Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Wydarzenia i komentarze z Jasła
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: człowiek z lasu »

Jedni przenosză złe emocje ze świata realnego do wirtualnego, by nie zatruwać życia nikomu, inni prowadzą kampanię przeciw gwałceniu ich delikatnych podniebień przez pizzę za 15 złotych i krzycză #metoo. Każdy ma swoje miejsce w cyfrowym świecie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: dragoness »

Fukin_Mint_13 pisze:
BodeineBrazy pisze:Znowu trzy te same osoby zaszczekaly kolejny temat.
Moderatorze gdzie jesteś?Nie pozwól z forum robic prywatnego czata...
Nie widzisz typie, ze kiedy Ty obśmiewasz pizzerie to na tym samym forum grupka ludzi ratuje Świat?
Nie kumasz, że tu mają swoje poletko bo w realnym życiu nikt by nie zniósł takiego nudzenia i wałkowania?
Spór to ich życie a tu mogą dorwać "wolnych słuchaczy" i ich męczyć.
Wiecie, panowie, co jest zabawne? Że nie mając, jak twierdzicie, nic w temacie do powiedzenia, jednak się wypowiadacie? W realu nikt was nie chce słuchać, czy jak?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: Sun Tzu »

A kto chce słuchać albo męczyć wzrok czytaniem, czy lepsza jest pizza za 15 zł z pizzerni X od pizzy za 14,5 zł z pizzerni Y? Ale jestem pełen podziwu dla ludzi, którzy takimi "ważnymi" sprawami się zajmują :)
Fukin_Mint_13
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 12:45

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: Fukin_Mint_13 »

Sun Tzu pisze:A kto chce słuchać albo męczyć wzrok czytaniem, czy lepsza jest pizza za 15 zł z pizzerni X od pizzy za 14,5 zł z pizzerni Y? Ale jestem pełen podziwu dla ludzi, którzy takimi "ważnymi" sprawami się zajmują :)
Jasne, że tak.Najlepiej teoretyzować.
Co to takiego ta pizernia?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: Sun Tzu »

Co to takiego ta pizernia?
Hmm... Nie wiem, co to jest - jak zechciałeś napisać - "pizernia". Pizzernia - jak raczyłem napisać - to według słownika języka polskiego: lokal gastronomiczny, specjalizujący się w przyrządzaniu i serwowaniu pizzy. Masz jeszcze jakieś pytania?
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: JaślaninOn »

Lato pisze:
Ta inwestycja była planowana już dawno. W ostatnich miesiącach znalazła się jednak mająca widocznie dar przekonywania grupa osób , którym piłka nożna nie jest obojętna i rożnymi argumentami konkretnie zainteresowali pana Burmistrza i Radnych do podjęcia prób realizacji tego pomysłu. Najprostszy argument za realizacja tej inwestycji jest za oknem w obecnej chwili. Zawodnicy i mieszkańcy miasta będą mogli przez 12 pełnych miesięcy trenować i grać w piłkę na przyzwoitej nawierzchni a nie tylko przez 7 miesięcy a potem tułać się po orlikach i salkach w szkołach gimnastycznych.
Oczywiście inwestycję rozumiem i sam osobiście jak najbardziej popieram bo sytuacja nie jest mi obca szkoda jak zapewne i również Tobie Lato że dzieje się to wszystko dopiero teraz ...
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: CYNGIEL »

Wiadomość super,oby tylko nie była jak w temacie "pianą wyborczą"Bardzo dobrze,że decyzja zapadnie w czerwcu przed wyborami.Myślę,że będzie OK. :ok:
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Wyborczą pianę czas zacząć ubijać

Post autor: Winetou »

Chciałbym się mylić, ale szanse są bardzo małe, bo jeśli na całą Polskę z tego funduszu jest 21 milionów, a warunkiem realizacji boiska przez Miasto Jasło jest pozyskanie dotacji zewnętrznej w wysokości 1,5 miliona. Trzeba mieć duże wtyki na samej górze, aby się to powiodło, no chyba że mamy, to wtedy tak.
ODPOWIEDZ