchnię pasowałoby tam dołożyć jakichś atrakcji. Nie mówiąc już o tym że głównym punktem jest jezioro, a nawet nie można wejść do wody. Według mnie bardzo dobrym pomysłem byłoby przystosowanie tego obiektu do kąpieli i wysypanie tam piasku, tak aby można było zrobić z tego takie coś na kształt kąpieliska. Myślę, że teren stałby się bardziej użyteczny. Byłem tam w ostatnią sobotę i jestem bardzo zdziwiony że pomimo tego że była ładna pogoda i naprawdę sporo ludzi odwiedziło to miejsce, to rowerki do pływania były nieczynne, bar tak samo pozamykany, a przecież myślę, że nie jedna osoba miałaby ochotę kupić sobie coś do zjedzenia czy nawet do picia. :/
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Wodny plac zabaw

Post autor: krolik »

Właśnie dużo placu jest nie wygospodarowane i można by było cos jeszcze zrobić, a co do kąpieliska to dobry pomysł. Napewno byłoby dużo ludzi ,którzy by z tego skorzystało.
RSSCorpInvestment
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 21 sierpnia 2015, 22:28

Re: Wodny plac zabaw

Post autor: RSSCorpInvestment »

lucas33 pisze:Tu kupiłem wyposażenie naszego niewielkiego przydomowego placyku. Atis Jasienica. Są rozmaite gejzery, armatki, rozpylacze, fontanny – wszystko w kształcie zwierząt, kwiatków itd, bardzo ładnie, estetycznie wykonane.

Każdy twój post, co do jednego reklamuje jakąś firmę. Każdy inną. Robisz za żywy automat do reklamowania firm za 20 gr. od postu? Ja pierniczę.
ODPOWIEDZ