Uwaga na oferty Tomasza M.

Wydarzenia i komentarze z Jasła
CHINCZYK_KD
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 12 września 2015, 12:36

Uwaga na oferty Tomasza M.

Post autor: CHINCZYK_KD »

Tomasz M. ma na swoim koncie około 40 wyroków za oszustwa.
Odsiedział już 11 lat, a przed nim kolejnych 25, ale obecnie próżno szukać go w więziennej celi. Można za to spotkać go w tartaku w Jaśle, gdzie przyjmuje zlecenia na budowę drewnianych domków.
Z każdym dniem przybywa osób, które je zamówiły, wpłaciły pokaźne zaliczki, ale w zamian nie dostały nic.
Interwencje -----> http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017 ... -oszukuje/
Nie kupuj -----> https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2swpN/
Inna była firma pana Tomasza M. -----> http://www.bfip.pl/item,F.P.H.U_DomStyl ... pinie.html
CHINCZYK_KD
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 12 września 2015, 12:36

Re: Uwaga na oferty Tomasza M.

Post autor: CHINCZYK_KD »

TV Polsat - Państwo w Państwie niedziela 26/11/2017 godz. 19:30 program o tym Biznesmenie
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Uwaga na oferty Tomasza M.

Post autor: dragoness »

Ktoś kiedyś na tym forum oburzył się na mnie niezmiernie, gdy napisałam, że prawo jest dziurawe i to nad kodeksem trzeba popracować, nie nad deformą sądownictwa. Przypadek pana M jednakowoż moja tezę potwierdza w stu procentach.
xinka500
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 6 stycznia 2014, 17:23

Re: Uwaga na oferty Tomasza M.

Post autor: xinka500 »

Powinno Państwo w Państwie zająć się sędziami w Jaśle t jeszcze ale to już pewnie niedługo....
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Uwaga na oferty Tomasza M.

Post autor: matrix »

dragoness pisze:Ktoś kiedyś na tym forum oburzył się na mnie niezmiernie, gdy napisałam, że prawo jest dziurawe i to nad kodeksem trzeba popracować, nie nad deformą sądownictwa. Przypadek pana M jednakowoż moja tezę potwierdza w stu procentach.
Kardynalnie się mylisz..../do zmiany/po pierwsze konstytucja, po drugie system wymiaru spawiedliwości, po trzecie zapisy kodeksowe - najmniej istotne, aczkolwiek czytelne dla rzeszy.....dlaczego tak ? jak przemyślisz w drugą stronę, przyznasz mi rację. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Uwaga na oferty Tomasza M.

Post autor: dragoness »

Po obejrzeniu programu zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego PiS koncentruje się na sędziach, a ignoruje prokuraturę?
gosh
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 14 marca 2012, 09:05

Re: Uwaga na oferty Tomasza M.

Post autor: gosh »

Droga Pani dragoness widać że nie oglądała Pani z należytym skupieniem tego programu!
Pani Senator kilkakrotnie wytykała błędy prokuratorów. Zwracała uwagę na to, iz OBLIGATORYJNA powinna być interwencja prokuratorów w przypadku popełniania przestępstwa przez skazanego (w tym przypadku Tomka M.) w czasie udzielenia przerwy w odbywaniu wyroku. Co skutkowało by przerwaniem "przerwy" i powrotem do więziennej celi.
Nie skupiałabym się tu nad tym czy to PiS czy PO czy inny twór SFETROWY a raczej skupiłabym sie nad tym iz dopiero interwencja Pani Senator z Olsztyna "ruszyła" tą sprawę i pomogła poszkodowanym ludziom a dlaczego nie odnalazła się w tej sprawie nasza rodzima Senator? czyżby Jasło było aż tak duże że nie znała sprawy?
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Uwaga na oferty Tomasza M.

Post autor: Joziiiiin »

Nasz przecie stworzona do rządzenia a nie do takich pierdół....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Uwaga na oferty Tomasza M.

Post autor: dragoness »

Droga Pani dragoness widać że nie oglądała Pani z należytym skupieniem tego programu!
Pani Senator kilkakrotnie wytykała błędy prokuratorów. Zwracała uwagę na to, iz OBLIGATORYJNA powinna być interwencja prokuratorów w przypadku popełniania przestępstwa przez skazanego (w tym przypadku Tomka M.) w czasie udzielenia przerwy w odbywaniu wyroku. Co skutkowało by przerwaniem "przerwy" i powrotem do więziennej celi.
Owszem, oglądałam uważnie i "wytykanie błędów" nie wystarczy. Nic z niego wszak nie wynika. A o reformie jakoś nie słychać, bo pan Ziobro skupia się na podporządkowaniu sobie sędziów. Co do naszej senatorzyny, ona woli popijać miodki z pszczelarzami, a nie pierdułami się zajmować.
michal29
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 26 lutego 2010, 19:25

Re: Uwaga na oferty Tomasza M.

Post autor: michal29 »

Tutaj prawdopodobnie wyniknie tez afera viewtopic.php?f=109&t=20164&hilit=tk+global Tez Tomasz ale K.
ODPOWIEDZ