GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLACH

Wydarzenia i komentarze z Jasła
zuzneta
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 lutego 2012, 18:18

GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLACH

Post autor: zuzneta »

Czy ktoś wie co będą szukać w okolicy i dlaczego jeżdżą jak domokrążcy po domach i pytają się o posiadane działki?!
Czy taką informację można za darmo udostępniać IM ( obracają miliardami)?!
Czy jeśli się nie zgodzę na wejście na moje pole co oni mi mogą zrobić, obawiam się że 95% osób zgadza się bez żadnego ale i podpisują porozumienia. Oni w ten sposób omijają koszty pozyskiwania danych osobowych, nr działek w starostwie ok 100zł od działki, działek w gminie kilka/kilkadziesiąt tysięcy a oni mają za darmochę tą cenną informację.
Czy to jest normalne? Chyba tylko w tym naszym KRAJU.
Rydzykowi z podatków wpłaciliśmy my podatnicy 70 mln zł.
A ile nam wpłacą za wejście na nasze działki/pola?

temat bardzo szybki oni mają 2 tygodnie na miejscowość na pozyskiwanie tychże danych objętych tajemnicą danych osobowych!!!
jeśli ktoś ma jakieś informacje niech pisze.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: dragoness »

Poszczuć psami i sprawa załatwiona.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Jak ktoś ma kilkaset złotych na zbyciu to może posłuchać "mądrości" magister dragoness i zastosować je w praktyce. No i oczywiście nich się modli, by jego pies był na tyle wyszkolony, że na komendę "siad" nikogo nie zaatakuje...
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: Joziiiiin »

To trzeba mówić :" Irasiad"!
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: wibar »

dragoness pisze:Poszczuć psami i sprawa załatwiona.
Pani się zastanowiła,do czego Pani namawia ?
A tak swoją drogą to nie jest żadne pozyskiwanie danych,tylko będą prowadzić prace poszukiwawcze na danym obszarze i muszą mieć zgodę właścicieli działek na wejście na ich własność,nawet jeśli nie zostaną na nich wyrządzone żadne szkody.Będą to prace badawcze związane z poszukiwaniem złóż gazu ziemnego i ropy.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: Sun Tzu »

Pani magister, pani coś zrozumiała z tego artykułu do którego link zamieściła? Pani w ogóle rozróżnia sytuację prawną właściciela psa, który pogryzł osobę bezprawnie wchodzącą na teren posesji od sytuacji prawnej właściciela psa, który 'poszczuł psem" osobę, która wkroczyła na jego działkę? Zdaję sobie sprawę, że słowo "Rydzyk" wywołuje u pani agresję, ale lepiej niech pani publicznie nie namawia ludzi do popełniania przestępstwa!
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: kamil3 »

nie znam firmy ale coś słyszałem ze jakieś prace robią w regionach.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
Pani magister, pani coś zrozumiała z tego artykułu do którego link zamieściła? Pani w ogóle rozróżnia sytuację prawną właściciela psa, który pogryzł osobę bezprawnie wchodzącą na teren posesji od sytuacji prawnej właściciela psa, który 'poszczuł psem" osobę, która wkroczyła na jego działkę? Zdaję sobie sprawę, że słowo "Rydzyk" wywołuje u pani agresję, ale lepiej niech pani publicznie nie namawia ludzi do popełniania przestępstwa!
Och, proszę mnie podać do sądu. Będzie wesoło.
zuzneta
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 lutego 2012, 18:18

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: zuzneta »

OK ale niech szukają na swoim POLU a nie na moim, niech sobie badają swoje działki a jesli moją przebadają to wynik badań chyba mam prawo poznać??
wibar pisze:
dragoness pisze:Poszczuć psami i sprawa załatwiona.
Pani się zastanowiła,do czego Pani namawia ?
A tak swoją drogą to nie jest żadne pozyskiwanie danych,tylko będą prowadzić prace poszukiwawcze na danym obszarze i muszą mieć zgodę właścicieli działek na wejście na ich własność,nawet jeśli nie zostaną na nich wyrządzone żadne szkody.Będą to prace badawcze związane z poszukiwaniem złóż gazu ziemnego i ropy.
zuzneta
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 lutego 2012, 18:18

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: zuzneta »

:hurra: znajdą ropę gaz to zysk i tak idzie do naszego ukochanego rządu pośrednio, ale pierwsze do ORLENU wydrą z ziemi ropę gaz a ja i tak będę musiał od nich odkupić. Podobno tak fajnie jest prawie na całej ZIEMI.

:super: :hurra:
zuzneta
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 lutego 2012, 18:18

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: zuzneta »

a jedno jeszcze pytanie, gdy ja się nie zgodzę i nie zgodzą się sąsiedzi na wstęp na działki to co koniec badań gazu i ropy???
Czy bedą musieli zakupić z POWIATU baze danych właścicieli działek? przynajmniej zapłacą coś do biednego Jasielskiego Powiatu. bo tam dopiero dziura się znalazła.
Wilk byłby syty i powiat cały :)
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: wieśniak »

Wpusc gdy zaplaca ,ale Tobie :) Dane kosztuja ,w sumie ,w tym kraju wszystko kosztuje . Nic w urzedzie nie ma za darmo .
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: kamil3 »

nikt nie ma prawa udostępniać twoich danych bez zgodny itd. sam masz na to wpływ bez twojej zgodny albo coś itd. za to jest bardzo ciekawy paragraf pozdrawiam

a tej firmy GEOFIZYKA nie znam bo badziewnych firm to ja w ogóle nie znam

pozdrawiam.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: wibar »

kamil3 pisze:nikt nie ma prawa udostępniać twoich danych bez zgodny itd. sam masz na to wpływ bez twojej zgodny albo coś itd. za to jest bardzo ciekawy paragraf pozdrawiam

a tej firmy GEOFIZYKA nie znam bo badziewnych firm to ja w ogóle nie znam

pozdrawiam.
Jeśli nie znasz tej firmy,to skąd wiesz że jest badziewna ? Ja Ciebie też nie znam-czyli też jesteś badziewny.
ODPOWIEDZ