GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLACH

Wydarzenia i komentarze z Jasła
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: kamil3 »

Człowieku jak mój Tatuś zakładał firmę to już 25lat i zatrudniał po 150osób zrobiliśmy połowę polski RZESZÓW KRAKÓW ZAKOPANE NOWY TARG oraz inne regiony polski kilka set budynków postawionych od fundamentów po klucze oraz inne profesjonalne roboty budowlane budowlano montażowe oraz inne Inwestycje robimy na miliony głownie w Rzeszowie ale nie tylko inne regiony Polski. :zly:

Nie ważne w sumie po prostu nie znam firmy geofizyka wiec się nie wypowiadam wypowiadałem się tylko bo ktoś się pytał o dane osobowe :D :zly:

pozdrawiam Wesołych swiąt. :)
jericho
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 20:56

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: jericho »

Witam.
Kamilu nie znasz firmy, bo sie tym nie interesujesz. Po upadku Geofizyki Krakow, Geofizyka Toruń stala się obecnie jedyną taka firma w Polsce, której wlascicielem jest PGNIG. GT istnieje ponad 50 lat, firma zajmuje sie badaniem ziemi, sejsmika by wyszukac złoża ropy gazu. Nie masz pojecia jakie sa koszty takich badań, ile zalatwiania, milionowe sprawy dla jednego kontraktu, poszukiwania dla stacji Orlen, Austryjackich OMV i wielu wielu innych. Byly swego czasu prywatne firmy, ale nie wydolily i obecnie GT nie ma konkurencji. Firma wykonuje kontrakty wszedzie, ostatnie Chorwacja, Austria, Niemcy, Birma obecnie, Przemysl, Oswiecim. Nawet kraje takie jak Omaha, Pakistan itp itd. Wymieniłem tylko garstke. W ciagu roku zostaly przetrzepane praktycznie cale Bieszczady. Teraz prace beda w Jasle, chodz to krótki projekt polaczony z gorlicami. Później ciagnie sie to dalej sa nowe przetargi nowe miejsca, dalsze poszukiwania. Jestem jej pracownikiem od kilku lat jak macie normalne pytania to cos pomoge i napisze. Uwierzcie, ze firma ma takie uklady, ze skoro jest w stanie zalatwic zgody w każdym zakatku swiata w krajach arabskich to i w malym Jasle zalatwi:)

Co do wejść na działki to zazwyczaj raczej malo jest zakazow gdzie wlasciciele się nie godza ale zdarzaja sie. Zostaja wtedy umiejętnie pominięte po prostu np dzialka sasiada ;) . Glownie na dzialkach bedzie lezec kabelek sejsmiczny o pradzie ala pastuch, który nie wywoluje szkód i co kilkanascie metrów czujniki odbierajace dane. Ciezki sprzet wzbudzajacy fale lub dynamit nie wystepuje przy domach ani wszedzie na polach a w wyznaczonych przez geodetów miejscach. Takze badzcie spokojni. Pozdrawiam :)

https://youtu.be/7LURm26zUxU
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: GEOFIZYKA TORUŃ JEZDZI I GROMADZI DANE OSOBOWE I O POLAC

Post autor: Czoper »

zuzneta pisze:a jedno jeszcze pytanie, gdy ja się nie zgodzę i nie zgodzą się sąsiedzi na wstęp na działki to co koniec badań gazu i ropy???
Czy bedą musieli zakupić z POWIATU baze danych właścicieli działek? przynajmniej zapłacą coś do biednego Jasielskiego Powiatu. bo tam dopiero dziura się znalazła.
Wilk byłby syty i powiat cały :)
Myślisz że to firemka jakaś z nikąd??
Mają wszystkie dane. Nie chcesz nie musisz i tyle.
U mnie byli mieli wszystkie dane z gminy, mapy itd. Przedstawili jak to będzie wyglądać i tyle.
Siejesz zamęt.
ODPOWIEDZ