Nowy Styl, GUARDI, Tarkett... Jaką firmę polecacie?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18367
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowy Styl, GUARDI, Tarkett... Jaką firmę polecacie?

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:
dragoness pisze:A mój post dotyczył wszystkich tych, co nazywają te miejsca obozami pracy. Najwyraźniej jednak nie przeczytał pan go dokładnie. Szkoda.
Ahaaa.... O obozy pracy biurowej Pani chodziło. W sensie, kapo liczy uderzenia pieczątką i przyznaje dzienną rację czarnego chleba.
Proszę sobie znależć jakieś hobby... może kobietę, i łaskawie się ode mnie odstosunkować.
michal29
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 26 lutego 2010, 19:25

Re: Nowy Styl, GUARDI, Tarkett... Jaką firmę polecacie?

Post autor: michal29 »

Tylko NOWY STYL
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Nowy Styl, GUARDI, Tarkett... Jaką firmę polecacie?

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:
dragoness pisze:A mój post dotyczył wszystkich tych, co nazywają te miejsca obozami pracy. Najwyraźniej jednak nie przeczytał pan go dokładnie. Szkoda.
Ahaaa.... O obozy pracy biurowej Pani chodziło. W sensie, kapo liczy uderzenia pieczątką i przyznaje dzienną rację czarnego chleba.
Proszę sobie znależć jakieś hobby... może kobietę, i łaskawie się ode mnie odstosunkować.
Niech Pani nie szuka sporu tam, gdzie go nie ma. To najlepszy sposób na święty spokój. Napisałem wyważony komentarz, nie uderzający w nikogi, a Pani musiała go dla przeciwwagi skontrować, więc pokazałem, że bije Pani pianę dla sportu. Co do szukania mi hobby. Proszę Panią. Nie brakuje mi ich. Co do kobiety. Widziała Pani kiedyś psa, który szuka łańcucha? Bo ja nie.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Nowy Styl, GUARDI, Tarkett... Jaką firmę polecacie?

Post autor: Jozin.1 »

Poczytaj sobie , patrioto na emigracji, co koleżanka pisze..... ze zrozumieniem, o ile to możliwe.... bo jak na razie to raczej piętnuje nazywanie zakładów obozami pracy niż to stosuje....

Ale widać z pozycji patrioty na emigracji nie widać różnicy ;)

p.s.

Nauczyłeś już francuzów używać noża ?
okoucho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 11 października 2016, 16:14

Re: Nowy Styl, GUARDI, Tarkett... Jaką firmę polecacie?

Post autor: okoucho »

Jozin.1 pisze:Poczytaj sobie , patrioto na emigracji, co koleżanka pisze..... ze zrozumieniem, o ile to możliwe.... bo jak na razie to raczej piętnuje nazywanie zakładów obozami pracy niż to stosuje....

Ale widać z pozycji patrioty na emigracji nie widać różnicy ;)

p.s.

Nauczyłeś już francuzów używać noża ?
Jesteś debilem.
pimpin
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 18:51

Re: Nowy Styl, GUARDI, Tarkett... Jaką firmę polecacie?

Post autor: pimpin »

Tylko Trafunek Bis Dębowiec
ODPOWIEDZ