o Tarnowcu piszą już w mediach

Wydarzenia i komentarze z Jasła
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: o Tarnowcu piszą już w mediach

Post autor: piotrek »

Byłeś kiedyś w Gliniczku? Nie mam pojęcia jak tam można jechać śmiało 50 km/h, i nie widzieć torów :) Znaki ,znakami, ale tam są światła ostrzegawcze i dzwonek, a nie piszą że te światła też są demontowane. Oczywiście demontaż znaków to rzecz godna potępienia, ale mamy debili którzy ustalili prawo że to znikoma szkodliwość. Więc policja ma w .... złapanie tych głupków. Proste? Zakład, że żaden z nich nie pójdzie siedzieć?
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: o Tarnowcu piszą już w mediach

Post autor: T135 »

W wielu miejscach w Polsce są tory nieaktywne.. np w Rzeszowie przez długi czas były na ul. podkarpackiej. Że tory na drodze są bo kiedyś jeździły pociągi..ale jeśli nie ma znaków ostrzegawczych, znaków STOP tzn dla mnie, że mogę śmiało jechać bez zatrzymania się.. Ty tą drogą jeździsz często i ją znasz, ale wierz mi, że osoba która jedzie pierwszy raz... nie zatrzyma się na przejeździe który nie jest w żaden sposób oznakowany, i też mógłbyś go przeoczyć w miejscu, którego nie znasz i przez które przejeżdżasz pierwszy raz. Wiem, że nie pójdą siedzieć, bo policja i taki ich nie złapie... patrząc na efekty ich pracy..to...szkoda gadać. Jak 30 razy w ciągu dwóch lat ten sam znak jest przewracany, to czy aż takim problemem jest w jego okolicy zamontować fotopułapkę wartą 500zł (to mniej niż naprawa znaku) ? I mamy gościa jak na dłoni....... Prywatny detektyw złapałby tych pajaców w maksymalnie 1 tydzień. Na miejscu rządzących gm. Tarnowiec rozważył bym jego wynajęcie, wyszłoby to taniej niż ciągła naprawa uszkodzeń mienia. Detektywi mogą korzystać ze sposobów, z których policja korzystać nie może...
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: o Tarnowcu piszą już w mediach

Post autor: asterka »

weekend już blisko,może coś się wydaży. :wstyd:
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: o Tarnowcu piszą już w mediach

Post autor: T135 »

i sie wydarzyło. W Czeluśnycy uszkodzono ławki pod domem ludowym.
Awatar użytkownika
Kaczy
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 6 maja 2018, 11:03
Lokalizacja: Jasło

Re: o Tarnowcu piszą już w mediach

Post autor: Kaczy »

Bardziej mnie martwi, że po mieście biegają ludzie z tak patologicznymi umysłami. Skąd to dziadostwo wyłazi?...
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: o Tarnowcu piszą już w mediach

Post autor: asterka »

hej lemingu , nie lubisz pana prezesa ?
ODPOWIEDZ