płatny parking koło mpm

Wydarzenia i komentarze z Jasła
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

płatny parking koło mpm

Post autor: viktoria11 »

witam,
interesują mnie wasze opinie odnośnie płatnego parkingu obok mpm w jaśle. dzis robiąc tam zakupy za wycieraczką miałam kartkę że parking płatny 5 zł za godz miły pan życzył udanych zakupów i powiedział że jak robię tylko tu zakupy to nie płacę ale jak tylko wyjdę za teren parkingu płace 5 zł za godz....... ja musiałam jeszcze wykupic dziecku leki w aptece w media expert więc odrazu zapłaciłam bo mówie gościowi że nie będę krążyć po mieście znów szukając wolnego miejsca nie miałam na to czasu..... moim zdaniem ok jeśli ktos zostawia tam auto na kilka godzin idzie w miasto no ale gość jeden sie pytal czy jak zrobi zakupy i potem pójdzie zjeść do tej jadłodajni to tez płaci???? po 15 min wróciłam z apteki a za wycieraczka kolejna karteczka z opłatą (gdzie chwile wcześniej zapłaciłam te 5 zł. myslałam że mnie szl. trafi i znów ide do gościa i tłumacze no cyrk........) ludzie chodzili tam do kierowniczki z tymi kartkami co chwila........ moim zdaniem niech zrobia parkometr jak jest koło galerii i będzie ok pozdrawiam
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: płatny parking koło mpm

Post autor: Czoper »

Parking jest bezpłatny dla klientów MPM przez 1 h i jeśli zrobisz zakupy i nawet jeżeli pójdziesz do apteki w tym czasie, jestem pewien że gość nie będzie sapał. Przecież nikt klientów nie chce straszyć, tylko zaprowadzić porządek. Sam kilkukrotnie chciałem zrobić zakupy i był problem z zaparkowaniem, a w sklepie wcale nie było kolejek. Przypuszczam że Lidlowcy blokowali parking, bo tam jest ciasno.
Myślę że nawet jeśli będziesz parkować ponad godzinę, a jesteś klientem MPM, to nie trzeba będzie płacić.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: płatny parking koło mpm

Post autor: viktoria11 »

ale właśnie pisze że musiałam zapłacić jak zrobiłam w mpm zakupy a potem poszłam do apteki i wróciłam po 15 min gość stał i kazał zapłacić 5 zł bo opuściłam teren parkingu....... nie było gadania że tylko wyszłam na chwilke a przecież byłam klientka sklepu paragon miałam itd..... wiadomo niektórzy może ludzie parkuja koło mpm i ida do galerii na 2 godz ale w moim przypadku to trochę niesprawiedliwe bo stałam wsumie pewno 20 min łącznie z zakupami w mpm i apteka a gość kazał mi płacić 5 zł za godz bo wyszłam za teren parkingu.......
gość który był na parkingu i każdemu drukował bilety parkingowe mówił że parking jest bezpłatny dla klientów sklepu mpm przez 1 godz. ale jak opuścisz teren parkingu placisz 5 zł i nie ważne że idziesz niewiem na 10 min po dziecko na Ogródek Jordanowski płacisz......
modelka12
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 19 października 2012, 21:57

Re: płatny parking koło mpm

Post autor: modelka12 »

Ja ostatnio zdążyłam zjeść obiad w stołówce i zrobic zakupy mpmie i za parking nie zaplacilam. Bardzo dobrze że wreszcie ktos pomyślał żeby ten parking był płatny dla niekupujących bo często się zdarzalo że nie bylo gdzie zaparkowac chcący zrobić zakupy.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: płatny parking koło mpm

Post autor: ruda33 »

Dokładnie bardzo dobrze jak parking mpm to nie lidla i nie można zostawiać samochodu i latać po całym mieście i galeriach .
ODPOWIEDZ