Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Wydarzenia i komentarze z Jasła
qweit
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 7 stycznia 2018, 10:52

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: qweit »

Dawno sie tak nie uśmiałem...człowieku Ty wiesz co mówisz ?? milion km w ciągu roku (średnio 88tys w miesiącu) dobre hahaha ! nie wiedziałem , że takiego zdolnego sąsiada mamy :) bądźmy poważni...nie wiem co oznacza adres pod jakim parkuje auto na osiedlowym parkingu (adres mam tylko zamieszkania) , ale skoro tak straszysz tymi naklejkami ok niech Ci będzie..myśle , że w nabliższych dniach uda mi sie już postawić auto w miejscu , które według Ciebie jest zakazazane , oczywiście poinformuje Cie o tym zdarzeniu w wiadomośći prywatnej o jaki samochód chodzi z chęcia popatrze jak obklejasz auto :) ( a następnie ładnie odklejasz). Myśle , że powinieneś iść odrazu do Pana Prezydenta :) człowieku gdzie , Ty masz mózg...myślałem , że tacy jak ty to występują tylko w durnych programach typu " Trudne sprawy " mimo wszystko pozdrawiam i mam nadzieje dozobaczenia
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: dyna »

Szajna pisze:Proszę bardzo, zapraszam cię na parking w godzinach wieczornych, już nie wyjedziesz.
Sąsiedzi szkoda gadać banda starców i idio....
Szkoda z nimi rozmawiać już próbowałem oni są królami parkingu.
Obrazek
Jakby byli normalni i mieli troche oleju w lbie to by tak nie stawiali
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: dyna »

Szajna pisze:Wow, chyba coś pomogło dziś wszyscy ładnie zaparkowali. Ale pamiętajcie naklejki są w drodze.
A do kolego z postu wyżej-moze ty parkuj nie na swoim parkingu żeby inni mieli pretensje., a może zaparkuje pod zakładem pracy będę miał blisko do roboty. :P
Widziałeś ile aut tam soi wieczorem - pełen parking, linie namalowane i wszyscy ładnie ustawieni-bierzcie przyklad :ok:
[...] specjalnie wieczorem tam przejechalem i bylo ok
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: dyna »

qweit pisze:Dawno sie tak nie uśmiałem...człowieku Ty wiesz co mówisz ?? milion km w ciągu roku (średnio 88tys w miesiącu) dobre hahaha ! nie wiedziałem , że takiego zdolnego sąsiada mamy :) bądźmy poważni...nie wiem co oznacza adres pod jakim parkuje auto na osiedlowym parkingu (adres mam tylko zamieszkania) , ale skoro tak straszysz tymi naklejkami ok niech Ci będzie..myśle , że w nabliższych dniach uda mi sie już postawić auto w miejscu , które według Ciebie jest zakazazane , oczywiście poinformuje Cie o tym zdarzeniu w wiadomośći prywatnej o jaki samochód chodzi z chęcia popatrze jak obklejasz auto :) ( a następnie ładnie odklejasz). Myśle , że powinieneś iść odrazu do Pana Prezydenta :) człowieku gdzie , Ty masz mózg...myślałem , że tacy jak ty to występują tylko w durnych programach typu " Trudne sprawy " mimo wszystko pozdrawiam i mam nadzieje dozobaczenia
Ja ci chetnie obkleja jak bedziesz durnie parkowal i zastawisz mi auto
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: Jozin.1 »

a ja spuszczę dodatkowo powietrze z kół :P
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: dyna »

Jozin.1 pisze:a ja spuszczę dodatkowo powietrze z kół :P
to mamy grupę zorg hehe
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: Łyssy »

Siema Dyna ;)

U mnie pod blokiem tez był kiedyś taki król parkingu. Do czasu kiedy dostał SMS-a.....wypisanego gwoździem na masce :) Pomogło :ok:
michalpodroznik
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 6 lipca 2013, 20:40

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: michalpodroznik »

Fiu, fiu...

Milion kilometrów rocznie? :szok:
To daje circa 83.333km miesięcznie. Średnio codziennie (przy trzydziestodniowym miesiącu) ponad 2700km dziennie. I mówisz, że codziennie przyjeżdżasz pod blok? Jako kierowca TIR-a jesteś bardzo wydajny i użyteczny, cytując słowa z bajki "Tomek i przyjaciele" :rotfl:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: Łyssy »

Dokładnie -jakieś zasady trza mieć !
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: człowiek z lasu »

dyna pisze:
Jozin.1 pisze:a ja spuszczę dodatkowo powietrze z kół :P
to mamy grupę zorg hehe
Tylko się nie rozmnażajcie na zgubę ludzkości i społeczności lokalnej.
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: dyna »

Łyssy pisze:Siema Dyna ;)

U mnie pod blokiem tez był kiedyś taki król parkingu. Do czasu kiedy dostał SMS-a.....wypisanego gwoździem na masce :) Pomogło :ok:
I po [...] milicja hehehe
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: dyna »

człowiek z lasu pisze:
dyna pisze:
Jozin.1 pisze:a ja spuszczę dodatkowo powietrze z kół :P
to mamy grupę zorg hehe
Tylko się nie rozmnażajcie na zgubę ludzkości i społeczności lokalnej.
idz do lasu gdzie twoje miejsce tam sobie parkuj jak ci sie bedzie podobalo
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: człowiek z lasu »

O tym, gdzie jest moje miejsce decyduję ja, a nie jakiś du...ek.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: Łyssy »

człowiek z lasu pisze:
dyna pisze:
Jozin.1 pisze:a ja spuszczę dodatkowo powietrze z kół :P
to mamy grupę zorg hehe
Tylko się nie rozmnażajcie na zgubę ludzkości i społeczności lokalnej.
Spróbuj cwaniaku w Niemczech tak zostawić auto na osiedlowym parkingu :) Helmut najpierw zadzwoni na polizei a potem przyjdzie i ci o tym powie.
Szajna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 29 grudnia 2017, 19:55

Re: Parking obok Bogumiła-Szajnochy

Post autor: Szajna »

qweit pisze:Dawno sie tak nie uśmiałem...człowieku Ty wiesz co mówisz ?? milion km w ciągu roku (średnio 88tys w miesiącu) dobre hahaha ! nie wiedziałem , że takiego zdolnego sąsiada mamy :) bądźmy poważni...nie wiem co oznacza adres pod jakim parkuje auto na osiedlowym parkingu (adres mam tylko zamieszkania) , ale skoro tak straszysz tymi naklejkami ok niech Ci będzie..myśle , że w nabliższych dniach uda mi sie już postawić auto w miejscu , które według Ciebie jest zakazazane , oczywiście poinformuje Cie o tym zdarzeniu w wiadomośći prywatnej o jaki samochód chodzi z chęcia popatrze jak obklejasz auto :) ( a następnie ładnie odklejasz). Myśle , że powinieneś iść odrazu do Pana Prezydenta :) człowieku gdzie , Ty masz mózg...myślałem , że tacy jak ty to występują tylko w durnych programach typu " Trudne sprawy " mimo wszystko pozdrawiam i mam nadzieje dozobaczenia
Dziś to Ty zaparkowałeś na środku puntem, poczekaj naklejki jeszcze nie doszły ale możemy się spotkać i porozmawiać :cisza:
Ja ci odklejasz coś innego z gęby
ODPOWIEDZ