Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: dyna »

Naklejeczka albo spuścić powietrze z kółek ze dwa razy i zrozumieją.
Załączniki
516d7f5377a9a_o.jpg
Szajna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 29 grudnia 2017, 19:55

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: Szajna »

Naklejki już zamówione, więc uważajcie gdzie parkujecie. :wsciekly:
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: dyna »

Hehe też mialem okazje pare użyć
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: kapustajestpusta »

Zrób fotę i pokaż jaki to straszny jest problem. Jeśli to parking pod blokiem to pogadaj z sąsiadami a nie wylewaj żale.
Szajna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 29 grudnia 2017, 19:55

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: Szajna »

Proszę bardzo, zapraszam cię na parking w godzinach wieczornych, już nie wyjedziesz.
Sąsiedzi szkoda gadać banda starców i idio....
Szkoda z nimi rozmawiać już próbowałem oni są królami parkingu.
Obrazek
Szajna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 29 grudnia 2017, 19:55

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: Szajna »

Od dzisiaj będę robił zdjęcia i zamieszczał na forum i zobaczysz czy jest problem. Jeżeli są wyznaczone miejsca parkingowe i parking jest oznaczony znakami to czemu straż miejska po moich interwencja g telefonicznych nic nie robi, nawet nie pojechali. A Policja przejeżdżając przez parking nie zwraca uwagi na zapakowane auta!! Czemu??? Staruszki z Szajnochy to mafia???
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: kapustajestpusta »

Wg mnie przesadzasz.

Jak staruszki tak parkują i im nie przeszkadza to dla nich szacun !!!!!!!
Szajna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 29 grudnia 2017, 19:55

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: Szajna »

Jak wyjeżdżają w tylko w niedzielę to im nie przeszkadza, zapraszam na parking. A tak przy okazji po co są linie parkingowe do srania? Spróbuj wyjechać do pracy rano bo mi czasem nie udało się i musiałem zapylać na autobus. Do Szapitala matkę zawieść też-już o tym pisałem. Nie mieszkasz tu to lepiej się nie wypowiadaj, przyjedź zobacz lub podejdź jeśli nie masz prawda gimie i wtedy się wypowiadaj.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: kapustajestpusta »

Zaczynasz mnie obrażać.
Lat to na pewno mam więcej (niestety) niż Ty.
Kiepskiego instruktora miałeś, jak sobie nie radzisz to kilka kroków dalej jest duży parking zwiazdem od parkingu Bogumiła, nikt Cię nie zmusza parkować tam gdzie Ci nie pasuje.
Szajna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 29 grudnia 2017, 19:55

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: Szajna »

Wow, chyba coś pomogło dziś wszyscy ładnie zaparkowali. Ale pamiętajcie naklejki są w drodze.
A do kolego z postu wyżej-moze ty parkuj nie na swoim parkingu żeby inni mieli pretensje., a może zaparkuje pod zakładem pracy będę miał blisko do roboty. :P
Widziałeś ile aut tam soi wieczorem - pełen parking, linie namalowane i wszyscy ładnie ustawieni-bierzcie przyklad :ok:
qweit
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 7 stycznia 2018, 10:52

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: qweit »

Szajna po pierwsze nie obrażaj ludzi bo moi rodzice i sąsiedzi nie są bandą starców a ja nie jestem idiotą i debilem ! po drugie ostatnio rozmawiałem z policja która przyjechała na zgłoszenie i wiesz czemu nie było interwencji pomimo , że auta stały na środku ? bo nie ma zakazu parkowania , a auta które stały na srodku umożliwiały bezproblemowy wyjazd więc twierdze , że problem tkwi w twojej zdolnośći jazdy więc może prościej , idź sobie wykup godziny jazdy i nie rób człowieku afery bo jestes żałosny...idz na spacer , a nie siedz w oknie i liczysz autka. A jak Ci tak bardzo przeszkadza to propounuje zgłosić sie do spółdzielni o namalowanie na srodku linii przerywanej lub wstawienie znaku zakazu parkowania.
BUDMAX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 listopada 2015, 18:45

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: BUDMAX »

Skoro ktoś daje regulamin i przepisy to po to żeby je łamać chyba nie zasady są proste ;) tam stoją często z fotoradarem jak na gamrat się leci.
Szajna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 29 grudnia 2017, 19:55

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: Szajna »

Nie wcale, szkoda z wami trolami gadać, może podaj adres gdzie parkujesz to zaparkuje przed twoja maską i porozmawiamy na solo.chetnie porozmawiam z Panem Przetacznikiem i raz na zawsze załatwię tą sprawę prawidłowego parkowania. Nie zarzucają mi brak kwalifikacji za kierownicą bo w roku robię ok. miliona kilometrów i nie spotkałem się z takim bydłem jak tu. Może wpadnę TIREM na ten parking to porozmawiamy wtedy, dostanę mandat za wyjechania w centrum ale może będzie się opłacać.
Szajna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 29 grudnia 2017, 19:55

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: Szajna »

Kolejny wieczór, każdy ładnie zapakowany :hurra: jakby nie byli winni i strach ich nie obleciał że znajdą swoje zdjęcie autka na forum to dalej by stawiali na środku. BRAWO coś zadziałało ale pamiętajcie aparat działa i naklejki w drodze. Doprowadzę ład i nazywajcie mnie jak chcecie ale porządek musi być :hurra:
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: kapustajestpusta »

Szajna pisze:Nie zarzucają mi brak kwalifikacji za kierownicą bo w roku robię ok. miliona kilometrów i nie spotkałem się z takim bydłem jak tu.
Buhahah :hurra: bajkopisarz :rotfl:
Trzeba mieć nie równo pod deklem żeby takie brednie pisać.
ODPOWIEDZ