Akademia Lecha Poznań w Kołaczycach

Wydarzenia i komentarze z Jasła
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Akademia Lecha Poznań w Kołaczycach

Post autor: boss »

Słyszałem,że od września tego roku w Kolaczycach rusza Piłkarska Akademia Lecha Poznań. W końcu profesjonalni trenerzy i ogromne możliwości dla dzieci.w końcu coś dobrego dla dzieci a zarazem profesjonalnego. Co o tym sądzicie?
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 383
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Akademia Lecha Poznań w Kołaczycach

Post autor: kapustajestpusta »

boss pisze:Słyszałem,że od września tego roku w Kolaczycach rusza Piłkarska Akademia Lecha Poznań. W końcu profesjonalni trenerzy i ogromne możliwości dla dzieci.w końcu coś dobrego dla dzieci a zarazem profesjonalnego. Co o tym sądzicie?

Profesjonalni ??
Niby z kąd ?
Z Poznania ??
hahahaha ale bredzisz !!!!!!
Możliwości przeogromne w płaceniu buły za logo. :hurra:

BREDNIE !!!!
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Akademia Lecha Poznań w Kołaczycach

Post autor: boss »

To jest właśnie całe Jasło i okolica. Jak ktoś już zrobi coś fajnego i ciekawego to ludzie chcieliby za darmo. Wszedłem na stronę akademii Lecha i trenerzy dla niej pracujący co jakiś czas uczestniczą w szkoleniach, kursach i odbywają staże w większych klubach, więc to lepsi trenerzy od pseudo-trenerów, którzy zrobią tylko papiery i to wszystko. Po drugie najlepsze talenty co roku trafiają do poznańskiej Akademii. A po trzecie to niesamowita przygoda dla małych dzieci. A że kosztuje więcej- możliwości i szanse na zaistnienie w sporcie ma większe dziecko, które tam trenuje. Ja na swoim dziecku oszczędzać nie mam zamiaru i je tam przepisuje. W dzieci warto inwestować
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Akademia Lecha Poznań w Kołaczycach

Post autor: lato »

Każda inicjatywa skierowana dla dzieciaków jest godna uwagi i pochwały. Powodzenia. Moje obawy dotyczą tylko jednej kwestii, dzieciaków coraz mniej a szkółki powstają jak grzyby po deszczu. Wisniowa,Nowy Żmigród,Nienaszów,Kołaczyce,w Jaśle już 3 a to nie wszystko. Pytanie skąd tyle dzieciaków do poszczególnych roczników skoro przykładowo UKS 6 Jasło nie zdołała uzbierać chłopców do rocznika 2004 i nie wystartowali w rozgrywkach w sytuacji gdy na terenie powiatu jasielskiego były tylko dwie szkółki ?
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Akademia Lecha Poznań w Kołaczycach

Post autor: boss »

Lato co prawda to prawda. Fajnie, że takie coś robią. osobiście uważam, że jednak marka ekstraklasowego klubu może zrobić swoje
ODPOWIEDZ