Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: Jks1111 »

Proszę bardzo, w temacie nie da się zrobić węzła w Pilźnie...
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 93391.html
W Niepołomicach się da ( a przy okazji Puszcza i obszar Natura 2000):
Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, inwestycja realizowana będzie na podstawie trójstronnego porozumienia pomiędzy GDDKiA oraz samorządem wojewódzkim oraz gminą Niepołomice.GDDKiA, która jest inwestorem, pokryje połowę kosztów całego przedsięwzięcia, czyli ok. 14,5 mln zł. Pozostałą część w niemal równych częściach wezmą na siebie oba samorządy.
To może tak drodzy włodarze z Jasła, Krosna, Sanoka, Pilzna DO ROBOTY?!
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: Jks1111 »

:) znalazł się intelektualnie uprzywilejowany. Wystarczy zerknąć na mapę a nie w pustkę pod kopułą, którą czasem nazywa się czołem.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: Joziiiiin »

Weź się geniuszu i przejedź z Pilzna na Radomyśl i zobacz kiedy dojedziesz do A4......

Obrazek

Dużo szybsza jest droga z Pilzna do Tarnowa..... Zrobić w Tarnowie bezproblemowy wjazd na A4, szybkosciówkę z Jasła do Pilzna i po kłopocie...panie czoło...
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: Jks1111 »

Geniuszem to Ty się sam obwołałeś więc nie będę Cię wybijał z samozadowolenia. Proponuje jednak przeczytać co w tej sprawie mają do powiedzenia władze Pilzna:
http://www.debica24.eu/wiadomosci/1388, ... a-i-pilzno
oczywiście jest to spisek, którego ostrze wymierzone jest przez tych złych ludzi w Twój Geniusz, ale przecież takich są miliony i pewnie jesteś przyzwyczajony.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: Joziiiiin »

Ale czego tuz intelektu tak się dziwi ? Że kolejna metropolia pokroju Kołaczyc chce podnieść swój prestiż ??? Ten zjazd nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia więc nigdy nie powstanie....

Proponuję do lobbowania zatrudnić Porębę, jak tylko wybuduje już Via Carpatię... :hyhy:
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: Jks1111 »

No tak, jaślanin z downtown odmawia w wirtualnym think tanku prawa do rozwoju dla Kołaczyc i Pilzna. Popijając kawę z miejscowego Starbuksa tłoczy się w metrze do stacji Hankówka gubiąc w wielkomiejskim gwarze empatię do małych miasteczek. Być może to smog z przemysłowych dzielnic miasta albo różnica ciśnień w hyperszybkiej windzie centralnego wieżowca jasielskiego City przyćmiła postrzeganie i odebrała mu wrażliwość. Ot, pułapki ciemne strony życia w podkarpackiej metropolii.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: Joziiiiin »

Idąc tokiem twego rozumowania, to A4 powinna przebiegać przez Kołaczyce :))

Może jeszcze port lotniczy Czeluśnica ??? Radom ma....
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: Jks1111 »

Na szczęście idziemy różnymi ścieżkami rozumowania.
Krecik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 grudnia 2017, 14:39

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: Krecik »

Jechałem ostatnio na Radomyśl. Cholernie się dłuży do AUTOSTRADY z Pilzna. Droga taka sobie. Przy wybudowaniu zjazdu to do Pilzna konieczna jest nowa droga.
toolpusher
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 11 grudnia 2011, 11:31

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: toolpusher »

Ja zawsze wybieram tą drogę jadąc na Kielce. Dobra nawierzchni,a mały ruch i się jedzie anie stoi jak w Tarnowie i potem do Lisiej Góry. Owszem jest parę skrętów ale coś za coś. Wiadukt pod torami w Czarnej już uruchomiony. Poza tym tankuje w Czarnej 20gr taniej niż w Jaśle.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: JaślaninOn »

Nie wiem ludzie co niektórzy mają w głowach ale jak słysze wypociny że nie jest potrzebny zjazd z a4 w kierunku Pilzna to nóz się w kieszeni otwiera już słyszałem tak żenujące wypociny na ten temat że największe odchylenie na północ ... zjazd powinien być przy budowie jeżeli dla kogoś lepiej jest jechać do Tarnowa cofać się na wschód i wjeżdżać na autostradę to na prawdę podziwiam za logikę
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: Jozin.1 »

To otwórz sobie ten nóż i się najlepiej pochlastaj.......
Awatar użytkownika
KF
Moderator
Moderator
Posty: 247
Rejestracja: 16 września 2007, 23:50
Lokalizacja: JASŁO

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: KF »

toolpusher pisze:Ja zawsze wybieram tą drogę jadąc na Kielce. Dobra nawierzchni,a mały ruch i się jedzie anie stoi jak w Tarnowie i potem do Lisiej Góry. Owszem jest parę skrętów ale coś za coś. Wiadukt pod torami w Czarnej już uruchomiony. Poza tym tankuje w Czarnej 20gr taniej niż w Jaśle.

Popieram w 100% :)
Przez rok jeździłem co tydzień i wystarczy zapamiętać, trzy skrzyżowania i bajka....
W szczycie to oszczędność ok 1,5h i zero tirów.
Nie zalecam jazdy na GPSsie. Tam jest kila dróg którymi navi potrafi nieźle zamieszać.
Za pierwszym razem tak mnie wQła że już miałem odpuścić ten kierunek.

Dla zainteresowanych można tak wpisywać w kolejności:
- Jasło
- Czarna (tu faktycznie tankujemy zaraz za przejazdem kolejowym)
- Jaźwiny
- Stara Jastrząbka
- Żarówka
- Dulcza Wielka
- Malec
- Szczucin

Szerokiej!!!!
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Re: Węzeł na a4 - można ? Można !!!

Post autor: Jks1111 »

Jozin.1 pisze:To otwórz sobie ten nóż i się najlepiej pochlastaj.......
Kolega Jozin ma problemy z przyjmowaniem innego punktu widzenia, zapewne spowodowane to jest szeregiem porażek z powodu nieodwzajemnionej miłości własnej. Kompulsywne klepanie postów na forum nie jest najlepszą metodą na miłosną porażkę. Porada za free. Wpłać coś na WOŚP jak nie lubisz darowizn.
ODPOWIEDZ